Tootekataloog

töötelgid kataloog

Töötelgid

KÕRGE JÕUDLUSEGA  TOOTED FIRMALT TROTEC

Võimas tehnoloogia mobiilseks ja statsionaarseks õhutöötluseks – see on Air Tec Baltic OÜ moto.

Ülevaade meie lahendustest õhu kuivatamiseks, õhu niisutamiseks, kütmiseks, ventilatsiooniks, õhutamiseks, jahutamiseks, õhupuhastuseks, veekahjustuste järgseks kuivatamiseks ja lõhna eemaldamiseks, samuti renoveerimistööstuse tarvikutest. Mõõteseadmed – Trotec.

TOODETE JUURDE

 • Mobil-Trotec niiskuse eemaldamine

  MOBIILNE NIISKUSE EEMALDAMINE

  Kompaktne, vastupidav ning samal ajal võimas õhukuivatus: see on Troteci mobiilsete õhukuivatite iseloomustus. Mobiilsed kondensaatkuivatid ja hoonekuivatid omavad paindlikke kasutusvõimalusi – veekahjustuste taastamisel ja hoonete niiskuse eemaldamisel kui ka ehituses, ladudes ja eraruumides. Lõpuks on Trotec Eestis ametlikult esindatud.

 • TOODETE JUURDE

 • Statsionaarne Troteci õhukuivatus

  STATSIONAARNE NIISKUSE EEMALDAMINE

  Kvaliteetsete Troteci õhukuivatitega on igapäevane tõhus kaitse niiskuse ja korrosiooni eest. Siit leiate kõike optimaalse õhuniiskuse, kuivana hoidmise ja veekahjustuste järgse kuivamise kohta – suurim valik maailmas.

  TOODETE JUURDE

 • Niisutamine Trotec

  NIISUTAMINE

  Anname palju ruumi uutele ideedele uusima õhuniisutustehnoloogia vallas. Tulemus: Usaldusväärselt niisutatud äri- ja eluruumid ning optimaalselt reguleeritud õhuniiskus avalikes ruumides.

  TOODETE JUURDE

 • Professionaalne õlikütteseade Trotec

  PROFESSIONAALSED DIISELKÜTTE SOOJAPUHURID, DIISEL INFRAPUNA SOOJAPUHURID, INFRAPUNAPANEELID NING ELEKTRIKÜTTE SEADMED

  Meie atraktiivse hinnaga IDS ja IDE seeria diisel soojapuhurid. Kõrgeimatele nõuetele vastavate diiselkütteseadmete ning kvaliteedi ja jõudluse poolest ületamatute ning asukoha valikul äärmiselt paindlikud lahendused.

  TOODETE JUURDE

 • Mobiilsed elektrikütteseadmed-Trotec

  MOBIILSED ELEKTRIKERISED

  Professionaalsed Troteci elektrisoojapuhurid sobivad ideaalselt siseruumide kütmiseks ja neid saab kasutada praktiliselt kõikjal. Trotec ei tea jõudluspiiranguid! Suure jõudlusega elektrikütteseadmeid soovitatakse kasutada suure jõudlusega tööstuslikes rakendustes.

  TOODETE JUURDE

 • Ventilatsioon Trotec

  VENTILATSIOON

  Tõhus ventilatsioon ja usaldusväärne õhuliikumine: Troteci suure jõudlusega ventilaatorid teevad suurepärast tööd. Erinevates jõudlusklassides on ventilaatorid kasutamiseks ehituses, tööstuses ja mujal, kus on vaja liigutada suuri õhuhulkasid.

  TOODETE JUURDE

 • Ventilatsiooni-, ventilatsiooni- ja tuulemasin Trotec

  VENTILATSIOONI-, VÄLJATÕMBE- JA TUULEMASINAD

  Professionaalsed tuulemasinad firmalt Trotec. Kas kasutamiseks väljas või siseruumides, tööstuses, kaubanduses või meelelahutussektoris – neid mobiilseid suure jõudlusega ventilaatoreid saab kasutada paindlikult ning need pakuvad suurt õhuringluse ja ventilatsiooni võimsust. Ja need on ka ökonoomsed!

  TOODETE JUURDE

 • Kliimaseade Trotec

  KONDITSIONEER

  Troteci kliimaseadmetega on mugavus ja suurepärane kliima eelprogrammeeritud. Olenemata keskkonnatingimustest. Lisaks usaldusväärsele püsijahutusele pakuvad need ka muljetavaldavat disaini, funktsionaalsust ja tõhusat jõudlust.

  TOODETE JUURDE

 • Mõõteseadmed Trotec

  MÕÕTESEADE

  Kas hoone diagnostika või kliimaseade: Troteci mõõteseadmetega saate igale väärtusele jälile saada. Lasernoad annavad teavet vahemaade, pindalade ja mahtude kohta. Kvaliteetsed termokaamerad annavad žilett-teravaid pilte – Trotecil on igat tüüpi mõõtmiste jaoks õige seade.

  TOODETE JUURD

 • Õhupuhastus Trotec

  ÕHU PUHASTAMINE

  Õhk on puhas! Tänu Troteci professionaalsete õhupuhastite modulaarsetele, kombineeritavatele filtrielementidele. Alates suure jõudlusega viiruste filtreerimisest kuni tolmuvabana hoidmiseni kaubanduskeskkonnas. Isegi kui seda kasutatakse puhtas ruumis. Vaid üks paljudest uuenduslikest lahendustest õhu eemaldamiseks ja paljude saastunud tööpiirkondade puhastamiseks.

  TOODETE JUURDE

 • Desinfitseerimine/lõhna neutraliseerimine-Trotec

  DESINFITSEERIMINE / LÕHNA NEUTRALISEERIMINE

  Desinfitseerige siseruumid võimalikult lühikese ajaga ja neutraliseerige lõhnad – see on lihtne Troteci Airozon seeria osoondesinfektsioonivahenditega. Tuginege meie meetoditele pindade (nt siseõhk) tõhusaks desinfitseerimiseks ja isegi kõige tõrksamate lõhnamolekulide eemaldamiseks ilma kemikaale või lõhnaaineid kasutamata.

  TOODETE JUURDE

 • Veekahjustus ja häbelik; sanitaar-Trotec

  VEEKAHJUSTUSTE TAASTAMINE

  Eriti kui tegemist on veekahjustuste taastamisega, läheb innovatsioon harva valesti. Kuivatusturu innovatsiooniliidri kuivatusseadmed ja juhtimissüsteemid on alati igas mõttes esimene valik.

  TOODETE JUURDE

 • Tarvikud isolatsiooni kuivatamiseks-Trotec

  TARVIKUD ISOLATSIOONI KUIVATAMISEKS

  Renoveerimine on teie jaoks lihtne. Läbiproovitud ja kasulike abimeestega igas olukorras ja igaks kasutuseks. Meie mitmekesine veekahjustuste eemaldamise ja renoveerimise tarvikute valik tagab lihtsa käsitsemise.

  TOODETE VALIK

 • Lisaseadmed masinad - HighPerformance-Trotec

  LISASEADMED MASINAD – SUURE JÕUDLUSEGA

  Professionaalidelt professionaalidele: originaaltarvikud pärinevad ühest allikast Trotecist. Sest me mõtleme suurtest väikestesse ja meil on kõik silme ees. Tulemus: palju kasutajasõbralikke ja intelligentseid detaile kasulike lisaseadmetena.

  TOODETE JUURDE

 • Lennutranspordi ja häbelik; voolikud-Trotec

  ÕHUTRANSPORDI VOOLIKUD

  Tööstuse, ehituse ja põllumajanduse õhukanalisatsioonil ning ürituste tehnoloogial on süsteem meiega. Siin tuginetakse ventilaatorivoolikute ja komponentide kompromissitule Troteci kaubamärgi kvaliteedile.

  TOODETE JUURDE

 • Infektsioonikaitse lahendused-Trotec

  INFEKTSIOONIKAITSE LAHENDUSED

  Rahvusvahelise turuliidrina hõljuvate osakeste ja viiruste õhufiltritega tööstuslike filtrisüsteemide tootmises arendab Trotec tehnilisi lahendusi otseste ja kaudsete SARS-CoV-2 nakkuste vältimiseks. Meie nakkustõrjelahendused on teaduslikult tõestatud, et need vähendavad nakatumisohtu ja annavad tõhusa panuse COVID-19 pandeemiaga võitlemisse.

  TOODETE JUURDE

 • Montaažitelgid ja privaatsusekraanid-Trotec

  TELKIDE KOKKUPANEK JA PRIVAATSUSEKRAANID

  Mobiilne privaatsus ja ilmastikukaitse kõikides piirkondades: kas ehitusplatsidel, rajatööde ajal, komponentide ajutiseks ladustamiseks või õnnetuste ja operatsioonide korral kriisipiirkondades, Troteci montaažitelgid ja mobiilsed privaatsusekraanid pakuvad optimaalseid tingimusi keskendumiseks. ja ohutu töö.

  TOODETE JUURDE

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart