Meist

Trotec – kvaliteet „toodetud Saksamaal“

Trotec on üks juhtivaid Saksa professionaalsete terviklahenduste tootjaid ruumi olukorra jälgimiseks, kontrollimiseks ja haldamiseks. Ning seda nii tööstus-, kaubandus- ja erasektoris.

Air Tec Baltic OÜ pakub lahendusi tööstusele, kaubandusettevõtetele ja erakasutajatele ning on Trotec seadmete maaletooja Eestis, Lätis ja Leedus.

Kliimaseadmed, õhutöötlus, mõõteseadmed, diagnostika, kahjustuste tuvastamine, lekete tuvastamine, professionaalsed töötelgid jpm lahendusi.

MEIE TOOTED TÖÖSTUSELE, KAUBANDUSELE JA KODUMUGAVUSELE

Trotec arendab, toodab ja müüb tehnoloogiat, mis on osaliselt ainulaadne maailmas.

Ühe ülemaailmse turuliidrina õhutöötlus- ja mõõtmistehnoloogia valdkonnas pakub Trotec kõikide jõudlusklasside seadmeid kõikidele nõudmisprofiilidele nii äri- kui ka erasektoris.

Need, kes valivad meie tooteid, saavad kasu, mida  pakub Saksa kaubamärgitootja Trotecil on oma arendusosakond ja tootmine Saksamaal. Trotec Group on tuntud uuenduslike lahenduste poolest, millel on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe – ning pidevalt kasvava valiku poolest.

TROTEC TÖÖL. Kõrge jõudlusega tooted

Professionaalsed tootelahendused – kliimaseadmed, uuenduslikud tööriistad ja sobivad tarvikud ning mõõteriistad.

Ükskõik, kas ehitusinsenerina vajate mõõteseadet või tootmisjuhina planeerite tootmisliini sisekliimat hallata: ettevõttes TROTEC AT WORK. leidke endale ja teie vajadustele sobiv toote!

Pakume teile täielikku valikut professionaalseks õhutöötluseks mõeldud masinaid, mõõteseadmeid kuni spetsiaalseid  töötelke  ja  privaatsusekraanideni . Meie kaubanduse ja tööstuse lahenduste kirsiks tordil on TROTEC AT WORK.

PowerTools: suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega professionaalsed tööriistad, mis tulevad toime ka kõige raskemate töönõuetega. Uuenduslikud seadmed ja tööriistad professionaalidele.

TROTEC KODUS. HomeComfort tooted

Tervislikuks hingamiseks, täiusliku toakliima ja parema heaolu tagamiseks.

Kui otsite seadmeid, mis loovad eramajja või kontorisse tervisliku ja hea enesetunde terbeks mugavuskliima, siis TROTEC AT HOME. Maailma suurima HomeComforti tootevalikuga garanteerime õige seadme ka teile. Suurema mugavuse tagamiseks kodus:

ComfortAir : kuivatid , õhuniisutajad , õhupuhastajad Kui tegemist tervisliku õhukvaliteedi. “Looduslikult puhas” õhk on meie elu üks olulisemaid aluseid. Ükski element ei mõjuta meie keha enam. Puhastage õhku, mida hingate, Troteci õhupuhastajad.

ComfortTemp : kliimaseadmed , ventilaatorid , mobiilsed kütteseadmed  Ümbritseva õhu temperatuur avaldab kehale erinevat mõju. Kui on liiga soe või liiga külm, on enesetunne tõsiselt häiritud. Looge Troteci kliimaseadmetega aastaringselt just teile meeldiv temperatuur.

ComfortCtrl : mõõteseadmed
Kui tegemist on teie vaba aja veetmisega. Kasulikud abilised lihtsustavad igapäevaelu, vähendavad energiakulusid ja jätavad aega olulisele keskendumiseks. Nautige kodus veedetud aega Troteci toodetega veelgi suurema mugavuse tagamiseks.


Tootjana arendame täpselt seda, mida turg vajab

Trotec Group ei müü mitte ainult masinaid,  mõõtetehnikat, tööriistu ja montaažitelke, vaid on viimastel aastatel ka üha enam arenenud tootjaks. Disainime ja valmistame suure osa oma tootevalikust Saksamaal. Kuidas meie tooted valmivad ja miks need nii head on. Tootjana mõtleme juba täna sellele, mida teil homme vaja võib minna, sest: Innovatsioon on meie kirg. Toome igal aastal  turule mitmeid  uusi tooteid.

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart