Adsorptsioonikuivati TTR 500 D

Adsorptsioonikuivati TTR 500 D

3,920.00 km-ta 3,266.67.

Adsorptsioonikuivati TTR 500 D

Meie võimsaim mobiilne TTR õhukuivati ​​koos Duoventicuga.

TTR 500 D avaldab muljet mitte ainult oma kõrge õhukuivatusvõimega isegi madalatel temperatuuridel, mis on tunduvalt alla 0 ° C, vaid ka suurima paindlikkusega tänu adsorptsioonkuivati TTR-Trisorp kahele tööpõhimõttele.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Adsorptsioonikuivati TTR 500 D

Meie võimsaim mobiilne TTR õhukuivati ​​koos Duoventicuga

TTR 500 D avaldab muljet mitte ainult oma kõrge õhukuivatusvõimega isegi madalatel temperatuuridel, mis ulatub tunduvalt alla 0 ° C, vaid ka suurima paindlikkusega tänu selle adsorptsioonkuivati TTR-Trisorp tööpõhimõttele:

Kaks eraldi õhukanalit kuiva ja regenereeriva õhu jaoks koos kahe eraldi ventilaatoriga kummagi vooluringi jaoks võimaldavad efektiivset rõhu suhtes neutraalset tsirkuleerivat õhku.

Muutuva tsirkulatsiooniga õhu kuivatamine koos TTR 500 D-ga tagab energiasäästliku kuivatamise, samal ajal kõrgema kuivatustasemega.

Kaks korda paindlikum tänu Duoventicule

Kõik TTR-D mudelid on standardvarustuses varustatud ka täiustatud Duoventic õhuhulga reguleerimisega, mille abil saab eraldi õhuringluste mõlemat ventilaatorit üksteisest sõltumatult elektrooniliselt reguleerida.

Sel moel pakub Duoventic teile võimalust vajaliku kuiva õhu niiskusesisaldust ja vooluhulka eraldi peenhäälestada, ilma et peaksite näiteks õhukoguse reguleerimiseks paigaldama energiat tarbivaid drosselklappe.

Tänu Duoventicule saate alati kogu jõudluspotentsiaali kiiresti ja vastavalt vajadusele ilma ümberehitustöödeta kasutada ja samal ajal seadistada iga vajaduse vaid ühe seadmega:

Äärmiselt kuiv õhk väikese õhuvooluga, suuremas koguses kuiva õhku või maksimaalne ringleva õhu jõudlus mõõduka kuiva õhu osakaaluga.

Standardne DIN -pistikupesa väliseks lülitamiseks võimaldab TTR 500 D -d juhtida lisavarustusse kuuluva hügrostaadi, taimeriga või muude väliste seadmete abil sobiva DIN -pistikuga.

Kuivatuskuivati ​​TTR 500 D standardvarustusse kuulub integreeritud soojustagastus ning isereguleeruv termistorelementidest (PTC) valmistatud elektriline regenereeriv õhksoojendi, mille energiatarve sõltub õhu sisselasketemperatuurist ja regenereerimisõhu mahust.

Selle lahenduse eeliseks on ühelt poolt optimaalne jõudluse reguleerimine ja teisest küljest pole ülekuumenemine võimalik, mistõttu ei ole vaja turvatermostaate.

TTR 500 D standardne töötundide loendur on valikuliselt saadaval kahesuguse töötundide ja kilovatt -tundide loendurina:

Praktika eelised:

  • Professionaalne kvaliteet ” valmistatud Saksamaal ” –
    originaal Troteci toodang
  • Duoventic õhuhulga reguleerimine: täiustatud juhtimiselektroonika võimaldab eraldi, astmeteta reguleerida vajaliku kuiva õhu niiskusesisaldust ja vooluhulka
  • TTR Trisorp kahekordne tööpõhimõte kahe eraldi õhuringlusega rõhu neutraalseks õhuringluseks energiasäästlikuks kuivatamiseks kõrgema kuivatusastmega
  • Kuni 30% kergem kui sama jõudlusega konkureerivad mudelid
  • Maksimaalne jõudlus minimaalsete mõõtmete ja kaaluga
  • Äärmiselt lihtne hooldada
  • Ruumi säästmiseks virnastatav
  • Praktiliselt optimeeritud Saksa tööstusdisain – kaitstud disain

TTR 500 D sobib ideaalselt ka vahelagedesse paigaldamiseks. Tänu TTR-süsteemi lisavarustuse laiale valikule saab TTR 500 D regenereerimisõhu sisselaskeava külge kinnitada ka vooliku- või toruliitmikud, et õhuruum oleks ruumiliselt eraldatud, või koos õhukuivatiga saab kasutada erinevaid erineva filtriklassi Z-Line filtreid.

Kõiki filtreid saab kiiresti ja lihtsalt vahetada ilma seadet avamata.

Paindlikud kasutusvõimalused muutuvas, rõhu suhtes neutraalses ringlusrežiimis koos kõrgema energiatõhususe ja sügavama kuivatusolekuga ning täiustatud Duoventic õhuhulga reguleerimisega muudavad adsorptsioonkuivati ​​TTR 500 D koos erinevate saadaolevate süsteemitarvikutega universaalseks kuivatamiseks seade mitmesuguste kuivatustööde jaoks tööstuses, logistikas või ehituses.

TTR 500 D abil saate kasutada Troteci originaaltootja professionaalset kuivatit , mis on välja töötatud ja toodetud Saksamaal vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Pidevalt reguleeritav õhuhulga regulaator võimaldab helitugevust ja energiatarvet hõlpsalt vähendada või suurendada vastavalt ruumi suurusele.

Filtrit saab lihtsalt välja tõmmates vahetada, nii et pole vaja aeganõudvat seadme avamist.

Standardne 4-kontaktiline pistikupesa väliseks lülitamiseks võimaldab TTR 500 D paindlikku kauglülitamist lisavarustusse kuuluva hügrostaadi kaudu.

Kõik TTR-D mudelid on standardvarustuses varustatud ka täiustatud Duoventic õhuhulga reguleerimisega, mille abil saab eraldi õhuringluste mõlemat ventilaatorit üksteisest sõltumatult elektrooniliselt reguleerida.

 

Kuiv õhk (sisselaskeõhuga 20 ° C / 60% RH)
Kuivatamine [kg / 24h] 52,8
Kuivatamine [kg / h] 2.2
Õhukogus min [M³ / h] 180
Õhu maht max [M³ / h] 550
Nominaalne õhumaht [m³ / h] 480
väline rõhk [Pa] 150
Ühenduse sisselaskeava Ø [mm]  125
Ühendusväljund Ø [mm] 125
Regenereeriv õhk
Nominaalne õhumaht [m³ / h] 80
väline rõhk [Pa] 80
Ühendusväljund Ø [mm] 80
Tööpõhimõte
Tööpõhimõte TTR-Trisorp-Dual
Tööruum
Temperatuur min [° C] -15
Maksimaalne temperatuur [° C] 35
Niiskus min. [% RH] 0
Maksimaalne niiskus [% RH] 100
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 230 V / 50 – 60 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 9.2
Energiatarve [kW] 3
Kütte energiatarve [kW] 2.7
soovitatav kaitse [A] 16
Elektriühendus
Pistik KIE 7/7
Kaabli pikkus [m] 2.5
Heli väärtused
Kaugus 1 m [dB (A)] 74
Automaatne kuivatamine
Pidev kuivatamine
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 452
Laius (ilma pakendita) [mm] 400
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 456
kaal
(ilma pakendita) [kg] 25
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Korpuse tüüp
Metallist
Pulbervärvitud
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Adsorptsiooni kuivati TTR 500 D
Adsorptsioonikuivati TTR 500 D

3,920.00 km-ta 3,266.67.

3,920.00 km-ta 3,266.67.

Saadaval järeltellimisel