Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

154.00 km-ta 128.33.

Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

Kvaliteetne 1500-vatine, puldiga kolme kütteastmega infrapuna soojuskiirgur terrassile, rõdule või paviljonile. Tarnekomplekti kuuluva 50 cm pikkuse roostevabast terasest ketiga saab 1,5 kg kerget infrapuna soojuskiirgurit ruumisäästlikult paigaldada lakke, terrassi varikatustele või telgitellingutele ilma tehnikut vajamata.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

 

Stiilne küttelahendus jahedateks õhtuteks

Lakke paigaldatava infrapuna soojuskiirguriga Trotec IR 1500 SC naudite aastaringselt oma terrassil või rõdul suvetemperatuure. Et saaksite mugavalt väljas istuda ka jahedamate välistemperatuuride korral, on riputatav infrapuna soojuskiirgur ideaalne ning elegantne soojusallikas suve pikendamiseks. Anodeeritud alumiiniumist pritsmekindel infrapunasoojendi toob kaasa ka märgatava klientide arvu kasvu ja lisakäibe katusega välitoitlustusaladel. Kuna külalised eelistavad sageli väliistekohti, isegi kui päike ei paista.

Kolmetasandiline meeldiv soojus ühe nupuvajutusega või kaugjuhtimispuldiga

Kõikjal, kus katusega õuealal on vaja kiiret ja hubast kohest soojust – varustab infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 1500 SC suhteliselt vähese pimestusega süsinikküttespiraal ühe nupuvajutusega hubast infrapunasoojust kolmes kütteastmes (500 W / 1000 W / 1500 W). Kütte intensiivsust reguleeritakse mugavalt kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil.

Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

Tänu käepärasele IR-kaugjuhtimispuldile saate süsinikinfrapuna kiirgussoojendit mugavalt oma istmelt oma vajaduste järgi reguleerida.

Naudi 360° igakülgset soojust

Kerge, 1,5 kg kaaluva infrapuna soojuskiirgurit saab 50 cm roostevabast terasest keti abil vaid mõne sammuga paigaldada lakke, terrassi katusele või telgiraamidele, ilma tehniku ​​abita ja minimaalselt ruumi vajadusega. Lisaks elegantsele mustale disainile on laesoojendi võimas ja energiasäästliku infrapunaküttetehnoloogiaga. Süsinik-infrapunatoru võimsusega kuni 1500 vatti jaotab kohese soojuse ühtlaselt igas suunas ilma eelsoojenduseta u 10 m². See meeldiv infrapunasoojus on nahal vahetult tajutav, ilma välisõhku esmalt soojendamata ja täiesti ilma häirivate lõhnade või mürata.

Kiirgusküttekeha on kaitstud pritsiva vee ja võõrkehade sissepääsu eest kaitsetüübiga IP34. Täiendava ohutuse tagamiseks on küttetoru varustatud kaitsevõrega, mis takistab juhuslikku kokkupuudet. Täiuslikud eeldused, et veeta pikki õhtuid tähistaeva all koos oma lähedaste või sõpradega – suviste mõnusate temperatuuride juures.

Kokkupanemisvalmis komplekt: kiire lakke paigaldamine

Infrapuna laesoojendit saab hõlpsasti ühendada pistikupessa selle 1,8 m pikkuse toitekaabliga, mis sisaldab põrutuskindlat pistikut (CEE 7/7) ning mis on varustatud kõigi kiireks ja ohutuks lakke paigaldamiseks vajalike kinnitusdetailidega:

 • 2 x karabiini konksud
 • 1 x kinnituskett (50 cm)
 • 3 x kaabliside

Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC Tänu käepärasele IR-kaugjuhtimispuldile saate süsinikinfrapuna kiirgussoojendit mugavalt oma istmelt oma vajaduste järgi reguleerida.

Täielik tarnekomplekt: 1 x roostevabast terasest kett (50 cm), 2 x karabiin-konksu, 3 x kaablisidet, IR kaugjuhtimispult, 1,8-meetrine toitekaabel löögikindla pistikuga, mis on levinud kogu Euroopas (CEE 7/7).

Otsene soojus päikese loomulikku põhimõtet järgides

Infrapuna soojendi Trotec IR 1500 SC suhteliselt vähese peegeldusega süsinik-infrapunatoru toodab soojust päikese loomuliku põhimõtte kohaselt. See on eriti energiasäästlik, kuna suur osa sisendenergiast muudetakse otse soojuseks. Selle protsessi käigus ei soojendata välisõhku, vaid infrapunakiirgusega küttekeha vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgussoojust, salvestavad selle ja hajutavad sekundaarse kiirgusena uuesti keskkonda.

Soojust jaotab ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldades nii allergikutel ja astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Vahetu soojus erinevateks rakendusteks välialal

Olenemata sellest, kas vajate punktsoojusallikat rõdule, katusega terrassile, aiapaviljoni jaoks või õues toitlustamiseks: kvaliteetne infrapuna soojendi Trotec IR 1500 SC sulandub stiilselt iga atmosfääriga ning tagab katusega õuealal meeldiva ja sihipärase soojusjaotuse. Infrapunasoojus tekib koheselt pärast seda, kui olete seadme sisse/välja lüliti kaudu sisse lülitanud. Kui olete praktilise kiirgava laesoojendi all hubast soojust nautinud, ei taha te enam kiirest soojusallikast ilma jääda!

Mõned praktilised eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed süsinik-infrapunatorud
 • Ühtlane soojus igast küljest kuni 10 m²
 • 3 kütteastet: 500 W / 1000 W / 1500 W
 • IR kaugjuhtimispult ja sisse/välja lüliti koos töö juhtlambiga
 • Pritsmekindel (kaitsetüüp IP34), sobib katusega välialadele
 • Kaitsevõre, mis takistab küttetoruga kokkupuudet
 • Elegantne anodeeritud alumiiniumist must korpus
 • Lihtsalt kinnitage, ühendage ja nautige soojust
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja vaikne
 • Puudub tolmuringlus, seega sobib allergikutele
 • Energiasäästlik

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
 [W] 1500
Tase 1 [kW] 0.5
Tase 2 [kW] 1
Tase 3 [kW] 1.5
Max tase [KW] 1.5
IP kaitseklass IP34
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 6.5
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Korpuse materjal
Alumiinium
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 420
Laius (ilma pakendita) [mm] 420
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 240
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 1.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Töö juhttuli
Taimeri funktsioon
Seinakinnitus
Lakke paigaldatav
Statiiv
Paigaldamine vihmavarju alusele

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC
Infrapuna soojuskiirgur IR 1500 SC

154.00 km-ta 128.33.

154.00 km-ta 128.33.