Infrapuna soojuskiirgur IR 3050

Infrapuna soojuskiirgur IR 3050

330.00 km-ta 275.00.

Infrapuna soojuskiirgur IR 3050

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 3050 võimsus on 3000 vatti, mis sobib 12 m² kuni 20 m² pindaladele. Kaugjuhtimispult, laius 96 cm, 3 kütteastet – meeldiva infrapunasoojuse saamiseks valguse vähendamisega ning madala peegeldamisega kütteelementidega.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IR 3050

Kas soovite nautida oma lemmikkohta vabas õhus rõdul või terrassil ka jahedamal või külmal aastaajal või muuta oma toitlustusettevõtte vabaõhuhooaeg kiiresti “täisaasta hooajaks”?

Troteci professionaalse disainiga alumiiniumist infrapuna soojuskiirguriga Trotec IR 3050 saate õues viibimise aega veelgi pikendada ja nautida seda pingevabalt, ilma et peaksite külma tundma. Olgu kevad, suvi, sügis või talv –  infrapunakiirgusega küttekehad sobivad suurepäraselt tõhusaks soojaallikaks, et istuda väljas ka madalamatel temperatuuridel.

Aastaringne grillimeeleolu

Alates erakasutusest kuni äriliste eesmärkideni kohvikute, restoranide, hotellide, ürituste või õlleaedade jaoks – võimas infrapuna kiirgussoojendi Trotec IR 3050 tagab meeldiva soojuse kõikidele välialadele. Seda seetõttu, et seade kannab oma soojuskiired ühtlaselt ja täpselt kohtadesse, kus neid vajatakse. Nii saate luua igal ajal hubase heaolu atmosfääri, kasutades ühte või isegi mitut infrapunakiirgusega kütteseadet.

Infrapuna soojuskiirgurit Trotec IR 3050 saate vaadata igast küljest Trotec tootevideost. Video vaatamiseks klõpsake siin.

96 cm pikkuse kütteprofessionaali kuumuse intensiivsust saab kaugjuhtimispuldiga lihtsalt reguleerida 3 kütteastmes: 1000 vatti, 2000 vatti või võimas 3000 vatti. Lõhnatu ja müravaba soojuskiirgur töötab ilma eelsoojenduseta. Tänu tipptasemel madala peegeldusvõimega infrapunakiirguse tehnoloogiale, vähendab infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 3050 valgust 80 protsenti.

60° võrra pööratava kaldenurga abil saavad soojuskiired joonduda just selle kohaga, kus soovite istuda või lamada. Terrassisoojendil Trotec IR 3050 on ka oma välimuse osas palju pakkuda: vihmakindla seadme elegantne ja õhuke disain sulandub suurepäraselt igasse keskkonda.

Vihma ja tolmu eest hästi kaitstud

Vihmasajud või tolmupilved ei saa tugevat kiirgusküttekeha kahjustada, sest kvaliteetne alumiiniumkorpus on kaitstud pritsmevee ja igast küljest tolmu sissetungimise eest kaitseklassiga IP65. See võimaldab infrapuna soojuskiirguri Trotec IR 3050 kasutamist ka avatud välitingimustes. Selleks, et saaksite kohe alustada, on tarnekomplektis juba seinale kinnitamiseks mõeldud kinnitusklambrid, kruvid ja tüüblid. Pange tähele, et soojuskiirgur Trotec IR 3050 ei sobi lakke paigaldamiseks.

Olenemata sellest, kas tegemist on kitsaste kohtadega, kuhu on raske ligi pääseda või kui seade on paigutatud suurele kõrgusele – tarnekomplekti kuuluva kaugjuhtimispuldiga saate kiirgussoojendit hõlpsasti oma kohalt sisse ja välja lülitada või reguleerida küttetasemeid. Seadme töötamise kontrolltuli näitab, kas seade on sisse lülitatud.

Looduse eeskujul infrapunasoojus

Päikesest kiirgav kiirgus ei soojenda ümbritsevat õhku, vaid ainult tahkeid kehasid, mida see tabab. Elektriline soojuskiirgur Trotec IR 3050 töötab samal põhimõttel: erinevalt konvektsioonsoojenditest ja ventilaatorkütteseadmetest, ei soojenda kiirgavad infrapunakiired õhku, vaid esemeid ja inimesi, milleni nad jõuavad. Inimesed tunnetavad seejärel meeldivat soojust oma nahal ja riietel. Tahketelt kehadelt, nagu lauad, pingid, põrandad või seinad, infrapunasoojus peegeldub ja neeldub. Soojad esemed eraldavad neeldunud energiat stabiilselt isegi kui kiirguskütteseade on juba välja lülitatud. Kuna infrapunasoojuse tootmine on lisaks puhas ja kondensaadivaba protsess ilma tolmu turbulentsita, sobib see küttelahendus suurepäraselt ka allergikutele.

On selge, et välised tegurid, nagu tuuletõmbus, ala suurus ja kaugus kiirgusküttekehast, mängivad soojustundlikkuse osas otsustavat rolli. Kauguse suurenemine küttekehast vähendab kütte intensiivsust. Köetav ala peaks olema tuule eest kaitstud, sest muidu võib õhuvool soojendava efekti neutraliseerida.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Tolmu ei keerle, seega sobib allergikutele
 • Küttevõimsus 3000 vatti
 • 3 puldiga reguleeritavat kütteastet: 1000 W, 2000 W ja 3000 W
 • Kvaliteetne, elegantne disain
 • Ilmastikukindel alumiinium
 • Kvaliteetne madala peegeldusega lühilaine infrapuna – umbes 6000 tundi valgust 80% valguse vähendamisega
 • Kaitseaste IP65 – veepritsmete eest kaitstud professionaalne seade, igast suunast vihmakindel
 • Reguleeritav kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • Saab kasutada katmata välialal
 • Oleku kuvamine kahevärviliste LED-tulede kaudu
 • Sobib seinale kinnitamiseks
 • Energiasäästlik
TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
 [W] 3000
Tase 1 [kW] 1
Tase 2 [kW] 2
Tase 3 [kW] 3
Tasemeid kokku [KW] 3
IP kaitseklass IP65
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 13
Elektriühendus
Ühenduspistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.7
Korpuse materjal
Alumiinium
Ohutusfunktsioon
Infrapuna kaugjuhtimispult
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 165
Laius (ilma pakendita) [mm] 960
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 105
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 3
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Liikuvus
Jalg
Omadused ja varustus
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Kaldenurk [°] 60
Töötamise kontrolltuli
Taimeri funktsioon
Seinakinnitus
Lakke paigaldamine
Statiiv
Paigaldamine vihmavarjualusele

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IR 3050
Infrapuna soojuskiirgur IR 3050

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.