Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200

Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200

330.00 km-ta 275.00.

Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200

Mugav soojus ilma nähtava valguseta

Suure jõudlusega toonitud infrapuna soojuskiirgur Trotec IRD 1200 talub edukalt välistingimustes külma oma 1200-vatise küttevõimsusega. IR-kaugjuhtimispuldiga on lihtne kasutada kolme kuumuse seadistust. Seadme pead saab astmeliselt reguleerida 90° kaldenurgani, kattes sellega eriti laia töövahemiku.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200

 

Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRD 1200 sulandub tänu oma minimalistlikule ja stiilsele disainile suurepäraselt iga keskkonnaga. Esmapilgul veenab terrassisoojendi oma innovaatilise ja esteetiliselt õnnestunud disainilahendusega – nii tipptasemel toitlustussektoris kui ka privaatses keskkonnas kasutamiseks. Seade näeb suurepärane välja ka õues, sest on kaitstud nii tolmu kui ka pritsmete ja veejugade eest.

Toonitud soojuskiirgur tekitab meeldivat infrapunasoojust ilma eredat küttetoru kasutamata, mis muidu tavapäraste infrapunakiirguritega nähtav on. Selle asemel on küttekehal alumiiniumi sisse põimitud roostevabast terasest varjatud küttespiraal – soojusallikas jääb nähtamatuks. Ideaalne ja elegantne lahendus õuealadele, kus lisavalgus segaks näiteks seetõttu, et see on vastuolus olemasoleva valgustuskontseptsiooniga.

 

Kuna elektriline infrapunasoojendi Trotec IRD 1200 kiirgab soojusenergiat peamiselt keskmise ja pika laine infrapunaspektris, põhjustab see ilma välisõhku soojendamata ühtlase ja täpse soojusjaotuse. Seega sobib seade ideaalselt tuule eest kaitstud aladele nagu terrassid, rõdud, restorani välialad ja ainult ajutiselt kasutatavad ruumid.

Esmaklassiline disainlahendus parimate mugavusomadustega

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRD 1200 ei näe mitte ainult suurepärane välja oma alumiiniumist disainkorpuses, vaid sellel on ka vastavalt mugavad omadused: nii sees kui väljas trotsib võimas seade oma 1200-vatise küttevõimsusega edukalt külma, seade on reguleeritav ka mugavalt läbi IR puldi – 3 soojendusastmes, millega kütteseade katab laia küttepinna.

Tänu reguleeritavale 90° kaldenurgale katab soojuskiirgur suure mõjuvälja. Seade veenab oma puhta, kondensaadivaba, lõhnatu ja müravaba soojuse tootmisega ilma tolmu tekitamata, mistõttu sobib seade ka allergikutele.

24-tunnine taimer, töötamise indikaatortuli ja LED-ekraan täiendavad infrapunasoojendi Trotec IRD 1200 funktsioone. Toonitud radiaator on vähest hooldust vajav, kuna torude vahetus jääb ära. Lisaks sobib see nii seinale kui lakke kinnitamiseks – mõlema variandi kronstein on komplektis.

Kaitsetüüp IP55 – kaitseb vee, niiskuse ja tolmu eest

Infrapunakiirgusega küttekehasid on saadaval paljudes erinevates versioonides sise- ja välistingimustes kasutamiseks. Seadme valiku oluline kriteerium on see, kas teie kiirguskütteseade võib kokkupaneku- või paigalduskohas kokku puutuda vee või rohke tolmuga või mitte. Kui näiteks vannituppa on paigaldatud infrapunakiirgusega kütteseade, töötab see kõrgel niiskustasemel. Veelgi enam, olenevalt paigalduskohast võivad veejoad ühel või teisel viisil korpuseni jõuda. Teie terrassile paigaldatud infrapunakiirgusega küttekeha peaks taluma aeg-ajalt vihmasadu. Töökojas kasutatavad küttekehad peaksid aga olema teatud määral kaitstud tolmu eest.

IP55 tüüpi kaitse lubab, et korpusesse ei kogune tolmu ja kiirgusküttekeha talub igast küljest veejugasid. Tugev konstruktsioon sobib paigaldamiseks rõdudele ja terrassidele või kasutamiseks talispordiüritustel. Tänu tolmukindlusele saate neid kiirgussoojendeid kasutada ka tööstushoonetes.

Teie ruumi suuruse jaoks vajaliku küttevõimsuse arvutamiseks (vattides) võite toimida järgmiselt

Valem: m² x W/m² = W
ruumi suurus (m²) x soovitatav küttevõimsus ruutmeetri kohta (W/m²) = infrapuna soojuskiirguri nõutav küttevõimsus (W)
Näidisarvutus: Hästi isoleeritud 12 m² ruumi jaoks soovitame kasutada järgmist küttevõimsust: 12 m² x 100 W/m² = 1200 W 

Seadme praktilised eelised:

 • Stiilne lahendus arhitektuuriliselt keerukatele varjulistele välialadele
 • Pakub hubast soojust ilma valguse kiirgamiseta
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja müravaba
 • Ei tõsta tolmu üles, seega sobib allergikutele
 • Pritsme- ja veekindel, kaitseklass IP55
 • 3 kütteastet, kuni 1200 vatti
 • Alumiiniumist korpus
 • 24-tunnine taimer
 • LED-ekraan
 • Reguleeritav kaldenurk – suure mõjuväljaga
 • Sobib seinale kinnitamiseks
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Sisselülitamise indikaator
 • Kaasas seinakinnitus

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
 [W] 1200
Max [KW] 1.2
IP kaitseklass IP55
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 5.2
Elektriühendus
Pistik CEE 7/4 (Schuko pistiku tüüp F)
Kaabli pikkus [m] 1.8
Korpuse materjal
Alumiinium
Ohutusfunktsioon
LED-ekraan
Infrapuna kaugjuhtimispult
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 55
Laius (ilma pakendita) [mm] 930
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 200
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 8
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Kaldenurk [°] 90
Töötamise kontrolltuli
Taimeri funktsioon
Seinakinnitus
Lakke paigaldamine
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200
Infrapuna soojuskiirgur IRD 1200

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.