Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E

297.00 km-ta 247.50.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E

Mugav infrapuna soojus Trotec IRS 2050 E abil. 2000 W mugavussoojust meeldivateks tundideks terrassil või rõdul – 45° võnkumise, kaugjuhtimispuldi ja 9 kütteastmega. Kiirgusküttekeha automaatset väljalülitamist saab ette planeerida 24-tunnise taimeriga.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E

Rohkem soojust rohkema õues veedetud aja jaoks

Nautige mõnusat hubast õhkkonda pikkadel suveöödel oma terrassil, kodu rõdul või välitoitlustusaladel – selleks vajaliku ideaalse soojusjaotuse tagab teile stabiilne infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2050 E reguleeritava 45° võnkumisega. Atraktiivne elektriline soojuskiirgur on ka ideaalne küttelahendus kevadisel ja sügisesel üleminekuperioodil vabas õhus lõõgastumiseks, söömiseks ja tähistamiseks.

Eriti õhukese tornikujundusega stiilne kiirgussoojendi avaldab visuaalselt muljet läikiva alumiiniumviimistluse, kõrgläikega dekoratiivelementide ja kaasaegse LED-puuteekraaniga. Seadet saab mugavalt juhtida ka tasapinnalise IR-kaugjuhtimispuldi abil. Programmeeritav 24-tunnine taimer on ühtaegu mugav ja energiasäästlik ning võimaldab seadme täielikult automaatselt välja lülitada pärast 1-tunnise sammuga seadistatavat tööaega.

Vihmakindel vastavalt IP25 kaitsetüübile

IP25 kaitsetüübile vastav veejoakindel professionaalne kiirgusküttekeha sobib ideaalselt ka katuseta õuealadele. Kuni 2000 W soojusvõimsus tekitab nahale meeldiva kohese soojuse ilma eelsoojendusajata. Ideaalsed tingimused hubasteks soojadeks tundideks õues koos oma lähedastega. Eriti ilma aiata korterites on aastaringselt kasutatav rõdu tõeline elukvaliteedi võit.

Laske oma külalistel end mugavalt tunda

Kas privaatses keskkonnas või välitoitlustuses – infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 2050 E abil saate pikkadeks suveõhtuteks elegantse välimuse ja hubase soojuse.

Vihma eest hästi kaitstud

Vihmasadu ei kahjusta terrassisoojendit, sest kvaliteetne alumiiniumkorpus on IP25 kaitsetüübiga kaitstud veejugade ja >12,5 mm läbimõõduga igast küljest sissetungivate võõrkehade eest. See eeldab ka infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 2050 kasutamist avatud välitingimustes.

45° võnkumine tagab ühtlase soojusjaotuse

Üheksa kütteastet (200 W – 2000 W), mida saab mugavalt seadistada kaugjuhtimispuldiga, annavad koheselt märgatava soojuse nii nahale kui pindadele ilma õhku esmalt üles soojendamata. Vajadusel võngub võnkefunktsiooniga torn ühtlaselt 45° paremale ja vasakule ning pakub seeläbi mitmele õues istuvale inimgrupile korraga mõnusat infrapunasoojust. Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2050 E soojuskiirgus on konstrueeritud nii, et infrapunakiiri võimendab ülitõhus reflektor kogu süsinik-infrapunatoru ulatuses. Tänu sellele on küttekehast tulevat soojust tavalises istumisasendis pealaest jalatallani tunda – olles soojamugavuse poolest lihtsatest konvektoritest alati sammu võrra ees.

Otsene soojus päikese põhimõttel

Lühilaine kiirgussoojust tekitab kvaliteetne süsinik-infrapunatoru. Keskmise elueaga kuni 5500 töötundi on infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2050 E meeldivalt vastupidav kütteseade, mis vajab vähe hooldust. Ohutu töö tagamiseks – isegi ärikeskkonnas – on seadmel integreeritud kaldekaitse väljalülitusfunktsioon ja kaitstud pealüliti.

Infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 2050 E süsinik-infrapunatoru toodab soojust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. See on eriti energiasäästlik, kuna suur osa sisendenergiast muudetakse otse soojuseks. Infrapuna kiirgussoojendi ei soojenda välisõhku, selle asemel neelavad ja salvestavad soojust lähiümbruses olevad esemed ja inimesed, enne kui nad selle taas sekundaarse kiirguse kujul keskkonda välja lasevad. Soojust jaotav ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldab nii allergikutel kui astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Infrapunaküte toimib järgmiselt:

Nii nagu loomulik päikesekiirgus, ei soojenda ka infrapunakiirgus õhku, vaid kõiki objekte, mida see tabab. Seejärel vabastatakse salvestatud soojusenergia püsivalt tagasi keskkonda, sarnaselt kahhelahjule.

See on erinevus tavapärastest konvektsioonkütte seadmetest, mis toodavad pidevat sooja õhuvoolu. Õhk ei saa soojust ise salvestada, vaid suudab seda ainult objektidele transportida, millega ühelt poolt kaasnevad suured energiakaod ja teisalt tekib õhuringluse tulemusena tolmu. Infrapunaküttega väldite mõlemat.

Sarnased tooted: Infrapuna soojuskiirgur IRS 2000 E

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1
Tase 2 [kW] 2
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
Kaitse [A] 10
Energiatarve [kW] 2
Elektriühendus
Ühenduspistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.75
Korpuse materjal
Alumiinium
Turvafunktsioon
Sisemine võnkumine (°) 45 °
IP kaitseklass IP25
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 300
Laius (ilma pakendita) [mm] 300
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1000
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Sisse/välja lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Taimeri funktsioon
Töö kontrolltuli
Kaldekaitse
LED-ekraan
Puutetundlik juhtpaneel
Külmamonitori funktsioon
Automaatne väljalülitamine kui sihtväärtus on saavutatud
Kvaliteetne kvarts-infrapunaküte kuni 800 vatti
Kütteastmete arv 2
Lihtne käsitleda
Kohene soojendamine läbi otsese infrapunasoojuse
Termostaadiga juhitav automaatne töö
Süsinikkiust kütteelementide arv 1
Automaatne temperatuuri reguleerimine
Tolmuvaba (sobib allergikutele)
Lõhnatu ja müravaba töö
Hetkelise ruumitemperatuuri näidik
Liikuvus
Jalg
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2050 E

297.00 km-ta 247.50.

297.00 km-ta 247.50.