Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

319.00 km-ta 265.83.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2520 on kaitstud pritsmevee ja võõrkehade sissetungimise eest vastavalt kaitseklassile IP34. Täiendava ohutuse tagamiseks on küttetoru varustatud kaitsevõrega, et vältida juhuslikku kokkupuudet. Võimsal infrapunasoojendil on 2 eraldi lülitatavat halogeen-infrapunatoru, mõlemad 1250 vatti.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

Stiilne soojus era- ja äripindadele

Kui talvel läheb külmaks, pakub kvaliteetsest alumiiniumist ja roostevabast terasest jalaga infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2520 paindlikku ja mõnusat soojust ühe nupuvajutusega. Nii saate oma rõdu, katusega terrassi või sarnaseid välialasid kasutada aastaringselt. Kella või termomeetrit vaatamata – alati mõnusa suvise temperatuuriga. Lõõgastavateks grilliõhtuteks sõpradega, aiapidudeks või romantilisteks tundideks kahekesi, on infrapuna soojuskiirgur praktiline ja visuaalselt atraktiivne küttelahendus.

Kaheastmeline mõnus soojus ühe nupuvajutusega

Terrassisoojendaja Trotec IRS 2520 seenekujuline peegeldi ja stabiilne jalg on valmistatud alumiiniumist ning u 1,88 m pikkune teleskoopvarras avaldab muljet roostevaba terasega. Infrapunakiirgusega küttekeha, mis on gaasküttekehadega võrreldes kerge ja energiasäästlik, pakub kahte võimsat kütteastet (1250 W / 2500 W). Kaks integreeritud 1250-vatist halogeen-infrapunatoru tagavad ühtlase soojuse igas suunas ilma eelsoojendusajata. Otseselt tajutav nahal, välisõhku esmalt soojendamata ja täiesti ilma häirivate lõhnade ja mürata. Täiuslikud eeldused veeta selgeid öid aastaringselt õues mõnusate temperatuuride juures.

infrapuna soojuskiirgur irs-2520 Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520 Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

Disainsoojendi Trotec IRS 2520 on elegantne ja õhuke küttelahendus lõõgastavateks õhtuteks välitoitlustuses, kaetud terrassidel või rõdudel.

Alumiiniumreflektoriga infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2520 pakub otsest igakülgset infrapunasoojust ilma soojenemisajata. Soojuskiired eralduvad ühtlaselt 360° raadiuses.

Infrapunasoojendi kahte kütteastet saab lihtsalt ühe nupuvajutusega sisse ja välja lülitada. Saate otsustada, kas vajate soojust ainult ühest või mõlemast infrapunatorust.

 

Välihooaja pikendamine toitlustusettevõtetes

Toitlustusäris võimaldab jõuline ja pritsmekindel soojuskiirgur terrassile pikendada kuluefektiivselt välihooaega ja seeläbi märgatavalt suurendada välitoitlustuse müüki. Infrapuna soojuskiirguri kasutamisega säästate keskkonda, sest erinevalt gaasiküttega kütteseadmetest, ei eraldu kliimat kahjustavat CO 2. Veel üks aspekt, mis pooldab visuaalselt atraktiivse kiirgussoojendi kasutamist toitlustusäris, on selle madal riskipotentsiaal. Kui gaasiküttel töötavad seadmed kujutavad endast lahtise leegi tõttu tuleohtu, siis infrapuna soojuskiirgur IRS 2520 ei kujuta endast ohtu. Hea enesetunde saavutamiseks eraldub vaid puhast soojust.

Muretuks aja veetmiseks õues ilma külmetamiseta

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2520 kaks kvaliteetset halogeen-infrapunatoru toodavad soojust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. See on eriti energiasäästlik kuna suur osa sisendenergiast muudetakse otse soojuseks. Infrapuna kiirgusega küttekeha ei soojenda välisõhku, vaid lähiümbruses olevad esemed ja inimesed neelavad ja salvestavad soojust, enne kui nad selle taas sekundaarse kiirguse kujul keskkonda tagasi suunavad.

Soojust jaotab ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldades nii allergikutel ja astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata — pikkadeks, õdusateks ja muretuteks õhtuteks õues.

Ohutu ja soe: kaldekaitselüliti ja kaitsevõre

Lapsed ja lemmikloomad armastavad hullata ja ringi möllata. Aga ka sõprade või külaliste kutsumisel võib juhtuda, et midagi kukub kogemata ümber. Juhul, kui jalal seisev kiirgussoojendi on vaatamata oma stabiilsele alumiiniumalusele mingil hetkel ümberkukkumas, katkestab integreeritud kaldekaitselüliti koheselt kütteelemendi toiteallika.

Lisaks on kiirguskütteseade kaitstud pritsiva vee ja võõrkehade sissepääsu eest kaitsetüübiga IP34. Täiendava ohutuse tagamiseks on küttetoru varustatud kaitsevõrega, mis takistab juhuslikku kokkupuudet. Täielikult turvaline ja kaitstud.

Elektriline soojuskiirgur Trotec IRS 2520 tarnitakse osaliselt monteerituna. Lihtsalt pakkige see lahti, paigaldage see vaid mõne sammuga, ühendage 1,75-meetrine toitejuhe põrutuskindla pistikuga (CEE 7/7) ning kiirgusküttekeha tagab kiiresti soojuse piiramatuks ajaks õues veetmiseks.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud
 • Ühtlane igakülgne soojus
 • 2 kütteastet: 1250 W / 2500 W
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34) sobib kaetud välialadele
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Elegantne disain: peegeldi ja alus alumiiniumist, varras roostevabast terasest
 • Seadmesse integreeritud lüliti
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja müravaba
 • Tolmu ei keerle, seega sobib allergikutele
 • Energiasäästlik

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1.25
Tase 2 [kW] 2.5
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
Kaitse [A] 13
Energiatarve [kW] 2
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.75
Korpuse materjal
Roostevaba teras (teleskoopvarras)
Turvafunktsioon
IP kaitseklass IP34
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 590
Laius (ilma pakendita) [mm] 590
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1880
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 11.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Sisse/välja lüliti
Kaldekaitselüliti
Kütteastmete arv 2
Lihtne käsitleda
Kohene kuumutamine läbi otsese infrapunasoojuse
Halogeenkütteelementide arv 2
Tolmuvaba (sobib allergikutele)
Lõhnatu ja müravaba töö
Liikuvus
Jalg

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

319.00 km-ta 265.83.

319.00 km-ta 265.83.