Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

330.00 km-ta 275.00.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

Võimsal infrapunasoojendil Trotec IRS 3020 on 2 eraldi lülitatavat halogeen-infrapunatoru, mõlemad 1500 vatti. Alumiiniumreflektoriga Trotec IRS 3020 pakub kohest infrapunasoojust igast küljest ilma soojendusperioodita. Soojuskiired eralduvad ühtlaselt 360° raadiuses.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

Kiire soojus välitoitlustamiseks, terrassidele ja rõdudele

Kvaliteetsest alumiiniumist ja roostevabast terasest valmistatud infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 3020 pakub kiiret ja mugavat soojust ühe nupuvajutusega isegi külmal talvel. Nii saate oma kodu rõdu, katusega terrassi või sarnaseid välialasid kasutada aastaringselt. Ilma külmetamata ja kellal või termomeetril silma peal hoidmata. Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 3020 pakub teile meeldivalt sooja temperatuuri igal kellaajal või aastaajal. Olgu see hubane grillõhtu sõpradega, aiapidu või romantiline õhtusöök kuuvalgel ööl – õhuke infrapuna küttekeha on universaalselt kasutatav ja visuaalselt atraktiivne küttelahendus paljudeks puhkudeks.

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 3020 pikendab välishooaega toitlustusäris

Soojuskiirgur terrassile – toitlustussektoris võimaldab jõuline ja pritsmekindel halogeensoojendi kuluefektiivselt pikendada välihooaega ning sellega seoses suurendada ka märgatavalt müügikasvu. Infrapuna soojuskiirguri kasutamisega säästate ka keskkonda, sest erinevalt tavapärastest gaasiga kütteseadmetest ei eraldu kliimat kahjustavat CO2. Veel üks plusspunkt, mis räägib visuaalselt atraktiivse infrapuna seadme Trotec IRS 3020 kasutamise poolt välitoitlustuses, on selle madal riskipotentsiaal. Kui gaasitoitel terrassisoojendid kujutavad endast lahtise leegi tõttu alati potentsiaalset tuleohtu, siis IRS 3020 ei kujuta endast ohtu. Välja kiirgub ainult puhast soojust!

Kaheastmeline 360° mõnus soojus kuni 3000 W võimsusega

Infrapuna terrassisoojendi Trotec IRS 3020 seenekujuline peegeldi ja stabiilne alus on valmistatud matist sädelevast alumiiniumist, ca 1,90 m pikkune teleskoopvarras avaldab muljet roostevaba terasega. Gaasitoitega terrassisoojenditega võrreldes on seade mõnusalt kerge ja energiasäästlik pakkudes kahte võimsat kütteastet (1500 W / 3000 W). Kaks integreeritud 1500-vatist halogeen-infrapunatoru annavad 360 ° soojust ilma eelsoojendusajata. Koheselt märgatav soojus nahal, ilma välisõhku eelnevalt soojendamata ning täiesti ilma ebameeldiva lõhna ja mürata. Ideaalsed tingimused aastaringselt meeldiva aja veetmiseks õues.

Infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 3020 abil paistab päike 365 päeva aastas

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 3020 kaks kvaliteetset halogeen-infrapunatoru toodavad soojust päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik kuna suur osa kasutatavast energiast muudetakse otse soojuseks. Seade ei soojenda välisõhku, infrapunasoojendi vahetus läheduses olevad esemed ja inimesed neelavad kiirgussoojust, salvestavad seda ja annavad sekundaarse kiirgusena ka keskkonda tagasi.

Soojus jaotub ventilaatori abil müratult ja tolmu tõstmata, mis tähendab, et astmaatikud ja allergikud saavad kiirgava küttekeha vahetus läheduses vabalt hingata – pikkadeks, õdusateks ja muretuteks õhtuteks õues!

Ohutus ennekõike: lüliti ja kaitsevõrega

Laste ja lemmikloomade möllamine võib mängides olla väga temperamentne. Aga ka sõprade või külaliste seltskonnas võib juhtuda, et midagi kukutatakse kogemata ümber. Juhul, kui kütteseade peaks vaatamata oma stabiilsele alumiiniumalusele kõikuma, katkestab integreeritud lüliti kohe kütteelemendi toiteallika.

Lisaks on kiirguskütteseade kaitstud pritsmevee ja võõrkehade sissepääsu eest vastavalt kaitseklassile IP34. Täiendava ohutuse tagamiseks on küttetoru varustatud kaitsevõrega, et vältida juhuslikku kokkupuudet. Täielikult turvaline ja kaitstud.

Infrapunasoojendi Trotec IRS 3020 tarnitakse osaliselt kokkupanduna. Lihtsalt pakkige lahti, paigaldage mõne sammuga, ühendage 1,75 meetri pikkune toitekaabel pistikupessa ja õhuke infrapuna soojuskiirgur annab teile piiramatu meeldiva soojuse mõnusaks õues veetmiseks.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

 

Elektriline soojuskiirgur Trotec IRS 3020 on paindlik küttelahendus mõnusalt soojateks tundideks õues. Seadet võib kasutada eramajapidamistes ja ettevõtetes.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud
 • Ühtlane igakülgne soojus
 • 2 kütteastet: 1500 W / 3000 W
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34), sobib kaetud välialadele
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Elegantne disain: peegeldi ja alus alumiiniumist, varras roostevabast terasest
 • Seadmesse integreeritud lüliti
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja müravaba
 • Tolmu ei keerle, seega sobib allergikutele
 • Energiasäästlik

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1.5
Tase 2 [kW] 3
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
Kaitse [A] 13
Energiatarve [kW] 3
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.75
Korpuse materjal
Roostevaba teras (teleskoopvarras)
Turvafunktsioon
IP kaitseklass IP34
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 590
Laius (ilma pakendita) [mm] 590
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1900
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 11.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Sisse/välja lüliti
Kaldelüliti
Kütteastmete arv 2
Lihtne käsitleda
Kohene kuumutamine läbi otsese infrapunasoojuse
Halogeenkütteelementide arv 2
Tolmu ei kerki (sobib allergikutele)
Lõhnatu ja müravaba töö
Liikuvus
Jalg

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020
Infrapuna soojuskiirgur IRS 3020

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.