Konditsioneer PAC 2610 S

Konditsioneer PAC 2610 S

528.00 km-ta 440.00.

Konditsioneer PAC 2610 S

Jahutusvõimsus 2,6 kW ehk 9000 Btu/h (energiatõhususe kategooria A) muudab kompaktse kliimaseadme Trotec PAC 2610 S ideaalseks kuni 34 m²/ 85 m³ ruumide jahutamiseks. Samuti on tagatud mugavus: mobiilne konditsioneer Trotec PAC 2610 S pakub kaugjuhtimispulti, 24-tunnist taimerit ja automaatrežiimi, mis võimaldavad seadet mugavalt oma istmelt juhtida

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 2610 S

Konditsioneer PAC 2610 S

Nautige suve jahedas

Kas kodus, kontoris, hotellitoas, kaupluses või jõusaalis – jahutusvõimsusega 2,6 kW või 9000 Btu/h (energiatõhususe klass A), on kompaktne konditsioneer Trotec PAC 2610 S ideaalne kuni 34 m² / 85 m³ ruumide jahutamiseks. Samuti on hoolitsetud mugavuse eest: kaugjuhtimispuldi, 24-tunnise taimeri ja automaatrežiimiga mobiilne konditsioneer Trotec PAC 2610 S pakub teile mugavat juhtimist istmelt, eelnevalt seadistatud sisse-välja lülitamist ning sõltumatut jahutust olenevalt toatemperatuurist.

Sihtväärtuse sisestamine: säilitab automaatselt soovitud ruumitemperatuuri

Ruumi kiire jahutamise tagamiseks seadke soovitud temperatuur vahemikus 16°C kuni 31°C ja konditsioneer jahutab ruumiõhku vastavalt teie soovile. Külmutuskompressor lülitub automaatselt välja niipea, kui eelseadistatud sihttemperatuur on saavutatud. See tagab püsiva temperatuuri eelseadistatud väärtuse säilitamise. Seade jätkab jahutamist alles siis, kui soovitud temperatuuriväärtus on ületatud. Seetõttu töötab tõhus õhukonditsioneer märkimisväärselt energiasäästlikult ja ökonoomselt.

Ventilaatori funktsioon – jahutusega ja ilma

Lisaks on õhukonditsioneeril Trotec PAC 2610 S kaheastmeline reguleeritav ventilaator ning õhuhulgaga kuni 320 m³/h, tagab see värske õhu ja õrna õhuringluse ruumis – isegi ilma jahutuskompressorit aktiveerimata. Õhuvoolu suunda saab horisontaalsete õhuklappide abil käsitsi reguleerida, et värske tuul jõuaks täpselt sinna, kuhu soovite. Lisaks filtreerib seadme tagaküljele integreeritud õhufilter toaõhust ebemed, tolmu ja loomakarvad, mis pole kasulik eelis ainult allergikutele!

Lämbe ja rõhuv toaõhk? Niiskuse eemaldamine aitab!

Suvel pole ainult kuumus, vaid sageli ka liiga kõrge õhuniiskus organismile väga koormav. Niiskuse eemaldamise jõudlusega 0,8 liitrit tunnis eemaldatakse rõhuvast ja niiskest õhust aktiivselt niiskus ning ruumis luuakse märgatavalt mugavam kliima. Lisaks hoiab integreeritud niiskuse eemaldamise funktsioon ära ka ebatervisliku hallituse tekke, mistõttu on soovitatav kodu konditsioneeri õhukuivatina kasutada aastaringselt, mitte ainult suvel. Kondensvee sisekasutuse tõttu tuleb kogumismahutit tühjendada väga harva kuna kondenseeritud vett kasutatakse intelligentse taaskasutussüsteemi abil kondensaatori jahutamiseks ja suur osa veest lihtsalt aurustub.

Mobiilne ja paindlik seade puurimistööde asemel

Kas magamistoas, elutoas või töötoas – kui soovite mobiilse kliimaseadet Trotec PAC 2610 S paigutada teise tuppa, saab selle sujuvalt liikuvate transpordirataste abil hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest saate mobiilset kliimaseadet alati kasutada täpselt seal, kus on vaja jahutada – ilma puurimise, kruvide või tüübliteta. Tuleb vaid kinnitada tarnekomplekti kuuluv väljatõmbeõhu voolik akna- või ukseavasse ja saategi ruumi jahutama hakata!

Lisavarustusena pakume AirLock akna- ja uksetihendeid, et vältida sooja välisõhu sattumist jahutatavasse ruumi läbi veidi avatud akende või uste. Jahutage veelgi tõhusamalt.

Mugavus kaugjuhtimispuldiga

Kõiki kliimaseadme Trotec PAC 2610 S funktsioone ja seadistusi saab teha mitte ainult otse seadmel LED-juhtpaneelil, vaid ka kaugjuhtimispuldiga, ilma et peaksite püsti tõusma.

Mugav taimeri funktsioon

Praktiline 24-tunnine taimer võimaldab individuaalset sisse- ja väljalülitamist pärast eelseadistatud aega. Näiteks saate kontoris tagada, et konditsioneer lülitub tööpäeva lõpus automaatselt välja. Ja vastupidi, võite hommikul ärgata mõnusa jahutusega, et alustada päeva värskena.

Näpunäide kosutava une jaoks: kui soovite soojadel suveöödel õrna jahutusega uinuda, saate taimeriga eelseadistada, et konditsioneer lülitub mõne aja pärast ise välja, et vältida keha öist mahajahtumist.

365 päeva mugavust

Kliimaseadme, ventilatsiooni ja õhuniiskuse eemaldamise kolme funktsiooni saab kasutada üksteisest sõltumatult, mistõttu on universaalne kliimaseade Trotec PAC 2610 S soovitatav aastaringseks kasutamiseks.

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 emissiooni (kasvuhoonegaase). Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Seadme eelised:

 • Sobib ruumidele kuni 34 m² / 85 m³
 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 2,6 kW
 • 3 töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • 2 ventilatsiooni taset
 • Reguleeritav õhuvoolu suund
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16 ° C kuni 31 ° C
 • Energiasäästlik töö automaatse välja-/sisselülitamise kaudu, kui sihtväärtus on saavutatud
 • 24-tunni taimer
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kiu, tolmu vastu
 • Vaikne töö <53 dB (A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Märkus: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole otseselt igal tootefotol näha.

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 2.6
Max [Btu / h] 9000
Soovitatav ruumi suurus
85
34
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 320
Ventilaator
Ventilaatori astmed 2
Radiaalne
Aksiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 0.8
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 17
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1
Nimivoolutarve [A] 3.5
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 9
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 160
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00048
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 53
Väljatõmbeõhk
Kogupikkus [m] 1.5
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 300
Laius (ilma pakendita) [mm] 320
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 700
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 23.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljatõmbeõhk
Koos kondensaadi äravooluga
Kondensaadi alusega
Koos veepaagiga
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Ruumi õhufilter
Kergesti ligipääsetav
Puhastatav
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Külmumiskaitse funktsioon
Automaatne rikete diagnostika
Reguleeritav õhu väljalaske suund
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Võnkefunktsioon
Kontrollpaneel
Membraanklaviatuur
LED-ekraan
Mikroprotsessoriga juhitav töö
Infrapuna kaugjuhtimispult
Liikuvus
Kande-/transpordikäepide
Plastikust transpordirattad
Kummist rehvidega metallrattad
Mittemäärivad kummist rehvid
Seisupiduritega rattad
Reguleeritav käepide
Kraana
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Konditsioneer PAC 2610 S
Konditsioneer PAC 2610 S

528.00 km-ta 440.00.

528.00 km-ta 440.00.