Mini endoskoop Trotec BO22

Mini endoskoop Trotec BO22

220.00 km-ta 183.33.

Mini endoskoop Trotec BO22

Kompaktne lahendus raskesti ligipääsetavate alade visuaalseks kontrollimiseks koos foto- ja video dokumenteerimise võimalusega.

Kirjeldus

Mini endoskoop Trotec BO22

Kompaktne lahendus raskesti ligipääsetavate alade visuaalseks kontrollimiseks koos foto- ja video dokumenteerimise võimalusega.

Saa kiirelt ja usaldusväärselt teada, mis toimub – isegi vee all

Meditsiinis kasutatavat protseduuri, mida nimetatakse “mini-invasiivseks kirurgiaks”, saab teha ka igapäevaelus kodus -tõhus ja sihipärane “läbivaatus” endoskoobi abil. Selleks sisestatakse videoskoobi Trotec BO22 väike kaamera halvasti ligipääsetavate õõnsuste sisemusse ning filmitud sisu ilmuvad otse 3 -tollisele LC-ekraanile – reaalajas ja värvilisena. See meetod võimaldab hõlpsalt otsida võimalikke kahjustusi nt tehnilistest valdkondadest (kaablid, torud, mootorid) või teha regulaarseid hoolduskontrolle. Sobib kasutamiseks ka siis, kui sond uputatakse vette.

Eelised: tehnilisi seadmeid ei pea aeganõudvalt lahti võtma ega nende seinu avama, veeringlust ei pea tühjendama ning kaabli- ja torukanaleid ei ole vaja üles kaevata. Kahjurite nakatumise korral on minivideoskoop ideaalne, et kontrollida, millises avas kahjur on varju leidnud. Kahjurite nakatumise korral on videoskoop ideaalne kontrollimaks millises avas on kahjurid end peidavad.

Professionaalseks või isiklikuks kasutamiseks – Trotec BO22 paljastab sisemuse

Sobib ideaalselt rajatiste haldajatele, tehnikutele või erakasutajatele. Kui on vaja kiiret ja usaldusväärset endoskoopilist visuaalset kontrolli, on Trotec BO22 ideaalne abivahend. Olgu varjatud masinaosade kaudne optiline kontroll või õõnsuste uurimine, kuhu pääseb ainult väikeste avade kaudu – tänu väikesele ja pooljäigale minikaameraga hanekael-sondile, mille läbimõõt on vaid 5,5 mm, sobib seade ideaalselt auto kontrollimiseks või paljastava pilgu heitmiseks halvasti nähtavatesse kitsastesse kohtadesse, nagu praod, kanalisatsioonitorud, torud või kaablijuhtmed.

Painutatavat pooljäika 95 cm pikkust hanekaela sondi saab sisestada väikestesse avadesse ja 6 LED lambi valgus on hämardatav neljas etapis, mis valgustab ideaalselt ümbrust, pakkudes kvaliteetseid kontrollpildi isegi vee all. Värviline LC-ekraan kuvab teravalt fotosid ja videosid suure eraldusvõimega 1280 x 720 pikslit ning vaate suurendamiseks on saadaval kolmekordne suum. Praktiline kujutise pööramise funktsioon võimaldab pilti 180 ° pöörata ja hõlbustab kujutise kuvamist, kui pilti kuvatakse sondi asukoha tõttu tagurpidi.

3 erinevat otsikut, mis sobivad igaks otstarbeks

Vajadusel saab hanekael-sondi otsa kinnitada ka 45 ° peegli-, konksu või magnetkinnituse, laiendades nii funktsioonide ulatust. Komplekti kuuluv 45 ° peeglikinnitus võimaldab nt “vaadata ümber nurga” või vaadata objekti lähemalt erinevatest vaatenurkadest. Magnet- või konkskinnitusega on võimalik esemeid teelt eemaldada või neid kätte saada. Tänu juhtmevabale tööle on seade äärmiselt paindlik ja kasutajasõbralik. Ekraan on varustatud kuupäeva ja kellaajaga, mis võimaldab täpset kronoloogilist dokumentatsiooni. Endoskoop Trotec BO22 on varustatud täiskomplektina, mis sisaldab kõiki vajalikke tööriistu otseseks kasutamiseks praktilises transpordikotis.

Kompaktne ja universaalne seade

45 ° peegel-otsik

Põhjaliku kontrolli teostamiseks igast küljest ja vaatenurgast on komplektis 45 ° peeglikinnitus, mis võimaldab isegi nurga taha vaadata.

Konksuga otsik

Kui olete kadunud eseme või võõrkeha sondi abil avastanud ja leidnud, saate selle lihtsalt haakekinnitusega kätte saada või eemaldada. Nii on paljud ehted, mis arvati kadunuks jäänud, taas päevavalgele tulnud.

Magnet-otsik

Trotec BO22 abil saab raskete kappide ja istmete alt, neid liigutamata, hõlpsasti leida või eemaldada kruvisid, mutreid, münte ja muid metalli, mis sisaldavad rauda, ​​niklit või koobaltit. Samuti on lihtne äravoolust kiiresti ja ohutult leida kõrvarõngaid ja kõrvaklappe. Otsimine toimub mugavalt kaamera praktilise magnetkinnituse abil.

Ekraani heleduse juhtimine toob pimedusse valguse

Pole üllatav, et õõnsustes ja kaetud aladel pole päevavalgust. Et ka siis täiuslik vaade oleks, on miniendoskoop varustatud valgusallikaga, mis valgustavad vastavat vajadusele ümbrust sobivalt, et pakkuda suurepäraseid pilte. Trotec BO22 on varustatud kaamera ja tagatulega.

Kaameratuli sondi peas: 4 heledustasemega reguleeritav kaamera tuli koos 6 integreeritud LED-iga, tagab täiuslikult valgustatud fotod ja -videod.

Seadme tagatuli:  Seadme tagaküljel olev lisavalgusti võimaldab objekte paremini valgustada, mida saab kasutada ka taskulambina.

Foto- ja videofunktsioonid

BO22 veenab oma hiilgava pildikvaliteediga ja maksimaalse eraldusvõimega 1280 x 720 pikslit. Üksikasjade paremaks nägemiseks võite videote edastamise ajal pildiseeria “külmutada”. See võimaldab liikumatut pilti lähemalt uurida. 3x digitaalne suum võimaldab pildilõike suumida 1, 1,5 või 2,0 x suumiga. Kui seadmesse on sisestatud microSD -kaart, saab kõiki salvestisi salvestada fotode või videotena. Tänu praktilisele ümberpööramise funktsioonile saab pilti pöörata 180 °, võimaldades suurepäraseid vaateid peaaegu igas tööasendis.

Universaalseks kasutamiseks

Pikkade otsingute asemel kiire lahendus

Minivideokoopa BO22 abil saate mugavalt kontrollida muidu ligipääsmatuid kohti. Väikesed osad, näiteks kruvid, mis on kogemata mootoriruumi või raskesti ligipääsetavate masinaosade vahele kukkunud, saab hõlpsasti paigaldatava konksu või magneti abil kiiremini ja hõlpsasti kätte saada.

Veekindel 

Hanekael-sondi ots on varustatud reguleeritava valgustusega, mis on loodud vastavalt kaitsetüübile IP67. See võimaldab teil sondi vette uputada ja kiiresti kontrollida, kas näiteks soovimatud esemed takistavad terrassi äravoolu.

Seetõttu saate ka sondi vette lasta ja kiiresti kontrollida, kas näiteks soovimatud esemed ummistavad terrassi äravoolu.

Kontrollige seadmete seisukorda

Kompaktseid masinaid ja tugeva korpusega seadmeid ei saa niisama avada. Seadme sisse vaatamiseks sisestage lihtsalt Trotec BO22 5,5 mm kitsas hanekaela sond sobivasse avausse ja saate pilguheite seadme sisemusse. Seadme ekraan pakub mugavat panoraamvaadet uuritavale alale.

Kiire auto ülevaatus

Tahaksite teada, kus on täpselt leke, kust tilgub vesi põrandale või millistes kohtades on toru ilmselt vigane? Pole probleemi! Lülitage lihtsalt endoskoop Trotec BO22 sisse, sisestage videoskoop ja kontrollige ekraani, et teada saada ja kontrollige olukorda ekraanil

Leidke kutsumata külalised

Putukatele ja hiirtele meeldib elada sõna otseses mõttes pööningu kõige kaugemates nurkades või keldris. Ka teistele kahjuritele, näiteks sipelgatele, meeldib pääseda vaheseintesse, kus nad tekitavad  kahju. Endoskoop BO22 sobib ideaalselt kahjurite ja nende pesade või väljaheidete mugavaks otsimiseks, ilma et peaksite tegema suuri puhastustöid või eemaldama seina-, lae- või põrandakatteid.

Seadme eelised:

 • 3-tolline digitaalne LCD-värviline ekraan
 • 95 cm pikk, poolpainduv ja eelnevalt painutatav hanekaela sond (Ø 5,5 mm)
 • Veekindel vastavalt kaitseklassile IP67 (hanekaela sond ja kaamerapea) veealuseks kasutamiseks
 • Komplektis 3-osaline lisakomplekt 45 ° peegli, konksu ja magnetiga
 • Liikumatud foto- ja videorežiimid
 • Kvaliteetne kaamera resolutsiooniga 1280 x 720 px
 • Fotode ja videote salvestamine – kuni 32 GB mahuga micro SD-kaardiga
 • Kaamera pea 6-LED lambi ja 4 heledustasemega
 • LED-tuli sondi otsas (taskulambi funktsioon)
 • Kompaktne sondi kerimine
 • Pildi ümber pööramise funktsioon 180 °
 • 3x suum
 • Välja teravussügavus 1 cm kuni 30 cm, vaateväli 65 °
 • Kuupäeva ja kellaaja kuvamine
 • Tugev konstruktsioon
 • Juhtmevaba aku töö mobiilseks, võrgust sõltumatuks kasutamiseks
 • Aku oleku kuvamine
 • Sisaldab 4 x leelispatareid LR6 AA, 1,5 V
 • Kaitsev transpordikott
 • Lihtne ja intuitiivne töö
 • Troteci brändi kvaliteet
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Mini endoskoop Trotec BO22
Mini endoskoop Trotec BO22

220.00 km-ta 183.33.

220.00 km-ta 183.33.