Õhujahuti PAE 12

Õhujahuti PAE 12

143.00 km-ta 119.17.

Õhujahuti PAE 12

Kolm-ühes õhujahuti Trotec PAE 12 abil saate kasu meeldivast õhujahutusest, värskendavast ventilatsioonist ja meeldivast õhuniisutamisest. Optimaalse kliima jaoks aastaringselt! Õhujahutil on 3 liitrine veepaak ja õhuvoolu maht 90 m³ tunnis. Niisutusvõimsusega max 0,46 liitrit tunnis suudab seade toota värsket ja jahedat õhku enam kui 6 tundi pidevas töös vaid ühe paagi täitmisega.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 12

Õhujahuti PAE 12

Kolm-ühes õhujahuti Trotec PAE 12 abil saate kasu meeldivast õhujahutusest, värskendavast ventilatsioonist ja meeldivast õhuniisutamisest. Optimaalse kliima jaoks aastaringselt! Õhujahuti on 3-liitrise veepaagi ja õhuvoolu mahuga 90 m³ tunnis. Niisutusvõimsusega max 0,46 liitrit tunnis suudab seade toota värsket ja jahedat õhku enam kui 6 tundi pidevas töös vaid ühe paagi täitmisega.

Optimaalne kliima läbi aurustuva õhujahutuse, ventilatsiooni ja õhuniisutamise

Suvise soojuse välja ajamiseks, jahutava värskusega toakliima sügavalt sisse hingamiseks – seda kõike väga lihtsalt ja usaldusväärselt läbi loodusliku aurustusjahutuse vastavalt kärgfiltri põhimõttele (kärjetehnoloogia). Seadmel olev tasemeindikaator teavitab teid alati veepaagi hetkesisaldusest. Soovi korral saab jahutavat efekti tugevdada ka tarnekomplektis olevate jahutuspakkide või jääkuubikutega.

Õhujahutit Trotec PAE 12 E saate vaadata igast küljest Trotec tootevideost. Video vaatamiseks klõpsake siin.

Õhujahuti Trotec PAE 12: mugavus on väga oluline
Vaatamata kompaktsetele mõõtmetele ühendab kolm-ühes õhujahuti Trotec PAE 12 elegantses korpuses arvukalt mugavusfunktsioone:

Võnkefunktsioon
Automaatne võnkefunktsioon tagab ruumi täitva õhuringluse. Vertikaalsed õhusuunajad pöörlevad (võnguvad) automaatselt vasakult paremale, nii et puhutav õhk jaotub ruumis optimaalselt. Õhuvoolu horisontaalset väljalaskekõrgust saab reguleerida ka käsitsi.

Pehme loomuliku tuule režiim
Loodusliku tuule režiimis jahutab õhujahutaja Trotec PAE 12 ventilatsiooni intensiivsuse suurenemise ja vähenemisega, mis on võrreldav värskendava meretuulega rannas. Õrnad tuuleiilid mõjuvad nahale eriti meeldivalt ja on heaks vahelduseks pidevale õhuvoolule.

Taimeri funktsioon
Praktiline 8-tunnine taimer võimaldab seadme individuaalselt välja lülitada pärast eelseadistatud aega. Näiteks nii saate kontoris tagada, et õhujahuti lülitub tööpäeva lõpus automaatselt välja.

Öörežiim
Et saaksite mõnusa jahutusega magama jääda ja öö läbi magada, on õhujahutil öörežiim ventilatsioonitugevuse järkjärgulise vähenemisega. Nii jääte mõnusa õhkjahutusega magama ja keha taastub optimaalselt päevastest pingutustest ka kuumadel suveöödel. Näpunäide: vajadusel saab taimerit kasutada ka seadme ööseks automaatseks välja lülitamiseks.

Kaugjuhtimispult

Juhtige õhujahutit Trotec PAE 12 mugavalt oma istmelt. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab teha kaugjuhtimispuldiga ilma püsti tõusmata.

Õhufilter loomakarvade, tolmu ja toaõhus leiduvate osakeste vastu
Tagaküljele integreeritud õhufilter püüab ruumiõhust kinni loomakarvad, ebemed ja tolmuhelbed. See võimaldab allergikutel ja tundlike hingamisteedega inimestel kergemini ja vabamalt hingata. Kergesti eemaldatavat filtrit saab kiiresti puhastada pühkides või loputades.

Looduslikult tõhus jahutuspõhimõte
Erinevalt kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmutusaineid. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul teel, lisaks pole vaja väljatõmbeõhu voolikut ega ka keerulisi paigaldusi.

Mobiilne õhujahuti töötab loomuliku aurustusjahutuse põhimõttel. Teate seda kindlasti omast kogemusest: kui puhute niiskele nahale, tunnete kohest jahtutust, kuna aurustumisprotsess kasutab soojust. Õhkjahutitega on sama lugu: õhkjahuti sees on veega leotatud filtrimatt. Seadme tagant juhitakse soe õhk läbi märja filtrimati ja jahutatakse aurustumisega. Seejärel puhutakse jahedam õhk ventilaatori abil tuppa.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja
Õhujahutiga Trotec PAE 12 saate nautida mobiilset head sisekliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti laoruumi ära paigutada, on soovitatav seda aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 3 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Õhuniisuti ja õhujahuti tuppa

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet kasutada tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 50% õhuniiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse taseme ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

Seadme eelised:

 • 3-in-1 aurustuv õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuniisutus
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumiskiirus 0,46 liitrit tunnis
 • 3-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhulabade automaatne võnkumine õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Loomuliku tuule režiim: õrnalt tugevnev ja vähenev tuul
 • Öörežiim vähendatud ventilaatori kiirusega
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 3 ventilaatori kiirust
 • 8-tunnise taimeri funktsioon automaatseks välja lülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu tugevale käepidemele ja transpordiratastele
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks, suvel õhujahutina ja talvel õhuniisutajana

Niiskuse tõstmine 50%-ni vähendab viiruse leviku riski

Spetsialistid on hinnanud uuringutulemusi viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19), gripp) resistentsuse ja õhuniiskuse kohta. On selgunud, et õhuniiskusel on tõsine mõju piiskade nakkavusele. Kuiv ruumiõhk, mille suhteline õhuniiskus on alla 40%, võimaldab pisikestel gripi- või külmetusviirustega saastunud piiskadel kuivada. See säilitab patogeenid ja jääb nakkavaks väga pikaks ajaks. Optimaalses suhtelise õhuniiskuse vahemikus 40–60%  tõmbuvad aerosoolid kokku vaid sedavõrd, et soola kontsentratsioon aerosooli südamikus suureneb, mistõttu selles sisalduvad pisikud ja mikroorganismid hukkuvad. Gripi- ja külmetusviirustesse nakatumise oht on siin minimaalne.

Spetsialistid rõhutavad, et hoonete õhuniiskuse suurendamisega saame nakatumisohtu vähendada. Õhuniiskuse tõstmine niisutamise kaudu ligikaudu 50%-ni vähendab nakkusohtu. Lisaks parandab niisutatud õhk organismi kaitsevõimet, puhastades tõhusamalt hingamisteid ja tugevdades immuunsüsteemi. Tänapäevastes hoonetes, kus on keskkütte- ja ventilatsioonisüsteemid, ei ole igapäevaelus ilma aktiivse õhuniisutamiseta neid piirväärtusi võimalik sageli saavutada. Siin saab abiks olla niisutusfunktsiooniga seade.

Veel tooteid: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/page/2/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 90
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 5
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 3
Aurustumisvõime
Max [l / h] 0,46
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 40
Veepaak
Paagi suurus [l] 3
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 45
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 55
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 220
Laius (ilma pakendita) [mm] 220
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 590
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 4
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada koos külmapakkidega
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Filtri kuivatusfunktsioon
Reguleeritav väljalaske suund
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
Öörežiim
Madal ventilaatori aste
Infrapuna kaugjuhtimispult
Kaugjuhtimispuldi vastuvõtja
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Transpordirattad
Kande-/transpordikäepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhujahuti PAE 12
Õhujahuti PAE 12

143.00 km-ta 119.17.

143.00 km-ta 119.17.