Õhujahuti PAE 30

Õhujahuti PAE 30

253.00 km-ta 210.83.

Õhujahuti PAE 30

Õhujahuti Trotec PAE 30 jahutab ilma keemiliste jahutusvedeliketa 3-in-1 süsteemiga: õhkjahutus, ventilatsioon ja niisutamine. Nautige värsket ventilaatorituult ja loomulikku aurustuvat jahutust – need on nutikalt ühendatud õhujahutiga Trotec PAE 30. Olgu siis kontoris või kodus – õhujahuti Trotec PAE 30 eriti õhuke disain annab igasse keskkonda kaasaegset aktsenti.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 30

Õhujahuti PAE 30

Õhujahuti Trotec PAE 30 jahutab ilma keemiliste jahutusvedeliketa oma 3-in-1 süsteemiga: õhkjahutus, ventilatsioon ja niisutamine. Nautige värsket ventilaatorituult ja loomulikku aurustuvat jahutust – need on nutikalt ühendatud õhujahutiga Trotec PAE 30. Õhujahti tuppa või kontorisse – Trotec PAE 30 eriti õhuke disain annab igasse keskkonda kaasaegset aktsenti.

Mobiilne värskus kärgstruktuuriga
Liiga kõrge toatemperatuur ei alanda mitte ainult meie tuju, kannatab ka meie keskendumisvõime ning väheneb üldine enesetunne. Need on piisavalt mõjuvad põhjused puhuda õhujahutiga Trotec PAE 30 toast suvekuumus välja ja pakkuda nahale jahutavat kosutust kasutades looduslikku kärgfiltri põhimõttel põhinevat aurustusjahutust. Oma 7-liitrise veepaagi, tugeva õhuvoolu kiirusega 500 m³ tunnis ja niisutusvõimsusega 0,8 liitrit tunnis, pakub disainõhujahuti rohkem kui 8 tundi meeldivat jahutust vaid ühe veepaagi täitmisega.

Selgelt loetava tasemenäidiku abil näete ühe hetkega, kas paagis on ikka piisavalt vett. Kui veepaak on tühi, lülitub seade automaatselt välja ja ekraanile ilmub hoiatusteade. Jahutusefekti saab suurendada kahe kaasas oleva jahutuskasseti abil. Lihtsalt pange need veepaaki – tehtud!

Lisaks on mugavusõhujahutil neljaastmeline reguleeritav ventilaator, et kasutada seadet värskendava tornventilaatorina – vajadusel ka ilma õhkjahutusfunktsiooni sisse lülitamata. Värske õhuvoolu ühtlase jaotumise ruumis tagab automaatne võnkumine, mille korral liiguvad õhujahuti sisemised õhujuhilabad pidevalt vertikaalselt 60° võrra edasi-tagasi. Horisontaalseid ribisid saab vastavalt soovile ka käsitsi reguleerida.

Mugav varustus ja stiilne tornidisain
Lisaks õhujahutusele, ventilatsioonile ja õhuniisutamisele on õhujahutil Trotec PAE 30 õrn loomuliku tuule režiim, praktiline öörežiim, 10-tunnine taimer, tasemeindikaator ja õhufilter loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab väga mugavalt teha infrapuna kaugjuhtimispuldi või juhtpaneeli abil.

Mõnus õhuniisutus sügisel ja talvel
Külmal aastaajal toetab 3-in-1 õhujahuti Trotec PAE 30 teid usaldusväärselt niisutajana tervisliku eluruumi loomisel. Kütteperioodil saab sageli liiga kuiv toaõhk optimaalselt niisutatud ning teie tundlikud limaskestad ninas, suus ja kurgus ei kuiva nii kiiresti. See aitab oluliselt vähendada külmetusriski!

Heaolu koos mugavusega
Pole vahet, kas soovite kasutada multifunktsionaalset õhujahutit Trotec PAE 30 loodusliku õhujahutina, võimsa ventilaatorina, näiteks päeva jooksul kogunenud soojuse eemaldamiseks või õhuniisutajana sisekliima parandamiseks jahedamal aastaajal. Õhujahuti Trotec PAE 30 tagab maksimaalse heaolu igas töörežiimis pakkudes täiendavat mugavust.

Kaasas kaks jahutuskassetti veelgi suurema värskuse tagamiseks
Värskendamise näpunäide: mida külmem on vesi, seda suurem on jahutusvõimsus. Kui panete veepaaki kaks tarnekomplekti kuuluvat jahutuskassetti, saate jahutusvõimsust veelgi suurendada. Seda täiendavat värskust saab saavutada ka jääkuubikutega. Selgelt loetava tasemenäidiku abil näete ühe pilguga, kas 7-liitrises paagis on ikka piisavalt vett. Kui veepaak on tühi, lülitub seade automaatselt välja ja ekraanile ilmub hoiatusteade.

Õhufilter loomakarvade, ebemete ja tolmu jaoks
Seadme tagaküljele integreeritud õhufilter eemaldab usaldusväärselt toaõhust üles kerkinud loomakarvad, ebemed ja tolmuhelbed. See võimaldab allergikutel ja eriti tundlike hingamisteedega inimestel vabamalt hingata. Eemaldatavat filtrit saab kergesti puhastada pühkides või loputades.

Taimeri funktsioon
Praktiline 10-tunnine taimer võimaldab seadet pärast eelseadistatud aega sisse või välja lülitada. Näiteks töökohal saate tagada, et õhujahuti lülitub pärast tööd automaatselt välja. Ja vastupidi, võite ärgata hommikul värske tuulega, et alustada päeva värskena.

Öörežiim
Et saaksite mõnusa jahutusega magama jääda ja öö läbi magada, on õhujahutil öörežiim ventilatsioonitugevuse järkjärgulise vähendamisega. Nii uinute mõnusa õhkjahutusega ja keha taastub optimaalselt päevastest pingutustest ka kuumadel suveöödel. Näpunäide: vajadusel saab taimerit kasutada ka seadme ööseks automaatseks väljalülitamiseks.

Nõrga loomuliku tuule režiim
Loodusliku tuule režiimis jahutab õhujahuti Trotec PAE 30 ventilatsiooni intensiivsuse suurenemise ja vähenemisega, mis on võrreldav värskendava meretuulega rannas. Õrnad tuuleiilid mõjuvad nahale eriti meeldivalt ja on heaks vahelduseks pidevale õhuvoolule.

Looduslikult tõhus jahutuspõhimõte kärgfiltriga
Erinevalt teistest kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmutusaineid. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul teel, lisaks pole vaja väljatõmbeõhu voolikut ega ka keerulisi paigaldusi. Mobiilne õhujahuti töötab loomuliku aurustusjahutuse põhimõttel.

Nagu te ilmselt omast kogemusest teate, tekitab niiskele nahale puhumine kohese värskendustunde, kuna aurustumisprotsess kasutab soojust. Õhujahutitega on täpselt samamoodi: õhujahuti sees on veega leotatud kärgtehnoloogiaga kärgfilter. Soe õhk juhitakse seadme tagant läbi märja filtri ja jahutatakse aurutamise teel maha. Seejärel puhutakse jahedam õhk ventilaatori abil tuppa.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja
Õhujahutiga Trotec PAE 30 saate nautida mobiilset ja mõnusat kliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik ja mobiilne õhujahuti laoruumi parkida, on soovitatav seda lihtsalt aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate seadme 4 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet ka tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. Õhuniisutaja kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse ja saate seeläbi tõsta oma heaolu umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetushaigusi.

Kolm-ühes õhujahuti Trotec PAE 30 abil saate kasu meeldivast õhujahutusest, värskendavast ventilatsioonist ja meeldivast õhuniisutamisest. Optimaalse kliima jaoks aastaringselt!

Seadme eelised:

 • Tornventilaatori ja integreeritud aurustusjahutuse kombinatsioon
 • 3-in-1 aurustav õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuniisutus
 • Looduslik õhkjahutus läbi aurustusjahutuse kärgstruktuuriga
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääkassetti või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumiskiirus 0,8 liitrit tunnis
 • 7-liitrine veepaak pikaajaliseks kasutamiseks
 • Õhulamellide automaatne 60° võnkumine ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Loomuliku tuule režiim: õrnalt tugevnev ja vähenev tuul
 • Öörežiim: ventilaatori kiiruse järkjärguline vähendamine
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldi abil
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 10-tunnise taimeri funktsioon automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks
 • Eriti energiasäästlik
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatud käepidemele, sujuvalt liikuvatele ratastele ja kaablikerijale
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks. Suvel õhujahuti ja talvel õhuniisutaja

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhuvoolu kiirus
Max tase [M³ / h] 500
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 6.8
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 4
Aurustumisvõime
Max [l / h] 0.8
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 0
Max temperatuur [° C] 40
Min niiskus [%] 30
Max niiskus [%] 85
Veepaak
Paagi suurus [l] 7
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 65
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.7
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 60
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 345
Laius (ilma pakendita) [mm] 270
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1050
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 10.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada külmapakkidega
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Mälu funktsioon
Automaatne veadiagnostika süsteem
Reguleeritav väljalaske suund
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Hoiatustuli, kui veepaak on tühi
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
Öörežiim
Automaatne väljalülitusfunktsioon
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Plastikust rattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Õhujahuti PAE 30
Õhujahuti PAE 30

253.00 km-ta 210.83.

253.00 km-ta 210.83.