Õhujahuti PAE 31

Õhujahuti PAE 31

176.00 km-ta 146.67.

Õhujahuti PAE 31

Õhujahuti Trotec PAE 31 veenab järgmiste jõudlusnäitajatega: niisutusvõime 1,1 liitrit tunnis, 6-liitrine veepaak, õhuvoolu kiirus 1000 m³ tunnis ja 3 ventilaatoriastet. Tarnekomplektis on ka 2 jääkassetti ja pult. Neli ühes õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhuniisutamine.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 31

Õhujahuti PAE 31

Õhujahuti Trotec PAE 31 veenab järgmiste jõudlusnäitajatega: niisutusvõime 1,1 liitrit tunnis, 6-liitrine veepaak, õhuvoolu kiirus 1000 m³ tunnis ja 3 ventilaatoriastet. Tarnekomplektis on ka 2 jääkassetti ja pult. Neli ühes õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhuniisutamine.

Kui suvi taas kuumeneb, tagab 4-in-1 õhujahuti Trotec PAE 31 (õhujahutus, õhuvärskendamine, ventilatsioon ja niisutamine) kiireks jahutamiseks jäise värske õhuvoolu. Õhujahuti Trotec PAE 31 jahutab oma õhuvoolu 2–3 °C-ni ja tagab seega optimaalse temperatuuride erinevuse välis- ja sisetemperatuuri vahel, et keha ei oleks asjatult pinges.

Suure jõudlusega turbo-spin-tehnoloogia ja 10-meetrise tööraadiusega puhur jahutab muljetavaldavalt suure kiirusega kuumad elu- ja äriruumid, talveaiad, kontorid ja kauplused meeldiva toatemperatuurini. Ühtlasi puhastab ja niisutab universaalseade ruumiõhku, et värskendada teid puhta ja optimaalselt niisutatud külma õhuga. Turbo spin-ventilaatori ventilatsiooni jõudlust saab reguleerida kolmes etapis.

Ökonoomne looduslik jahutus aurustamise teel

Õhujahuti Trotec PAE 31 uuenduslik kärgjahutustehnoloogia pärineb loodusest. Kui tuul puhub üle niiske naha, tunnete koheselt oma nahal meeldivat jahutavat tunnet. Jahutusefekti põhjustab vee aurustumine. Selleks eemaldatakse soojast õhust vajalik soojusenergia ja temperatuur langeb märgatavalt. Õhujahuti Trotec PAE 31 kasutab seda loomulikku jahutusefekti ka külma vee või jääveega täitmisel. Läbi niiske kärgfiltri jahutatakse soe toaõhk soojusenergia ära võtmise teel.

Seejärel niisutatakse õhku külma või jääkülma veega, puhastatakse õhufiltris ja puhutakse jäise värske tuulena pöörise näol tuppa läbi Turbospin kõrgjõudlusega puhuri. Täiesti ilma kemikaalideta, ilma energiamahukate jahutuskompressoriteta ja ilma tüütute väljatõmbeõhu voolikuteta.

Mida kuumem päev, seda suurem on jahutusvõimsus

Kui tavalised kliimaseadmed jõuavad oma jõudluse piirini, suurendab õhujahuti Trotec PAE 31 oma jahutusvõimsust. Mida soojem on ruumiõhk, seda kiiremini aurustub kärgfiltri sees niiskus ja seda rohkem eemaldatakse aurumisprotsessi tõttu õhust soojust. Seega võite alati loota õhujahuti Trotec PAE 31 jahutusvõimsusele, et välistemperatuuridega sammu pidada.

Õhujahuti tuppa või kontorisse

Võimsa turbo-spin õhuvoolukiirusega 1000 m³/h ning mahuka ja kergesti puhastatava 6-liitrise veepaagiga, on õhujahutit soovitatav kasutada kuni 26 m² või 65 m³ suurustes ruumides.

Kolm korda parem sisekliima koos täiendava tervisekaitsega

Õhujahutaja Trotec PAE 31 kombineeritud õhkjahutus-, õhuniisutus- ja õhupuhastusrežiimid parandavad märgatavalt ruumikliimat ja tõrjuvad samal ajal õhust välja patogeene. Koroonaviiruse SARS-CoV-2 ja teiste viiruste (näiteks gripiviiruse) levikut mõjutab tugevalt õhuniiskus. On tõestatud, et optimaalselt niisutatud ruumiõhk vähendab viirusnakkuse riski ja hoiab immuunkaitseks olulised nina limaskestad niiskena.

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud niisutajana avaldab Trotec PAE 31 muljet niisutusvõimega 1,1 l/h, et hoida niiskustase optimaalses vahemikus 40–60%. Lisaks saab õhujahutajat Trotec PAE 31 kasutada värskendava ventilaatorina aastaringselt ka ilma õhkjahutus- ja niisutusfunktsioonita.

Loomulik parem jahutus mugavustega

Ükskõik, kas seadet kasutatakse kuumal suveajal jahutamiseks, ventilaatorina täiendava värskuse suurendamiseks, meeldiva meretuule tekitamiseks või kuiva kütteõhu optimaalseks niisutamiseks kütteperioodil – õhujahuti Trotec PAE 31 demonstreerib oma turbo-spin tehnoloogia eeliseid kõigis töörežiimides ja avaldab muljet silmapaistvate omadustega.

Vooluhulgale optimeeritud turbo-spin külma õhu jaotus

Nagu teada, ei jõua nurkade ja kitsaste ning kõrgete lagedega tubades ja korterites värskendav külm õhk alati ruumi kõikidesse piirkondadesse. Niipea, kui tõusete laualt või diivanilt ja lähete üle ruumi, astute jaheda temperatuuritsoonist sooja. Selle põhjuseks on külma õhu ebapiisav jaotus ruumis.

Õhujahuti Trotec PAE 31 jahutab ilma piiranguteta

Õhujahuti turbo-spin tehnoloogia loob külma õhu ühtlase ringluse kogu ruumis. Kolmest küljest seadmesse voolav soe õhk jahutatakse ja suunatakse seejärel suure jõudlusega ventilaatori ülikiirelt pöörleva tiiviku aerodünaamilise kujuga rootorilabale. Sügavalt kumer ventilaatori laba tagab eriti võimsa turbulentsi ja õhuvoolu tohutu kiirenduse. Äärmiselt kokkusurutud turbulentne õhuvool väljub seadmest välja tornaadot meenutava külma õhusambana, mis tiirleb enda ümber ja liigub kuni 10 meetri kaugusele ruumi, võimsa mahuga kuni 1000 m³/h.

Kui väljunud õhuvool tabab seina või lage, kaldub see sealt igale poole kõrvale. Õhk liigub pidevas tsirkulatsioonis üle seinte ja lae tagasi õhujahuti taha. Seal imetakse see uuesti sisse ja tsükkel algab otsast peale. Tänu tõhusale turbo-spin põhimõttele segatakse ja tsirkuleeritakse teie toaõhk maksimaalselt. Õhuvoolu jahutavat mõju on tunda kogu ruumis.

Võrdluseks: võrreldava õhuvoolukiirusega tavaline õhujahuti puhub külma õhu välja ca 6 meetrit. Kauguse suurenemisega õhuvoolu jahutav toime väheneb. Tänu õhujahutaja Trotec PAE 31 turbo-spin-tehnoloogiale suurendatakse õhu väljutuskaugust kuni 10 meetrini. Tugevalt kiirendatud külm õhk suunatakse seinte kaudu kõrvale ja jaotatakse ruumi kõikidesse nurkadesse.

Seadme eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhuniisutamine
 • Suure jõudlusega ventilaator turbo-spin tehnoloogiaga ja tööraadiusega 10 m
 • 3-poolne sooja õhu sisselaskeava õhu optimaalseks niisutamiseks
 • 3 eraldi aurustusfiltrit, mis tagavad eriti hea ruumiaurustumise
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Õhuniisutus meeldiva ja tervisliku ruumikliima tagamiseks
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumiskiirus 1,1 liitrit tunnis
 • 6-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhulabade automaatne 360° pöörlemisfunktsioon tagab ühtlase jaotuse ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Öörežiim vähendatud ventilatsiooniga
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 3 ventilaatori kiirust
 • 8-tunnise taimeri funktsioon automaatseks väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatud käepidemele ja transpordiratastele – mobiilne õhujahuti
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks! Suvel õhujahuti ja talvel õhuniisutaja

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhuvoolu kiirus
Max tase [M³ / h] 1000
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 3.9
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 3
Aurustumisvõime
Max [l / h] 1.1
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 43
Veepaak
Paagi suurus [l] 6
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 60
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 55
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 265
Laius (ilma pakendita) [mm] 310
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 620
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 5.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada külmakassettidega
Aurustuv jahutus kärgstruktuuriga tehnoloogiaga
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Keskkonnakaitse funktsioon
Turbo-spin tehnoloogia
360° õhuringlus
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Hoiatussignaal kui veepaak on tühi
Öörežiim
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Plastikust rattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhujahuti PAE 31
Õhujahuti PAE 31

176.00 km-ta 146.67.

176.00 km-ta 146.67.