Õhujahuti PAE 61

Õhujahuti PAE 61

385.00 km-ta 320.83.

Õhujahuti PAE 61

Õhu läbilaskevõimega 900 m³/h ja mahuka 40-liitrise veepaagiga õhujahutit Trotec PAE 61 soovitatakse kasutada kuni 72 m² või 180 m³ suurustes ruumides.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 61

Õhujahuti PAE 61

 

Õhu läbilaskevõimega 900 m³/h ja mahuka 40-liitrise veepaagiga õhujahutit Trotec PAE 61 soovitatakse kasutada kuni 72 m² või 180 m³ suurustes ruumides.

Kaugjuhtimispuldiga õhujahuti Trotec PAE 61 toob köetavatesse ruumidesse sõõmu värsket õhku ja jäist jahutust. 4-in-1 õhujahuti (õhkjahutus, ventilatsioon, õhupuhastus ja õhuniisutus) paistab silma tänu jäiselt värskele õhuvoolule oma tugeva jahutava efektiga. Õhujahuti tuppa või kontorisse – neljaastmeline reguleeritav ventilaator jahutab köetavad elu- ja magamistoad, kontorid, talveaiad või pööninguruumid hetkega mugava temperatuurini. Lisaks jahutamisele puhastab ja niisutab multifunktsionaalne õhujahuti ruumiõhku, et hellitada teid tolmuvaba ja optimaalselt niisutatud külma õhuga.

Pange tähele: ruumisäästlikuks hoiustamiseks saab õhujahutit Trotec PAE 61 hõlpsalt kokku panna 98 cm-st kuni kompaktse 70,5 cm-ni.

Looduslikult tõhus aurustuv jahutus

Õhujahuti uuenduslikku kärgjahutustehnoloogiat tunnete loodusest. Kui tuul üle niiske naha puhub, tunnete kohe mõnusat jahutust. Jahutav tunne nahal tekib niiskuse aurustumisel. Selleks vajalik soojusenergia ammutatakse ruumiõhust, misjärel temperatuur märgatavalt langeb. Kõik Trotec PAE seeria õhujahutid kasutavad seda loomulikku jahutusefekti külma või jäise veega täitmisel. Läbi niiske kärgfiltri jahutatakse ruumiõhk soojusenergia väljatõmbamisega, niisutatakse külma või jäise veega, õhk puhastatakse õhufiltris tolmust, ebemetest või loomakarvadest ning puhutakse jäise värske õhu joana tuppa. Täiesti ilma kemikaalideta, ilma energiakulukate jahutuskompressoriteta ja ilma tüütute väljatõmbeõhu voolikuteta.

Mida kuumem päev, seda tugevam on jahutav efekt

Vastupidiselt tavalistele jahutusvedelikega kliimaseadmetele, mis saavutavad paratamatult oma jõudluspiirid maksimaalsel suvetemperatuuril, suureneb õhujahuti Trotec PAE 61 jahutusvõime isegi temperatuuri tõustes. Mida soojemad on temperatuurid, seda kiiremini niiskus kärgfiltris aurustub ja seda rohkem aurustussoojust õhust välja eraldatakse. Seetõttu võite alati loota õhujahuti Trotec PAE 61 jahutusvõimsusele, et välistemperatuuridega sammu pidada.

Võitmatu meeskond: saadaval kahes värvitoonis ja jõudlusklassis

Konstruktsioonilt identsed õhkjahutid Trotec PAE 80 ja PAE 81 tekitavad veelgi rohkem tuult õhu läbilaskevõimega täis 1000 m³/h, millest piisab kuni 80 m² või 200 m³ ruumide jaoks.

Mugavuse huvides: programmeeritav taimer automaatseks aktiveerimiseks ja deaktiveerimiseks

Integreeritud taimeri funktsioon on sama mugav kui ka energiasäästlik, võimaldades õhujahutit Trotec PAE 61 individuaalselt eelseadistatud aja möödudes täielikult automaatselt sisse või välja lülitada. Tööaega kuni automaatse sisse- või väljalülitamiseni saab seadistada 1-tunniste sammudega vahemikus 1 kuni 15 tundi. Sisselülitamistaimeri funktsioon on praktiline näiteks kontoris, et äriruumid enne tööpäeva algust meeldiva temperatuurini maha jahutada. Või magamistoas, nii et seade uinutab teid värske tuulega ja lülitub siis energia säästmiseks välja kuni järgmise hommikuni.

Professionaalne õhkjahutus tööstusele, kaubandusele ja üritustele

Mobiilseid õhujahuteid Trotec PAE 60, PAE 61, PAE 80 ja PAE 81 soovitatakse kasutada sellistes kaubanduslikes ja tööstuslikes tööpiirkondades nagu:

 • Erinevad töötoad
 • Supermarketid/poed
 • Lasteaiad
 • Tootmispinnad/laod
 • Bensiinijaamad
 • Juuksurisalongid
 • Restoranid/kohvikud
 • Jõusaalid
 • Näitused

 

Võimas õhkjahutus igasuguste sündmuste jaoks

 • Telgid
 • Ürituste ruumid
 • Söögitoad
 • Näitusesaalid
 • Ürituste saalid
 • Baarid

 

Trotec PAE mobiilsed õhujahutid saavad lisapunkti oma meeldivalt madala energiakulu ja lihtsa juhitavuse eest. Kiire värskendus ja loomulik jahutus – sobib ideaalselt näiteks pulmapidustuste, firmapidude, messide, ürituste, kongresside, gaalade, tooteesitluste, festivalide, spordiürituste, varustus- ja avariitelkide jaoks.

Eelised professionaalses kasutuses

Tänu madalale energiatarbimisele ja kompaktsele disainile on mobiilsed Trotec PAE õhujahutid väärt alternatiivid tavalistele kliimaseadmetele. Praktikas veenavad aurustuvad õhujahutid järgmisega:

 • Madalamad soetus- ja kasutuskulud
 • Suur liikuvus ja mitmekülgsus kasutamisel
 • Lihtne ja ruumisäästlik
 • Ei mingit kokkupanekut
 • Peaaegu hooldusvaba

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

Õhujahutiga Trotec PAE 61 saate nautida mobiilset ja head kliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti laoruumi ära pakkida, on soovitatav seda aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 4 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet ka tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 40 – 60% niiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse taseme ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

Õhujahutaja Trotec PAE 61 tagab naha loomuliku jahutuse – parandades samal ajal sisekliimat.

Seadme eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhkjahutus, õhuvärskendamine, õhupuhastus, õhuniisutamine
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 4 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumisvõimsus 2,6 liitrit tunnis
 • 40-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Võimalus fikseeritud veeühenduseks pidevaks kommertskasutuseks – pole vaja uuesti täita
 • 3 erinevat veepaagi täitmise võimalust – mugav ja lihtne
 • Õhklamellide automaatne pöördfunktsioon õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 15-tunnise taimeri funktsioon automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatud käepidemele ja transpordiratastele
 • Ruumisäästlik
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks. Suvel õhujahuti ja talvel õhuniisutaja

Niiskuse suurendamine 50% -ni vähendab viiruse leviku ohtu

Spetsialistid on hinnanud uuringutulemusi viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19), gripp) ja niiskuse resistentsuse kohta. On selgunud, et õhuniiskusel on tõsine mõju tilkade nakkavusele. Kuiv toaõhk, mille suhteline õhuniiskus on alla 40%, võimaldab pisikestel gripi- või külmetusviirustega saastunud piiskadel kuivada. Nii säilivad patogeenid ja püsivad nakkavatena väga kaua. Optimaalses vahemikus 40 kuni 60% suhtelise õhuniiskuse tõmbuvad aerosoolid ainult nii palju, et soola kontsentratsioon aerosooli südamikus suureneb, mistõttu selles sisalduvad pisikud ja mikroorganismid hukkuvad. Grippi ja külmetushaigustesse nakatumise oht on siin minimaalne.

Spetsialistid rõhutavad, et hoonete õhuniiskuse suurendamisega saame nakatumisohtu vähendada. Niiskuse tõstmine umbes 50% -ni vähendab ülekande ohtu. Lisaks parandab niisutatud õhk organismi kaitsevõimet, puhastades tõhusamalt hingamisteid ja tugevdades immuunsüsteemi. Kaasaegsetes hoonetes, kus on keskkütte- ja ventilatsioonisüsteemid, ei saa neid piirväärtusi sageli igapäevaelus saavutada ilma aktiivse õhuniisutamiseta. Siin võib aga abiks olla õhuniisutamisfunktsiooniga seade.

Veel sarnaseid tooteid: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/page/2/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 900
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 9.5
Ventilaator
Radiaalne
Aksiaalne
Ventilaatori astmed 4
Aurustumisvõime
Max [l / h] 2.6
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 43
Veepaak
Paagi suurus [l] 40
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Energiatarve [W] 100
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 2
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 56
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 395
Laius (ilma pakendita) [mm] 405
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 980
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 14
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada koos külmapakkidega
Aurustuv jahutus kärgstruktuuriga tehnoloogiaga
Ventilatsiooni funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Mälu funktsioon
Reguleeritav väljalaske suund
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Hoiatustuli, kui veepaak on tühi
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
Automaatne väljalülitusfunktsioon
Keskkonnakaitse funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Filtri kuivatusfunktsioon
Öörežiim
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Plastikust lukustuspiduritega transpordirattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhujahuti PAE 61
Õhujahuti PAE 61

385.00 km-ta 320.83.

385.00 km-ta 320.83.