Õhukuivati TTK 64 HEPA

Õhukuivati TTK 64 HEPA

330.00 km-ta 275.00.

Õhukuivati TTK 64 HEPA

Kahekordselt tervislikuma siseõhu jaoks: kombineeritud 24 l õhukuivati ​​koos HEPA õhupuhastiga (tõhusus 95%), mis kaitseb hallituse, viiruste, tolmu, õietolmu ja allergeenide eest.

Kirjeldus

Õhukuivati TTK 64 HEPA

Tugev jõudlus: kombineeritud 24 l õhukuivati ​​ja HEPA õhupuhasti (filtri efektiivsus 95%)

Hingake kodus või tööl sügavalt sisse ning elage või töötage tervislikumalt optimaalselt niiske ja HEPA-puhastatud õhuga – multifunktsionaalse disainiga õhukuivatid Trotec TTK 64 HEPA ja Trotec TTK 27 HEPA teevad selle suurepäraselt võimalikuks. Tehniliste näitajate poolest erinevad seadmed ühendavad endas mitmeid tehnoloogiaid elu- ja ärikeskkondade, kontorite, kaupluste, kütteta talveaedade, keldrite ja garaažide puhastamiseks, niiskuse eemaldamiseks ja õhukvaliteedi parandamiseks.

Koos niiskuse reguleerimisega puhastatakse ruumiõhk kaheastmelises HEPA-filtrisüsteemis ning eemaldatakse 95 protsenti patogeensetest bakteritest/viirustest, hallitusseente eostest, õietolmust, majatolmust, peentolmust, allergeenidest ja muudest saasteainetest. Tervisekaitse kõigile ruumis viibijatele, mis on asendamatu mitte ainult pandeemiate ajal, vaid märgatav leevendus ka allergikutele ja kodutolmuallergiaga inimestele.

Tervislikuma siseõhu ja puhta elukvaliteedi jaoks

Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine soovitud niiskuse (30% kuni 80%) eelvalikuga, digitaalsed õhukvaliteedi andurid, neli töörežiimi, sealhulgas öörežiim ja kaheastmeline ventilatsioon, tagavad nii mugava kui ka tõhusa niiskuse eemaldamise ja õhu puhastamise. Pidevaks järelevalveta kasutamiseks on ülevoolukaitsega seadme tagaküljel voolikühendus, et õhust väljatõmmatud kondensaati saaks hõlpsasti vooliku kaudu ära juhtida.

Praktiline eesmine värviline LED-ekraan näitab siseõhu kvaliteedi olekut kolmes värvitoonis (sinine, roheline, punane). LED-ekraanil olev valgustatud segmendinäidik annab täpset teavet praeguse õhuniiskuse, eelseadistatud sihtniiskuse ja järelejäänud töötundide kohta, kui 24-tunnine taimer on aktiveeritud ajapõhiseks sisse- ja väljalülitamiseks.

Vaadake ruumiõhku erinevate silmadega: õhukvaliteedi andurid

Ruumi õhust ei saa aru, kas see on liiga niiske või haigustekitajatega saastunud. Kui hallitusseente eosed või viirused on õhus nähtamatud, on see tavaliselt märgatav alles siis, kui on liiga hilja.

Õhukuivati Trotec ​​TTK 64 HEPA näeb seda, mis on inimsilmale nähtamatu. Selle digitaalsed niiskusandurid mõõdavad pidevalt ruumi õhuniiskust. Esiküljel olev värviline LED-ekraan ruumi hetkeniiskuse kohta informeerib:

 • Sinine: näitab, et õhuniiskus on liiga kuiv alla 50%
 • Roheline: näitab optimaalset niiskust vahemikus 50–70%
 • Punane: näitab, et õhuniiskus on liiga kõrge, üle 70%

Puhastatud ja kuivatatud ruumiõhul on vahe sees

Inimene hingab sisse ja välja 10 000–20 000 liitrit õhku päevas. Kui õhk on liiga niiske või saasteosakeste või patogeenidega saastunud, koormab see meie immuunsüsteemi ning põhjustab hingamisteede infektsioone ja haigusi. Liiga kõrge õhuniiskus (> 60 protsenti) võib sisustust, mööblit ja ehituskangast kahjustada.

Kombineeritud kaitse niiskuse ja patogeenide eest

Usaldage õhus esinevate terviseriskide eest kaitsmine ja ruumi õhukvaliteedi jälgimine lihtsalt ja mugavalt ülitõhusa HEPA õhupuhastustehnoloogiaga õhupuhastaja Trotec ​​TTK 64 HEPA kätte. Oma tõhusa õhupuhastus- ja kuivatustehnoloogia kombinatsiooniga väldib universaalseade usaldusväärselt ebatervislike niiskuspesade teket ja sellega seotud niiskusprobleeme nagu hallitus, hallitusplekid ja niiskus.

Ruumiõhk vabastatakse viirustega koormatud aerosoolidest, viirustest (nt SARS-CoV-2 ja gripiviirused), bakteritest, hallitusseente spooridest, peentolmust, majatolmust, loomakarvadest ja muudest õhus levivatest saasteainetest topeltfiltrisüsteemis, mis koosneb eelfiltrist ja ülitõhusast HEPA-filtrist. Samuti vähendab see tolmulestade ja allergeenide kasvu.

Automaatse taaskäivitamise funktsioon

Automaatse taaskäivitamise funktsiooni (või mälufunktsiooni) korral taaskäivitub seade pärast ootamatut väljalülitamist, mis on tingitud toitekatkestusest eelvalitud sättega niipea, kui toide on taas saadaval. See tähendab, et õhukuivati ​​sobib kasutamiseks ka taimeriga.

Tervisliku eluruumi terviklahendus

Neil visuaalselt atraktiivsetel 2-in-1 õhukuivatitel/õhupuhastitel Trotec TTK 64 HEPA ja Trotec  TTK 27 HEPA on ühist nende ulatuslikud mugavusfunktsioonid, kõrge kasutusmugavus ja meeldivalt madal müratase, mis tähendab, et õhukuivateid soovitatakse kasutada ka müratundlikes keskkondades.

Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine: hügrostaadiga juhitavas automaatses niiskuse eemaldamise režiimis töötab õhukuivati Trotec TTK 64 HEPA pidevalt, kuni saavutatakse soovitud niiskuse väärtus. Seda saab määrata 30% ja 80% vahel 5% sammuga. Seejärel lülitub kompressor ise välja. Kui sihtväärtus ületatakse uuesti, aktiveeritakse seade automaatselt. Seega tagab õhukuivati Trotec TTK 64 HEPA alati optimaalse ruuminiiskuse vastavalt teie vajadustele.

Pidev töö: kondensvesi seintel, klaaspindadel või ebapiisava ventilatsiooniga külmasildadel on niiskuskahjustuste levinumaks põhjuseks, aga ka siis, kui vesi tungib väljastpoolt läbi ebapiisavalt soojustatud seina või üleujutuste ja tugevate vihmasadude ajal keldrisse. Õhukuivatil Trotec TTK 64 HEPA on võimas püsifunktsioon, mis hoiab sellised keskkonnad pika aja jooksul kuivana. Selles töörežiimis kuivatatakse ruumiõhk püsivalt maksimaalse võimsusega.

Öörežiim: halb õhukvaliteet, mis on põhjustatud liigsest niiskusest, ebameeldivatest lõhnadest või umbsest õhust, võib sõna otseses mõttes röövida une. Õhukuivati Trotec TTK 64 HEPA puhastab ja kuivatab öörežiimis õhku hämardatud juhtpaneeli ning õrna õhuvooluga. Rahulikuks uneks, et akusid laadida.

Pesu kuivatamise funktsioon: pesu kuivatusrežiim on soovitatav pesu õrnaks õhukuivatamiseks. Pesukuivatusfunktsioon (või tekstiilikuivatusrežiim või SuperDry funktsioon) on võrreldav traditsioonilise õues kuivatamisega. Õhukuivati nagu Trotec TTK 64 HEPA eelis on see, et pesu kuivatatakse sama õrnalt kui looduses.

24-tunnine taimer: õhukuivataja Trotec TTK 64 HEPA sisse- või väljalülitamiseks pärast teatud tundide arvu töötamist, on head põhjused. Magamistoas on hea une jaoks soovitatav kombineeritud õhu kuivatamine ja puhastamine – seevastu ei pea seade töötama päeval, kui olete kodust eemal. Niisama kuivatamine ja õhu puhastamine kontoris või töökohal on samuti vajalik vaid tööajal. Nende ja muude kasutusstsenaariumide jaoks on õhukuivatil Trotec TTK 64 HEPA programmeeritav 24-tunnine taimer, millega saab eelseadistada tööaega 1-tunniste sammudega, mil seade automaatselt sisse või välja lülitub.

Optiliselt ja tehniliselt veenva disainiga õhukuivati ​​Trotec TTK 64 HEPA reguleerib õhuniiskust tervislikule tasemele ning kaitseb tänu HEPA filtreerimisele viiruste, bakterite, hallitusseente eoste ja muude õhus levivate saasteainete eest.

Seadme eelised:

 • Kombineeritud õhukuivati ​​koos HEPA õhupuhastiga (95% efektiivne bakterite, viiruste, õietolmu, peentolmu, tolmulestade, hallitusseente eoste ja muude allergeenide ja saasteainete HEPA filtreerimine)
 • Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine sihtväärtuse eelvalikuga vahemikus 30 kuni 80% suhtelist õhuniiskust 5% sammuga
 • Niipea kui soovitud niiskustase on saavutatud, lülitub kompressor ise välja. Limiidi ületamisel aktiveeritakse seade automaatselt
 • Sobib ruumidele kuni 50 m² / 125 m³
 • Niiskuse eemaldamise jõudlus max 24 liitrit / 24 tundi
 • Õhukvaliteedi näidik värvilise LED-iga
 • Suhtelise õhuniiskuse kuvamine
 • Pidev töö pidevaks niiskuse eemaldamiseks järelevalveta ruumides
 • Taimeri funktsioon (1-24 tundi)
 • Öörežiim (sosinvaikne)
 • Automaatse taaskäivitamise funktsioon (mälufunktsioon)
 • Ülevoolukaitse – seade lülitub välja, kui veepaagi maksimaalne maht on saavutatud
 • Hoiatussignaal, kui veepaak on täis
 • Veepaak u 3,5 liitrit
 • Kaheastmeline ventilaator
 • Tühjendusvooliku ühendusvõimalus pidevaks tööks
 • Pesu kuivatamise funktsioon

Soovitavad lisad: HEPA filter õhukuivatile Trotec TTK 64 HEPA

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Niiskuse eemaldamise jõudlus
30 °C / 80% RH [l / 24h] 20
Max [l / 24h] 24
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 130
Soovitatav ruumi suurus kuivana hoidmiseks
125
50
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 32
Min niiskus [% RH] 30
Max niiskus [% RH] 80
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Nimivoolutarve [A] 1.91
Energiatarve [kW] 0,42
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Kolbkompressor
Pöördkolbkompressor
Ruumi min suurus [m²] 4
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 60
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00018
Sissepuhke rõhk [MPa] 1.2
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.5
Veepaak
Paagi suurus [l] 3.5
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 48
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 260
Laius (ilma pakendita) [mm] 260
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 610
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 13.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Automaatne sulatus
Õhuringlus / elektrooniline
Kuum gaas
Elektrooniline
Automaatne niiskuse eemaldamine
Hügrostaadiga juhitav
Programmiga juhitav
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 2
Kondensaadipaagi jälgimine
Ületäitmiskaitse automaatse väljalülitusega
Taseme hoiatustuli kui veepaak on täis
Paak
Ruumi õhufilter
Kergesti ligipääsetav
Valikuline ionisaator
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA filter
Filtri efektiivsus 95%
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Tunni täpsus
Omadused ja varustus
Pidev töö
Pesu kuivatamise funktsioon
Ventilaatori funktsioon
Töö kontrolltuli
Ruumi praeguse niiskuse kuvamine
Automaatne veadiagnostika süsteem
Mälu funktsioon
Öörežiim
Hämardatav ekraan
Suhtelise õhuniiskuse kuvamine
4 töörežiimi (režiiminupu kaudu)
Õhukvaliteedi näidik
Taimeri funktsioon
Töötundide loendur
Töötundide loendur
Elektriarvesti
Liikuvus
Rattad
Süvistatud käepidemed
Kondensaadi äravool
Voolik komplektis
Vooliku ühendamise võimalus
Kondensaadi pump
Soovitatav vooliku suurus [mm] 10
Kontrollpaneel
Puutetundlik juhtpaneel
LED-ekraan
Reguleeritav väljalaske suund
Käsitsi
Võnkefunktsioon
Korpuse materjal
Plastik
Metall
Roostevaba teras

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Õhukuivati TTK 64 HEPA
Õhukuivati TTK 64 HEPA

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.