Õhupuhasti AirgoClean 145 E

Õhupuhasti AirgoClean 145 E

385.00 km-ta 320.83.

Õhupuhasti AirgoClean 145 E

Seinale kinnitatav kaugjuhtimispuldiga õhupuhasti Trotec AirgoClean 145 E – HEPA filter + UV-funktsioon kaitseks viiruste, bakterite, peentolmu ja muude osakeste eest.

Kirjeldus

Õhupuhasti AirgoClean 145 E

Õhupuhasti AirgoClean 145 E

Seinale kinnitatav kaugjuhtimispuldiga õhupuhasti Trotec AirgoClean 145 E – HEPA filter + UV-funktsioon kaitseks viiruste, bakterite, peentolmu ja muude osakeste eest.

Kompaktne õhupuhastaja Trotec AirgoClean 145 E on ideaalne valik privaatsesse elutuppa, lastetuppa, mängu-, hobi- või treeninguruumidesse, ühiskontoritesse ja sarnastesse ruumidesse, et puhastada ruumiõhku tõhusalt ja vaikselt. Tänu seinale kinnitamise võimalusele (saab kasutada ka eraldiseisva seadmena) ei jää seade ette ja on seinal kaitstud kohal.

Seega on vigastuste oht, välistatud, juhul, kui laps peaks nt seadme otsa komistama. Värvi valimisel järgige oma isiklikku stiili. Elegantne valge õhupuhasti Trotec AirgoClean 140 E ujutab ruumi diskreetselt ja ettevaatlikult puhta õhuga, mis on vaba saasteainetest ja haigustekitajatest. Kui teile meeldib silmatorkavam mattmust, saate ruumi teha õhupuhastile Trotec AirgoClean 145 E.

Õhupuhasti tuppa või kontorisse

Õhupuhasti Trotec AirgoClean 145 E puhul on teil seadme paigutuse valik vaba. Tarnekomplekti kuuluva seinakinnitusega saab lameda õhupuhasti muuta visuaalselt atraktiivseks seinale kinnitatavaks seadmeks, mis võtab minimaalselt ruumi. Mitmes ruumis eraldiseisvaks kasutamiseks on õhupuhastaja varustatud praktilise käepideme ja kumera põhjaga.

Sama uuenduslik nagu on õhupuhasti Trotec AirgoClean 145 E disain, on selle intelligentne õhupuhastussüsteem siseõhu kvaliteedi püsivaks juhtimiseks ja parandamiseks. Kaitske oma ja ümbritsevate tervist HEPA-filtriga õhuga, mis on 99,97% vaba kahjulikest õhus levivatest ja saasteainetest.

HEPA söefiltriga õhupuhasti Trotec AirgoClean 145 E eemaldab toaõhust haigusi põhjustavad viirused, nagu SARS-CoV-2 või gripiviirus, bakterid, peentolmu, kodutolmu, õietolmu, tolmulestade jäägid, hallitusseente eosed või allergeenid sama usaldusväärselt kui sigaretisuits, sudu ja muud ebameeldivad lõhnad. Täisautomaatne, tänu kõige kaasaegsematele õhukvaliteedi anduritele.

Õhupuhastaja Trotec AirgoClean 145 E õhukvaliteedi andurid jälgivad pidevalt nii ruumi temperatuuri, niiskust kui ka ruumiõhu õhukvaliteeti ja mikroosakeste saastatust, et puhastada neid nutikalt juhitava õhupuhastusfunktsiooniga. Kolmekordselt puhastatud HEPA-õhu, võimsa õhuringluse (max 330 m³/h) ja kolmeastmelise turborežiimiga ventilatsiooni kombinatsioon tagab õhukvaliteedi märgatava paranemise võimalikult lühikese aja jooksul.

PM 2,5 koosneb sissehingatavatest peentest tolmuosakestest, mille läbimõõt on alla 2,5 µm. Väikese suuruse tõttu peetakse neid peenosakesi terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, südame-veresoonkonna süsteemi ja ajju, jäävad sinna ja põhjustavad kahjustusi. Projektis REVIHAAP jõuab WHO järeldusele, et peen tolm võib muuhulgas põhjustada ateroskleroosi, kahjustada sünnitust ja põhjustada lastel hingamisteede haigusi.

Õhupuhastaja Trotec AirgoClean 145 E kolmeastmeline õhukvaliteedi näidik muudab muidu nähtamatu õhukvaliteedi nähtavaks. Lisaks PM-2,5 väärtuse numbrilisele kuvale (peente tolmuosakeste arv <2,5 µm) näitab värviliste LED-tuledega optiline ekraan ümbritseva õhu puhtust:

Roheline: hea õhukvaliteet PM2,5 väärtus 0 – 50
Kollane: keskmine õhukvaliteet PM2,5 väärtus 51-100
Punane: halb õhukvaliteet PM2,5 väärtus> 100

Seotud tooted: AirgoClean 140 E filtritekomplekt

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhu maht
Sobib ruumidele kuni [m² / m³] 40 m² / 100 m³
Tase 1 [m³ / h] 130
Tase 2 [m³ / h] 240
Tase 3 [m³ / h] 330
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Energiatarve [kW] 0,085
Nimivoolutarve [A] 0,37
Elektriühendus
Pistik CEE 7/17
Kaabli pikkus [m] 1.8
Müratase
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 34.5
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 43
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 50
Ventilaator
Radiaalne
Aksiaalne
Ventilaatori astmed 3
Kaitseklass II
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 176
Laius (ilma pakendita) [mm] 600
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 404
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 7.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Varustus
Õhukvaliteedi andur
Sisse/välja lüliti
Ooterežiim
Puuteekraan
Töö kontrolltuli
Tolmuandur
Õhukvaliteedi näidik
PM2,5 tuvastamine
Temperatuuri/niiskuse kuvamine
Valguse tuvastamise funktsioon
Taimeri funktsioon
Lapselukk
Ionisatsioon
Negatiivsete ioonide emissioon
Turbo režiim
UV-valgus
Automaatrežiim
Öörežiim
Infrapuna kaugjuhtimispult
Filtri vahetamise märguanne
Peamine filter
Filter
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
Liikuvus
Jalad
Seinakinnitus

 

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhupuhasti AirgoClean 145 E
Õhupuhasti AirgoClean 145 E

385.00 km-ta 320.83.

385.00 km-ta 320.83.