H14 suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean® ONE

H14 suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean® ONE

1,870.00 km-ta 1,558.33.

Õhupuhasti eelised:

 • Võimas ja vaikne õhu puhastamine – eemaldab 99,995% kõigist õhus levivatest viirustest, bakteritest, peentest tolmuosakesest ja õietolmust
 • Elegantne disain – filtreerimata õhu imemine põranda lähedal, ruumi täitmine seadme ülalt puhta õhuga – efektiivne ruumipuhastus
 • Automaatne võimsuse reguleerimine anduripõhise õhukvaliteedi seire kaudu
 • Väga tõhus HEPA H14 filtrisüsteem eelfiltri ja lõhnafiltriga
 • Tõestatud, et vähendab aerosooli kontsentratsiooni ruumiõhus – teaduslikult testitud
 • Õhukvaliteedi ekraan (VOC ja PM2.5) automaatse tööga
 • Sertifitseeritud mitmeastmeline HEPA filtrisüsteem vastavalt standardile EN 1822
 • Suure ringlusega õhk, astmeliselt isereguleeruv EÜ tsentrifugaalventilaator tagab püsiva ringluse
 • Võimaldab 6-kordset õhuringlust tunnis kuni 40 m² suurustes ruumides
 • Mitmesuunaline puhta õhu jaotus 360 ° efektiivse raadiusega
 • Professionaalne kvaliteet “Valmistatud Saksamaal” – originaal Troteci toodang

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Õhupuhasti AirgoClean® ONE

Õhupuhasti AirgoClean® ONE on Saksamaa tehase Troteci kaubamärk viiruste eemaldamiseks siseruumi õhust. AirgoClean® One on Trotec´i nr 1 õhupuhastaja hinna ja kvaliteedi suhtes ning esimene soovitus viiruste eemaldamisel koosolekuruumides, ooteruumides, meditsiiniasutustes, hooldekodudes, koolides ja lasteaedades.

Õhupuhasti Trotec AirgoClean® One

Õhupuhasti AirgoClean® One on vastupidav seade ja kasutajasõbralik ning loomulikult efektiivne. Õhupuhastajal on efektiivne 360 ​​° õhuvool ja pikk filtri kasutusiga. Jõuline õhupuhasti on välja töötatud ja toodetud Saksamaal vastavalt kõrgeimatele kvaliteedistandarditele. Selles on juhtivate komponentide tootjate viimase põlvkonna tehnoloogia. Iga sisseehitatud kvaliteedifilter on toodetud, individuaalselt testitud ja sertifitseeritud Saksamaal. Selle suure jõudlusega õhupuhasti H14-HEPA filtrisüsteemi tõhusust on teaduslikult testitud!

Viiruse eemaldaja AirgoClean® One – kui kvaliteet ja turvalisus on teie standard

AirgoClean® One kasutades oma kodus, kontoris või muus ruumis annab rahustava turvatunde, et siin olete teie ja teie kliendid katstud. Õhusaaste, bakterid, viirused või peen tolm jäävad väljapoole, ainult puhas filtreeritud õhk. Kaitske ennast ja oma ümbrust HEPA-filtreeritud puhta õhuga, mis on 99,995% vaba ohtlikest õhusaasteainetest. Ehk 1+ korda puhtam, kui HEPA 13 filtriga filtreeritud keskkond.

AirgoClean® One eemaldab ruumiõhust 99,995%  leiduvatest saasteainetest kuni 0,1 mikromeetrit:

 • Bakterid ja viirused
 • Lenduvad orgaanilised ühendid (VOC, TVOC)
 • Tolmulestad
 • Kodutolm
 • Hallituse eosed
 • Loomade kõõm
 • Tahked peened osakesed
 • Õietolm
 • Ebameeldivad lõhnad

ECARF sertifikaat allergikutele

AirgoClean® One on ECARF -sertifikaadiga. See Euroopa Allergiauuringute Sihtasutuse (ECARF) heakskiidupitser kinnitab, et AirgoClean® One õhupuhastaja võib parandada siseõhu kvaliteeti – see on Troteci kõrgeim soovitus allergikutele.

Puhta õhu tehnoloogia “Valmistatud Saksamaal” – 100% tervislik tehnoloogia, 100% Trotec

AirgoClean® One muljetavaldav puhta õhu jõudlus saavutatakse eranditult väljakujunenud mehaanilise filtritehnoloogia abil – ilma ohtlikke ioone, osooni ega UV -d tekitamata. Seda tüüpi õhufiltreerimine on kõige ohutum, tervislikum ja tõhusam meetod õhu puhastamiseks. AirgoClean® One mehaanilised filtrid eemaldavad õhust isegi kõige väiksemad osakesed, hoides neid kindlalt filtrimaterjalis. AirgoClean® One tõhusus koos H14-HEPA filtrisüsteemiga on teaduslikult testitud!

Kombineeritud eelfilter
Esimese filtreerimisetapina on AirgoClean® One’il sünteetiline eelfiltrimatt, mis on paigaldatud teise filtrietapina F7 eelfiltrisse (ISO ePM10 85%) ja hoiab tõhusalt jämedat ja peent tolmu koos suure tolmumahtuvusega.

Aktiivsöefilter 3.
filtritasandina on saadaval valikuline aktiivsöefilter, mis neutraliseerib tõhusalt tubaka-, lemmikloomalõhnad, köögilõhnad, suitsulõhnad, samuti välisõhu formaldehüüdi- ja lahustilõhnad. Vajadusel saab aktiivsöefiltri paigaldada summuti asemel filtrikambrisse 3.

Heli neeldur
Kõrge jõudlusega heliisolaator on standardvarustuses filtrikambris 3, et tõhusalt vähendada õhupuhasti müra meeldivalt vaikseks tööks. Heli neeldur on põhjalikult optimeeritud vooluhulgaga, nii et see on vooluhulga suhtes neutraalne ja praktiliselt ei tekita voolutakistust.

H14 HEPA filter vastavalt standardile EN 1822
AirgoClean® One tarnekomplekti kuulub neljanda filtritasandina H14 klassi HEPA filter. Saksamaal toodetud filtrit iseloomustab osakeste suurus 0,1–0,3 µm, osakeste eraldamise efektiivsus ≥ 99,995 ja läbitungimiskiirus ≤ 0,005%. Lisavarustusena on saadaval ka H13 klassi HEPA filter.

https://de.trotec.com/produkte-services/maschinen-highperformance/luftreinigung/raumluftreiniger-tac-v/

Kasutusvaldkonnad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 78 m² / 195 m³.
Troteci soovitus * 50 m² / 125 m³

Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest
. 6 õhumuutusega (H13) (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidele kuni 45 m² / 112 m³.
Troteci soovitus * 28 m² / 70 m³.
Kuue õhuvahetusega (H14) (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 40 m² / 100 m³.
Troteci soovitus * 23 m² / 58 m³.
10 õhuvahetusega (H13) (praktikad, raviruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 27 m² / 67 m³.
Troteci soovitus * 17 m² / 43 m³.
10 õhuvahetusega (H14) (praktikad, raviruumid), mis sobivad ruumidesse kuni 24 m² / 60 m³.
Troteci soovitus * 14 m² / 35 m³.

Hoiatus! Ruumi maksimaalse näidatud suuruse korral töötab seade suurimal ventilaatori kiirusel! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu paigutuse planeerimisel ruumi suuruse mõõta umbes 30% väiksemaks kui maksimum. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatoritasemel.
* Reklaamis reklaamitakse maksimaalset väärtust tavaliselt kui “soovitatavat ruumi suurust”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks on meie soovitatud ruumide suurused põhinevad maksimaalsel helitasemel 38 dB (A).

Puutetundliku ekraani kaudu – mugavusfunktsioonid omaette klassis

Kui olete keeruliste juhtimisseadmete austaja, siis AirgoClean® One valmistab teile tõenäoliselt pettumuse. AirgoClean® One mugavusjuhtimine on kõrgemal teaemel. Sest selle suure jõudlusega õhupuhastaja H14 kõiki parameetreid saab mugavalt puuteekraani abil seadistada. Ja AirgoClean® One pakub palju konfiguratsioonivõimalusi, näiteks seadme teenindusteavet:

Õhukvaliteedi ekraan (VOC ja peen tolm PM2.5) automaatse töörežiimi juures

Lisaks õhu puhastamise käsitsi juhtimisele 6 tasemel on AirgoClean® One’il mugav automaatrežiim. Ülitundlikud andurid määravad ruumiõhu osakeste koormuse ja lenduvate orgaaniliste ainete (VOC) kontsentratsiooni. Väärtused kuvatakse puuteekraanil reaalajas ja samal ajal reguleerib seade iseseisvalt oma tööd, et kiiresti eemaldada õhust saasteosakesed.

Turbo režiim

Turbo -režiimi kasutatakse eelkõige ruumi kiirendatud puhastuseks, kus näiteks kriitilistes olukordades on vaja eriti kiiret ja tõhusat siseõhu puhastamist. Suurima ventilaatori kiirusega puhastatakse õhk kiiresti optimaalsele tasemele. See tähendab, et koosoleku-, puhke- või ooteruumide õhku saab kiiresti ja lihtsalt puhastada tasemele HEA. Allergikutel, kes avavad akna tuulutamiseks, on mõne minuti jooksul õhust õietolm filtreeritud. AirgoClean® One turborežiimis eemaldatakse lenduvad saasteained kiiresti ja ohutult.

Öörežiim vähendatud ventilaatori kiiruse ja madala taustamüraga

Müra vähendatud öine režiim võimaldab puhast, filtreeritud ruumiõhku isegi une ajal. Õhuvool kohandatakse automaatselt unevajadusega ja ventilaatori kiirus reguleeritakse madalaimale tasemele.

Sisekliima näidik

Teised AirgoClean® One’i paigaldatud andurid registreerivad nö online ruumi õhutemperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse ning kuvavad ekraanil need väärtused.

Taimerifunktsioon nädala planeerijaga

Kui klassikalised taimerid piirduvad tavaliselt sisse- ja väljalülitusaegade eelvalikuga, siis AirgoClean® One’il on tipptasemel tööplaanija. Vastavaid sisselülitus- ja väljalülitusaegu saab täpselt määrata iga nädalapäeva või kõigi päevade kohta koos.

Intelligentne filtri tööiga

Filtrite seisukorda jälgitakse ja kuvatakse kõigi kolme filtriruumi osas. Seisundi jälgimine ei tööta lihtsalt hüpoteetiliselt, näiteks aja alusel, vaid salvestab filtri tegeliku oleku ja annab vastavalt vajadusele teavet vajaliku filtrivahetuse kohta.

Õhukvaliteedi ekraan koos 14-päevase ülevaatega

See ainulaadne funktsioon näitab andmete kogumise põhimõttel graafikuna viimase 24 tunni kuni 2 nädala õhusaaste taset. Jaotatud vastavalt lenduvate orgaaniliste ühendite ja osakeste koormusele tulpdiagrammidena ja kogu õhu kvaliteedile joongraafikuna.

PIN-kaitsega lukustusekraan

PIN -kaitset saab kasutada AirgoClean® One’i volitamata sisestamise vältimiseks.

Õhupuhasti eelised:

 • Võimas ja vaikne õhu puhastamine – eemaldab 99,995% kõigist õhus levivatest viirustest, bakteritest, peentest tolmuosakesest ja õietolmust
 • Elegantne disain – filtreerimata õhu imemine põranda lähedal, ruumi täitmine seadme ülalt puhta õhuga – efektiivne ruumipuhastus
 • Automaatne võimsuse reguleerimine anduripõhise õhukvaliteedi seire kaudu
 • Väga tõhus HEPA H14 filtrisüsteem eelfiltri ja lõhnafiltriga
 • Tõestatud, et vähendab aerosooli kontsentratsiooni ruumiõhus – teaduslikult testitud
 • Õhukvaliteedi ekraan (VOC ja PM2.5) automaatse tööga
 • Sertifitseeritud mitmeastmeline HEPA filtrisüsteem vastavalt standardile EN 1822
 • Suure ringlusega õhk, astmeliselt isereguleeruv EÜ tsentrifugaalventilaator tagab püsiva ringluse
 • Võimaldab 6-kordset õhuringlust tunnis kuni 40 m² suurustes ruumides
 • Mitmesuunaline puhta õhu jaotus 360 ° efektiivse raadiusega
 • Valikuline ebameeldivate lõhnade kõrvaldamine
 • PIN-kaitsega lukustusekraan
 • Professionaalne kvaliteet “Valmistatud Saksamaal” – Trotec originaaltoodang

 

Filtrielemendid, mis kuuluvad AirgoClean® One’i standardvarustusse: kombineeritud eelfilter, mis koosneb sünteetilisest eelfiltri matist ja F7 eelfiltrist (ISO ePM10 85%), heli neelajast ja H14 HEPA filtrist (EN 1822).

 

Õhu töötlemise maht
Sobib ruumidesse kuni [m² / m³] Pindala 78 m² / 195 m³
Tase 1 [m³ / h] 45
Tase 2 [m³ / h] 150
Tase 3 [m³ / h] 285
Tase 4 [m³ / h] 420
Tase 5 [m³ / h] 550
Tase 6 [m³ / h] 600
Võrguühendus 230 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 0,17
Elektriühendus
Pistik KIE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.4
Heli väärtused
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 32
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 38
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 45
Tase 4 – kaugus 1 m [dB (A)] 51
Tase 5 – kaugus 1 m [dB (A)] 54
Tase 6 – vahemaa 1 m [dB (A)] 57
Ventilaator
Radiaalne  +
Aksiaalne
Ventilaatori kiirus 6
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 435
Laius (ilma pakendita) [mm] 400
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 835
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 16.9
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Varustus
Õhukvaliteedi andur (VOC) * +
Digitaalne ekraan +
Puutetundlik ekraan +
Õhukvaliteedi näidik +
PM2.5 tuvastamine +
Automaatne režiim +
Taimeri funktsioon +
IR kaugjuhtimispult +
Helisummuti +
Öörežiim +
Turbo režiim +
Filtri vahetamise indikaator +
Õhukvaliteedi ajalugu 24 tundi / 14 päeva +
Temperatuuri / niiskuse näit +
Automaatrežiim (pole soovitatav viirusefiltri režiimis) +
Mälu funktsioon +
Seadme lukustamine pinkoodi abil +
Filtri vahetamise kuva
Eelfilter +
Põhifilter +
Filter
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filter HEPA-H14 (EN 1822)
Filtri efektiivsus 99,995%
Transportimine
Plastist transpordirattad
Käepide

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
õhupuhasti AirgoClean® ONE
H14 suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean® ONE

1,870.00 km-ta 1,558.33.

1,870.00 km-ta 1,558.33.

Saadaval järeltellimisel