Trotec AirgoClean® 150 E õhupuhasti

Trotec AirgoClean® 150 E õhupuhasti

275.00 km-ta 229.17.

Trotec AirgoClean® 150 E õhupuhasti

Puhas õhk vähendab terviseriske! Iga hingetõmme täidab meie kopsud umbes poole liitri õhuga. Iga sissehingamise korral satuvad aga väikesed saasteosakesed meie hingamisteedesse. Need ladestuvad bronhidesse ja alveoolidesse ning võivad avaldada tervisele lühiajalist või pikaajalist kahjulikku mõju. Õhusaaste on seetõttu suurema riskfaktoriga lastele, allergikutele ja erinevate raskete haigustega inimestele. Mida suurem on õhusaaste, näiteks tiheda liiklusega tänavad, seda märgatavam on mõju igapäevaelus tervisele ja heaolule. AirgoClean® 150 E  ainulaadse 3-kihilise HEPA filtritehnoloogiaga annab meile kõrgetasemelise kaitse kahjulike peenosakeste, viiruste ja bakterite eest.

Kirjeldus

Trotec AirgoClean® 150 E õhupuhasti

Puhas õhk vähendab terviseriske! Iga hingetõmme täidab meie kopsud umbes poole liitri õhuga. Iga sissehingamise korral satuvad aga väikesed saasteosakesed meie hingamisteedesse. Need ladestuvad bronhidesse ja alveoolidesse ning võivad avaldada tervisele lühiajalist või pikaajalist kahjulikku mõju. Õhusaaste on seetõttu suurema riskfaktoriga lastele, allergikutele ja erinevate raskete haigustega inimestele. Mida suurem on õhusaaste, näiteks tiheda liiklusega tänavad, seda märgatavam on mõju igapäevaelus tervisele ja heaolule. AirgoClean® 150 E  ainulaadse 3-kihilise HEPA filtritehnoloogiaga annab meile kõrgetasemelise kaitse kahjulike peenosakeste, viiruste ja bakterite eest.

Millised allergeenid ja saasteained filtreeritakse õhust välja?

Siseõhk on sageli rohkem saastatud kui välisõhk. Paljudes kohtades on aga isegi väidetavalt  “värskes välisõhus” ohtlikult suur peenetolmu kontsentratsioon. Need pisikesed osakesed sisenevad avatud uste, ventilatsiooni ja akende kaudu ruumi ning hingamisteede kaudu inimorganismi.

AirgoClean® 150 E eemaldab toaõhust 99,97% kõikidest õhus leiduvatest saasteainetest kuni suurusega 0,3 mikromeetrit:

 • Bakterid ja viirused
 • LOÜ
 • Tolmulestad
 • Tavatolm
 • Hallituseene eosed
 • Loomade kõõm ja karvakesed
 • tahked peened ja ülipeened osakesed
 • Õietolm

AirgoClean® 150 E

Kaitske ennast ja oma keskkonda HEPA-filtreeritud puhta õhuga, mis on 99,97% vaba kahjulikest saasteainetest. AirgoClean® 150 E õhukvaliteedi andurid sondeerivad pidevalt õhu kvaliteeti, et seda vajadusel targalt puhastada. Neljaastmeline reguleeritav ventilaatori kiirus maksimaalse õhuringlusega 355 m³ / h võimaldab märgatavalt parandada õhukvaliteeti ruumides kuni 42 m² või 105 m³.

3-ühes HEPA filtritehnoloogia koos mugavuse ja funktsionaalsusega

Õhupuhasti Trotec AirgoClean® 150 E ühendab kolmekordselt tõhusa HEPA filtritehnoloogia mugavuse ja läbimõeldud funktsionaalsusega. Õhukvaliteedi indikaator elegantsel mustal ekraanil näitab ruumiõhu kvaliteeti kolmes värvitoonis. AirgoClean® 150 E mugavat varustust täiendavad kolm töörežiimi (automaatrežiim valgustugevuse tuvastamisega, turborežiim, öörežiim). Lisaks on õhupuhastil järelevalveta töötamiseks filtrivahetuse näidik, taimerifunktsioon ja lastelukk.

Värviline õhukvaliteedi ekraan

AirgoClean® 150 E tsentraalselt paigutatud õhukvaliteedi ekraan muudab muidu nähtamatu, kuid mitte kahjutu peene tolmureostuse ja muud saasteained ruumiõhus nähtavaks. Ruumiõhu kvaliteeti (peente tolmuosakeste arv <2,5 µm) saab hämardataval LED -ekraanil lugeda isegi kaugelt. Värviriba annab selgelt nähtavat teavet õhu kvaliteedi kohta kolmes värvitoonis:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Roheline: hea õhukvaliteet
Oranž: keskmine õhukvaliteet
Punane: halb õhukvaliteet

Peenosakestega on parim tulemus alati siis, kui neid on sissehingatavas õhus vähem. Vahel ka keskmise kvaliteediga õhk on tervisele koormav ja kahjulik.

Mida tähendab PM2.5 väärtus?

PM2.5 koosneb sissehingatavast peenest tolmuosakesest läbimõõduga alla 2,5 µm. Väikeste mõõtmete tõttu peetakse neid peeneid osakesi suureks terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, kardiovaskulaarsüsteemi ja ajju, jäävad sinna ja põhjustavad kahjustusi. WHO jõudis järeldusele, et peen tolm võib muu hulgas põhjustada ateroskleroosi, kahjustada sünnitusi ja põhjustada laste hingamisteede haigusi.

Kasutusvaldkonnad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 42 m² / 105 m³.
Troteci soovitus * 33 m² / 82 m³

Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest
6 õhuvahetusega (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidele kuni 23 m² / 57 m³.
Troteci soovitus * 18 m² / 45 m³.
10 õhuvahetusega (meditsiin), mis sobivad kuni 14 m² / 35 m³ ruumidesse.
Troteci soovitus * 11 m² / 27 m³.
Märkus: Ruumi maksimaalse suuruse korral töötab seade suurimal ventilaatori kiirusel! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu paigutuse planeerimisel ruumi suuruse mõõta umbes 30% väiksemaks kui võimalik. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatoritasemel.
* Enamasti reklaamitakse maksimaalset väärtust kui tavalist “soovitatavat ruumi suurust”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks on meie soovitatud ruumide suurused põhinevad maksimaalsel helitasemel 38 dB (A).

Automaatrežiim ja viiruste filtreerimine:
Ärge kasutage automaatrežiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Sisseehitatud andurid reageerivad ainult peene tolmu, õietolmu või lenduvate orgaaniliste ühendite õhusaastele. Seade ei suuda määrata viiruse koormust. Võimalik, et automaatrežiim näitab “head” õhukvaliteeti, kuigi viiruse koormus ruumis on väga suur. Seetõttu soovitame viiruste filtreerimisel kaudse nakkusohu vähendamiseks alati seadistada ventilaatori kiirus, mis on nõutav vastavates ringluskiiruse (õhuhulga) nõuetes.

Turbo -režiim tagab parima puhastustegevuse

Sama kiiresti kui võib tekkida ruumiõhu saastumine, näiteks mõnikord nakatavate bioaerosoolide suure kontsentratsiooni tõttu, saab need õhus levivad osakesed toaõhust AirgoClean® 150 E abil eemaldada. Kiire puhastustulemuse saavutamiseks on kompaktsel seadmel kasulikud funktsioonid saastunud ruumiõhu puhastamiseks võimalikult lühikese aja jooksul. Tänu optimaalsele voolu geomeetriale puhastatakse isegi õhk ruumi kaugematest nurkadest muljetavaldavalt kiiresti.

Aerodünaamiliselt ja aeroakustiliselt optimeeritud tsentrifugaalventilaator

Tänu oma kaasaegsete komponentide optimaalsele koostoimele saavutab AirgoClean® 150 E õhu jõudluse tippväärtused. Tsentrifugaalventilaatori aerodünaamiliselt kumerad labad võimaldavad reguleeritud suurt õhuvoolu ja minimaalset mürataset. Saastunud ruumiõhk imetakse sisse põranda lähedal asuva külgõhu sisselaskeava kaudu ja juhitakse läbi seadme sees oleva kombineeritud DACRON, HEPA ja AKTIIVSÖE filtritehnoloogia. Saasteainetest vabanenud puhas õhk puhutakse seejärel seadme ülaosa kaudu ruumi, kus see hajub ja levib koos ruumi õhuringlusega meeldivalt laiali.

Silmapaistvad omadused: rohkem, kui arvate

Lisaks ülitõhusale 3-ühes HEPA-filtri jõudlusele ja kolmele töörežiimile pakub AirgoClean® 150 E ruumiõhupuhasti mugavusfunktsioone, mida leiate selles seadmeklassis ainult AirgoClean-sarja õhupuhastitega.

Valguse tuvastamine automaatse õhuvoolu juhtimisega

Kui ümbritsev heledus väheneb, näiteks valgustuse väljalülitamisel või hämariku saabudes, lülitatakse digitaalne ekraan automaatrežiimis välja ja ventilatsioonitase väheneb.

Filtri puhastustuli

Digitaalse ekraani kasuliku filtripuhastuslambi abil ei jäta te kunagi komposiitfiltri puhastamiseks õiget aega kasutamata. Hoiatustuli juhib teie tähelepanu kombineeritud eelfiltri tugevale määrdumisele, mis halvimal juhul vähendab seadme puhastusvõimet.

Laste ja lemmikloomade turvalisus

Lastekaitseseade, mida saab aktiveerida klahvikombinatsiooniga, kaitseb õhupuhastaja seadistust uudishimulike laste käte ja karvaste nuusutajate eest. Lapseluku olek kuvatakse digitaalsel ekraanil.

Taimer automaatse väljalülitamisega

Lihtsalt programmeeritav taimer võimaldab määrata kindla tööaja. Automaatse väljalülituseni kuluvate tundide arvuks saab määrata 1, 2, 4 või 8 tundi. Nii nagu teie töö- ja eraelu tasakaal nõuab – saab vältida ka tarbetuid tööaegu.

Mälu funktsioon

Pärast voolukatkestust käivitub õhupuhasti järgmisel sisselülitamisel ekraani eelnevalt määratud heledusseadetega ja viimati valitud töörežiimiga.

Öörežiim, vähendatud ventilatsioonitase ja madal taustamüra

Müra vähendatud öörežiim koos väljalülitatud valgustusega võimaldab puhtalt filtreeritud ruumiõhku isegi une ajal. Õhuvool kohandatakse automaatselt unevajadusega ja õhu väljund reguleeritakse madalaimale ventilaatori tasemele.

Tervislik eluruum tänu “Triple Protection” filtritehnoloogiale

Kombineerides kolme erinevat filtritehnoloogiat, filtreeritakse allergeenid ja saastavad osakesed ning patogeenid siseõhust usaldusväärselt välja.

DACRON® eelfilter

DACRON® on sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud filter, mis tänu oma antiallergilistele omadustele sobivad ideaalselt eelfiltriks õhu puhastamisel. Sünteetilisest kiust eelfiltrid on rebenemiskindlad, vastupidavad ja vetthülgavad. Isegi sünteetilisest kiust filter eemaldab toaõhust usaldusväärselt jämedat kodutolmu ja loomakarvu.

Süsinikfilter

Aktiivsöest filter sobib suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib aktiivsöefilter tõhusalt tubaka-, lemmikloomade, köögilõhna, suitsulõhna ning formaldehüüdi.

HEPA filter

HEPA -filter kõrvaldab õietolmu, allergeenid, peened tolmuosakesed, bakterid, viirused, tolmulestade jäägid ja hallituse eosed kuni 0,3 mikromeetri suuruses. Kõrge eraldusaste 99,97%tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboriruumides ja toiduainete tootmisel.

Kiire ja lihtne filtri vahetus

Sama lihtne kui AirgoClean® 150 E kasutamine on eelpaigaldatud filtrite kiire vahetamine. Seadme kaane saab ühe käega ilma tööriistadeta eemaldada, nii et eel-, süsiniku- ja HEPA -filtreid saab visuaalselt kontrollida ja vajadusel vahetada.

Seadme eelised:

 • Mitmeastmeline komposiitfiltrisüsteem DACRON® eelfilter, HEPA filter ja ioniseerimine
 • Väga tõhus HEPA filtreerimine peentolmust, hõljuvatest osakestest, saasteainetest, bakteritest ja ebameelivatest lõhnadest
 • Õhukvaliteedi näidik
 • Sobib täisautomaatseks õhu puhastamiseks ruumides kuni 105 m³
 • Puhastusmaht max 355 m³ / h
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 3 töörežiimi: automaatrežiim, turborežiim, öörežiim
 • Kompaktne ja võimas seade
 • Lihtne ja kiire filtri vahetus
 • Valguse tuvastamine
 • Lapselukk
 • Taimeri funktsioon
 • Filtri puhastustuli
 • Öörežiim (vähendatud müra)
 • Madal energiatarve
 • Allergiasõbralik

 

Õhu maht
Sobib ruumidesse kuni [m² / m³] Pindala 42 m² / 105 m³
Tase 1 [m³ / h] 149
Tase 2 [m³ / h] 278
Tase 3 [m³ / h] 341
Tase 4 [m³ / h] 355
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 0,032
Nominaalne voolutarve [A] 0,1
Elektriühendus
Pistik KIE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Helitase
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 29
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 39
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 45
Tase 4 – kaugus 1 m [dB (A)] 52
Ventilaator
Radiaalne
Aksiaalne
Ventilaatori kiirus 4
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 247
Laius (ilma pakendita) [mm] 387
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 571
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 7
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Varustus
Õhukvaliteedi andur
Sisse / välja lüliti
Puutetundlik ekraan
Tolmuandur
Taimeri funktsioon
Lastekaitse / lukustusnupp
Ioniseerimine
Negatiivne ioonide leke
Turbo režiim
Mälu funktsioon
Automaatne režiim
Öine režiim
Valguse tuvastamise funktsioon
Kaablihoidja
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
Eelfilter
Filter
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
Liikuvus
Kande / transpordikäepide

 

Seotud tooted: 3-ühes süsiniku HEPA-filter AirgoClean® 150 E Tarbeks

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
õhupuhasti koju
Trotec AirgoClean® 150 E õhupuhasti

275.00 km-ta 229.17.

275.00 km-ta 229.17.