Airlock 1000 aknatihend

Airlock 1000 aknatihend

42.00 km-ta 35.00.

Troteci AirLock on Euroopa enimmüüdud aknatihend – kombineeritud kasutamiseks ühe- või kahevoolikuliste kliimaseadmetega.

AirLock 1000 laiendab selle praktilise aksessuaarisarja rakendusvõimalusi, hõlmates kasutamist terrassi- ja rõduustel või maast laeni akendel.

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Troteci AirLock on Euroopa enimmüüdud aknatihend – kombineeritud kasutamiseks ühe- või kahevoolikuliste kliimaseadmetega.

AirLock 1000 laiendab selle praktilise aksessuaarisarja rakendusvõimalusi, hõlmates kasutamist terrassi- ja rõduustel või maast laeni akendel.

AirLock 1000-ga saate nüüd lõpuks kasu energiasäästliku akende tihendamise eelistest isegi uste või väga suurte akende puhul!

AirLock 1000 on ainus aknatihend turul, mille ümbermõõt on 560 cm. See muudab AirLock 1000 esimeseks valikuks rõdu- ja terrassiuste või maast laeni akende tihendamiseks pöörd-/kaldlukkudega.

Olenemata sellest, kas tegemist on suurte või väikeste akende või ustega, on AirLock 100 ja AirLock 1000-ga Trotecil oma tootevalikus iga juhtumi jaoks õige aknatihend – ja Airlocki paigaldus tasub end teie jaoks igal juhul ära.

Arusaadavalt kinnitab 99% kõigist kasutajatest voolikud lihtsalt avatud akende või uste raamidesse, selle asemel, et luua keerukaid seinaavasid. Sel viisil ei voola tuppa tagasi mitte ainult soe õhk, mis halvendab oluliselt jahutusvõimet ja energia tasakaalu. Tolm, mustus ja putukad leiavad ka takistamatu juurdepääsu ruumidele. Lisaks võib läbi avatud akna vihma tuppa sadada.

AirLocki abil saate need probleemid lahendada ühe hoobiga ja saada kasu ka muudest eelistest:

AirLock 1000 väljatõmbeõhu aknatihendit saab paigaldada ukse/akna ja raami vahele vaid mõne lihtsa sammuga ning sellel on kaks erinevalt reguleeritavat tõmblukuava, millest igaühe külge saab täpselt kinnitada väljalaskevooliku otsaosa. Kui on vaja ainult ühte ava, jääb teine tõmbluku ava lihtsalt suletuks ja õhukindlaks. Kui lahkute majast, saab uksi või aknaid hõlpsasti sulgeda, ilma et peaksite kõigepealt AirLocki lahti võtma.

See tehnoloogia muudab AirLock 1000 tekstiilist hüdroisolatsiooni äärmiselt paindlikuks: Tänu kahele eraldi tõmbluku avale saate AirLock 1000 kasutada võrdselt kõigi ühe voolikuga ja kahe voolikuga kliimaseadmete jaoks.

Veenev kvaliteet turuliidrilt

Ühtegi teist kliimaseadme kasutamiseks mõeldud aknatihendit ei müüda kogu Euroopas sagedamini kui Troteci AirLocki.

Ja mõjuval põhjusel: Algselt spetsiaalselt Saksa kald- ja pöördakende jaoks välja töötatud AirLock on väga populaarne ka teistes Euroopa riikides, sest poolläbipaistvat, kuid vetthülgavat materjali iseloomustab kvaliteetne töötlus kuni õmblusteni ja samal ajal on sellel madalad spetsiifilised soojusjuhtivusomadused, mis vähendab märgatavalt kliimaseadmete energiavajadust.

Sel moel tasub AirLock praktiliselt ise kiiresti!

Ringmõõt 560 cm rõdu- või terrassiustele ja maast laeni akendele

Ideaalne ustele ja eriti suurtele akendele

Tänu oma suurtele ringikujulistele mõõtmetele sobib AirLock 1000 praktiliselt igale uksele. Kuid saate hõlpsasti arvutada ka kohaldatava suuruse ise:

Võtke lihtsalt akna või ukse kõrgus kaks korda ja lisage sellele laius.

Kui summa on väiksem kui 560 cm või sellega võrdne, sobib AirLock 1000 ideaalselt teie individuaalseks tihendusrakenduseks.

AirLock 1000 paigaldamine on lihtne ja arusaadav:

Takjalinti kasutatakse tekstiiltihendi kinnitamiseks kogu aknapilu ümber. Kaks integreeritud tõmblukku pakuvad nüüd võimalust suunata väljatõmbeõhuvoolik läbi tihendi muutuvas asendis.

Muide: Praktilist AirLocki tsirkuleerivat õhkakna tihendit ei soovitata mitte ainult kliimaseadmete kasutamiseks kuumal hooajal. Seda tekstiiltihendit saate kasutada aastaringselt mis tahes tüüpi väljatõmbeõhu kandeseadmete, näiteks kuivatite jaoks.

PRAKTIKA EELISED:

 • Energiasäästlik uste ja akende tihendamine
 • Suurendab jahutusvõimsust, vähendab energiatarbimist
 • Sobib ideaalselt terrassi- ja rõduustele või maast laeni akendele
 • Tänu kahele tõmblukuga avale, mis sobivad ühe vooliku ja kahe voolikuga kliimaseadmetele
 • Varieeruvalt kohandatav kõigi voolikute läbimõõtudega
 • Vetthülgav ja pestav
 • Takistab sooja õhu ja putukate sattumist
 • Akent saab sulgeda vaatamata akna tihendamisele
 • Maksab ennast väga lühikese ajaga
 • Lihtne ise kokku panna
 • Jääkideta demonteerimine

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
airlock 1000
Airlock 1000 aknatihend

42.00 km-ta 35.00.

42.00 km-ta 35.00.