Trotec AirgoClean® 250 E õhupuhasti

Trotec AirgoClean® 250 E õhupuhasti

599.00 km-ta 499.17.

Trotec AirgoClean® 250 E õhupuhasti

 • Õietolmu ja lemmikloomade allergeenid
 • Peene tolm, kodutolm ja tolmulestade jäägid
 • Viirused, bakterid ja hallituse eosed
 • Sigaretisuits ja ebameeldivad lõhnad

Kirjeldus

Trotec AirgoClean® 250 E õhupuhasti

Me veedame kuni 90% oma elust siseruumides töödades, magades või telekat vaadates. Enamus inimestel ei ole aimu, et siseõhk on sageli rohkem saastatud kui välisõhk. Ja isegi väidetavalt värske välisõhk ei ole alati peentolmu kontsentratsioonide tõttu nii puhas, nagu väidetakse. Seetõttu on mõistlik jälgida sissehingatava õhu kvaliteeti ja kasutada intelligentset AirgoClean® 250 E õhupuhasti, et tagada ruumis hea õhukvaliteet.

Puhas õhk on hädavajalik – kuid mitte mingil juhul iseenesestmõistetav

Tolmu, mis koosneb surnud naharakkudest, karvakestest ja sünteetilistest kiududest ning kemikaalidets võib leida peaaegu kõikjal. Tolm pole mitte ainult nö kole ja paha, vaid ka magnet teiste haigustekitajate jaoks. Allergeenid ja saasteained nagu bakterid, viirused, peen tolm, hallitusseente eosed, tolmulestad, loomade kõõm ja lõhnad saastavad siseõhku. Peened osakesed “PM2.5” (läbimõõt <2,5 μ) satuvad uste, ventilatsiooni ja akende kaudu siseruumidesse ning viiakse hingates inimorganismi.

AirgoClean® 250 E õhupuhastaja jälgib ja puhastab õhku täielikult automaatselt läbi andurite

Kaitske ennast ja oma keskkonda HEPA 13-filtreeritud puhta õhuga, mis on 99,97% vaba kahjulikest saasteainetest. Täisautomaatne tänu uusimatele õhukvaliteedi anduritele. 250 E “õhukvaliteedi andurid” mõõdavad pidevalt õhukvaliteeti ja peene tolmureostust, et puhastada õhku arukalt kontrollitud jõudlusega. Neljaastmeline reguleeritav ventilatsioon maksimaalse õhuringlusega 740 m³ / h võimaldab märgatavat õhukvaliteeti parandada ruumides kuni 88 m² või 220 m³, muutes praktiliselt ideaalseks siseruumi õhu.

Võimas HEPA filtritehnoloogia koos luksusklassi seadmetega

Kuubikujuline õhupuhasti AirgoClean® 250 E ühendab endas täiuslikkuse – disain ja võimas HEPA filtritehnoloogia, mis on ühendatud maksimaalse funktsionaalsusega. Selle aerodünaamilise kujuga väljapuhe tagavad optimaalse õhujaotuse. Valgustatud LED -digitaalse ekraani kombineeritud õhukvaliteedi näidik näitab peene tolmu väärtust ja ruumiõhu kvaliteeti reaalajas. AirgoClean® 250 E silmapaistvad omadused –  kolm töörežiimi (automaatrežiim valguse tuvastamisega, turborežiim, öörežiim). Lisaks on töötamiseks filtrivahetuse indikaator, mälufunktsioon ja lastekaitse.

Värviline õhukvaliteedi ekraan koos PM2.5 väärtuse kuvamisega

AirgoClean® 250 E neljaastmeline õhukvaliteedi ekraan muudab muidu nähtamatu õhukvaliteedi nähtavaks. Lisaks PM 2,5 väärtuse numbrilisele kuvamisele (peente tolmuosakeste arv <2,5 µm) näitab värviliste LED -tuledega optiline ekraan välisõhu puhtust:

Ventilatsiooni kiirust ja sellega seotud õhupuhastuse võimsust reguleeritakse automaatrežiimis vastavalt õhukvaliteedile:

Sinine: suurepärane õhukvaliteet PM2,5 väärtus 0–55
Roheline: hea õhukvaliteet PM2,5 väärtus 56–100
Oranž: keskmine õhukvaliteet PM2,5 väärtus 101–150
Punane: halb õhukvaliteet PM2,5 väärtus> 150

Mida tähendab PM2.5 väärtus?

PM2.5 koosneb sissehingatavast peenest tolmuosakesest läbimõõduga alla 2,5 µm. Väikeste mõõtmete tõttu peetakse neid peeneid osakesi suureks terviseriskiks, kuna need tungivad sügavamale hingamisteedesse, kardiovaskulaarsüsteemi ja ajju, jäävad sinna ja põhjustavad kahjustusi. WHO on jõudnud järeldusele, et peen tolm võib muu hulgas põhjustada ateroskleroosi, kahjustada sünnitusi ja põhjustada laste hingamisteede haigusi.

Automaatrežiim intelligentselt juhitud õhupuhastus

Puhas õhk on tervisliku elu kütus. Seetõttu ärge jätke õhukvaliteeti juhuse hooleks. AirgoClean® 250 E jälgib õhukvaliteeti andurite kontrolli all ja annab teile vabaduse nautida igat hingetõmmet.

Kombineeritud peene tolmu ja õhukvaliteedi ekraan koos PM2,5 väärtuse reaalse väärtusega

Lisaks õhu puhastamise käsitsi juhtimisele kolmes etapis on AirgoClean® 250 E -l nutikas automaatrežiim. Mitmed “õhukvaliteedi andurid” mõõdavad õhu kvaliteeti ja hõljuvate ainete kogust õhus reaalajas, et reageerida kohe siseõhu kvaliteedi muutumisele.
AirgoClean® 250 E multifunktsionaalne õhukvaliteedi näidik muudab nähtavaks muidu nähtamatu, kuid mitte kahjutu peene tolmureostuse ja muud ruumiõhus sisalduvad saasteained. Lisaks PM2.5 väärtuse numbrilisele kuvamisele (peente tolmuosakeste arv <2,5 µm) näitab värviliste LED -tuledega optiline ekraan ümbritseva õhu puhtust neljal värvitasemel. Ülitundlikud õhukvaliteedi andurid mõõdavad pidevalt kokkupuudet peene tolmu ja gaasiliste saasteainetega (VOC, ehk lenduvad orgaanilised ühendid). Isegi väikseimad muutused tuvastatakse kohe – et seejärel koheselt reageerida kohandatud õhupuhastusega. Seadme õhu ja filtri jõudlust reguleeritakse täielikult automaatselt ulatuses, mis on vajalik suspendeeritud osakeste eemaldamiseks toaõhust võimalikult lühikese aja jooksul.

Kasutusvaldkonnad ja ruumide suurused:

Peene tolmu, õietolmu ja loomakarva filtreerimine (CADR):
sobib ruumidesse kuni 88 m² / 220 m³.
Troteci soovitus * 60 m² / 150 m³

Viiruste filtreerimine SARS-CoV-2 ja üldine kaitse nakkuste (gripp, külm, leetrid jne) eest:
6 õhumuutusega (kontor, koosolekuruumid), mis sobivad ruumidele kuni 49 m² / 123 m³.
Troteci soovitus * 30m² / 75m³.
10 õhuvahetusega (praktikakohad, raviruumid), mis sobivad kuni 29 m² / 74 m³ ruumidesse.
Troteci soovitus * 20m² / 50m³.
Märkus: Ruumi maksimaalse suuruse korral töötab seade suurimal ventilaatori kiirusel! Maksimaalse õhusaaste kontrolli ja minimaalse taustamüra optimaalse kombinatsiooni saavutamiseks soovitame seetõttu paigutuse planeerimisel ruumi suuruse mõõta umbes 30% väiksemaks kui võimalik. Nii saab seade tagada filtreerimise ka vaiksemal ventilaatoritasemel.
* Reklaamis reklaamitakse maksimaalset väärtust tavaliselt kui “soovitatavat ruumi suurust”. Õhusaaste kontrolli ja taustamüra hea kombinatsiooni saavutamiseks on meie soovitatud ruumide suurused põhinevad maksimaalsel helitasemel 45 dB (A).

Automaatrežiim ja viiruste filtreerimine:
Ärge kasutage automaatrežiimi, kui seadet kasutatakse viiruste filtreerimiseks. Sisseehitatud andurid reageerivad ainult peene tolmu, õietolmu või lenduvate orgaaniliste ühendite õhusaastele. Seade ei suuda määrata viiruse koormust. Võimalik, et automaatrežiim näitab “head” õhukvaliteeti, kuigi viiruse koormus ruumis on väga suur. Seetõttu soovitame viiruste filtreerimisel kaudse nakkusohu vähendamiseks alati seadistada ventilaatori kiirus, mis on nõutav vastavates ringluskiiruse (õhuhulga) nõuetes.

Turbo -režiim tagab parima puhastustegevuse

Aeg on siseõhu puhastamisel oluline kriteerium. See on aeg, kuni saastunud õhk on asendatud filtreeritud puhta õhuga. Kiireks puhastamiseks on AirgoClean® 250 E-l kasulikud funktsioonid HEPA-filtreeritud puhta õhu kiiremaks jaotamiseks. Tänu optimeeritud õhuvoolu ja võimsa ajami täiuslikule kombinatsioonile aitab mobiilne õhupuhasti muljetavaldavalt kiiresti saavutada tervislikku siseõhk kõrge õhukvaliteediga.

Aerodünaamilise kujuga õhu väljalaskeavad

AirgoClean 250 E aerodünaamilise kujuga tühjenduslamellid tagavad tõhusa värske õhu jaotuse salongi, mis tagab mugava ja tuuletõmbuseta õhuvahetuse. Kui tavalised õhupuhastid puhuvad filtreeritud õhu tuppa ainult vertikaalselt, siis AirgoClean® 250 E spiraalikujulised uimed jaotavad puhta ja puhta õhu ühtlaselt ruumi igas suunas. Horisontaalselt pöörlevad lamellid tekitavad õhus turbulentse keerise. Puhas, puhastatud õhk jaotatakse ruumis laiali suurele alale.

Luksuslik mugavusvarustus: rohkem kui arvate

Lisaks ülitõhusale HEPA -filtri jõudlusele ja kolmele töörežiimile pakub AirgoClean® 250 E ruumiõhupuhasti hulgaliselt mugavusfunktsioone, mida leiate selles seadmeklassis ainult AirgoClean -sarja õhupuhastitega.

Valguse tuvastamine automaatse õhuvoolu juhtimisega

Kui ümbritsev heledus väheneb, näiteks valgustuse väljalülitamisel või hämariku saabudes, on digitaalne ekraan automaatrežiimis tuhm ja ventilaatori kiiruse tase langeb.

Filtrikvaliteedi ekraan koos puhastus- / vahetusteabega

Digitaalne ekraan, mis annab teavet kasutatava eelfiltri ja HEPA-filtri kohta, Filtrite puhastamine või asendamine lihtsustatud.

Laste ja lemmikloomade turvalisus

Lastelukk.

Seadme ekraani valguskuva erinevad tasemed

Mälu funktsioon

Pärast voolukatkestust käivitub õhupuhasti järgmisel sisselülitamisel ekraani eelnevalt määratud heledusseadetega ja viimati valitud töörežiimiga.

Öörežiim, vähendatud ventilatsioonitase ja madal taustamüra

Hämardatud valgustusega vaikne öörežiim võimaldab puhtalt filtreeritud ruumiõhku isegi une ajal. Õhuvool kohandatakse automaatselt unevajadusega ja õhu väljund reguleeritakse madalaimale ventilatsioonitasemele.

Topelt 3-ühes HEPA filtritehnoloogia koos ionisatsiooniga tervisliku sisekliima jaoks

Tänu HEPA süsiniku ja DACRON filtritehnoloogia kombineeritud filtrisüsteemile koos täiendava ionisatsiooniga filtreeritakse siseõhust usaldusväärselt välja peened tolmuosakesed, allergeenid ja muud patogeenid.

2-suunaline HEPA filter

Viirused, bakterid, õietolm, allergeenid, peened tolmuosakesed ja hallitusseente eosed kuni 0,3 mikromeetri suuruseks kõrvaldatakse kahes HEPA -filtris. Kõrge eraldusastme 99,97%tõttu kasutatakse selle filtriklassi filtreid näiteks hügieenitundlikes laboriruumides ja toiduainete tootmisel.

Kahekordne süsinikfilter (aktiivsöefilter)

Süsinikust valmistatud täiendav süsinikfilter sobib ideaalselt kõigile suitsetajatele. Lisaks saasteainetele neutraliseerib see aktiivsöefilter tõhusalt tubaka-, lemmikloomade, köögilõhna, suitsulõhna ning välisõhu formaldehüüdi ja lahusti lõhna. Puhta õhu jaoks – ilma ebameeldiva lõhnata.

2 DACRON® eelfiltrit

DACRON® on sünteetiliselt toodetud polüestrist valmistatud hõõgniitide nimi, mis tänu oma eriti allergiliselt neutraalsetele omadustele sobivad ideaalselt eelfiltriteks õhu puhastamisel. Sellega valmistatud sünteetilisest kiust eelfiltrid on eriti rebenemiskindlad, vastupidavad ja vetthülgavad. Isegi sünteetilisest kiust filter filtreerib toaõhust usaldusväärselt kergeid kuni keskmisi lõhnu, jämedat kodutolmu ja loomakarvu.

ionisatsioon

Juba niigi kõrget filtri jõudlust tugevdab täisautomaatne ionisatsioon. See vabastab negatiivselt laetud ioone, mille staatiline laeng seob hõljuvaid õietolmu, tolmu, viirusi ja baktereid ning laseb neil maapinnale vajuda, kust need seejärel kolmeastmelise ventilaatori õhuvooluga kohe sisse imetakse ja eemaldatakse. Nii puhastatakse ruumiõhk veelgi tõhusamalt ja rikastatakse ka aktiivse hapnikuga.

Kiire ja lihtne filtri vahetus

Sama lihtne kui AirgoClean® 250 E kasutamine on eelmonteeritud filtrite kiire vahetamine. Seadme katteid saab ühe käe liigutusega ilma tööriistadeta mõlemalt küljelt eemaldada, nii et eelfiltrit ja HEPA-filtrit saab visuaalselt kontrollida ja vajadusel asendada.

Tõhus:

 • Õietolmu ja lemmikloomade allergeenid
 • Peene tolm, kodutolm ja tolmulestade jäägid
 • Viirused, bakterid ja hallituse eosed
 • Sigaretisuits ja ebameeldivad lõhnad

Praktika eelised:

 • Mitmeastmeline ruumiõhu filtrisüsteem DACRON® eelfiltri, HEPA süsinikfiltri ja ionisatsiooniga
 • Väga tõhus HEPA filtreerimine peenetest tolmuosakestest, hõljuvate osakeste, saasteainete, pisikute ja lõhnade kohta
 • Kombineeritud õhukvaliteedi ekraan LED -värvides koos peenete tolmuosakeste reaalse väärtusega kuvaga (PM 2,5 väärtus)
 • Sobib täisautomaatseks õhu puhastamiseks ruumides kuni 220 m³
 • Puhastusmaht max 740 m³ / h
 • 4 ventilaatori kiirust
 • 3 töörežiimi: automaatrežiim, turborežiim, öörežiim
 • Kompaktne ja võimas, hõlpsasti kasutatav
 • Lihtne ja kiire filtri vahetus
 • Valguse tuvastamine
 • Vanemlik kontroll
 • Mälu funktsioon
 • Filtri märgutuled
 • Öörežiim (vähendatud müra)
 • Madal energiatarve
 • Allergiasõbralik
Õhu maht
Sobib ruumidesse kuni [m² / m³] Pindala 88 m² / 220 m³
Tase 1 [m³ / h] 384
Tase 2 [m³ / h] 503
Tase 3 [m³ / h] 624
Tase 4 [m³ / h] 740
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 0,045
Nominaalne voolutarve [A] 0,17
Elektriühendus
Pistik CEE 7/17 (kontuurpistik)
Kaabli pikkus [m] 1.8
Heli väärtused
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 42
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 45
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 51
Tase 4 – kaugus 1 m [dB (A)] 56
fänn
radiaalne +
aksiaalne
Ventilaatori tasemed 4
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 360
Laius (ilma pakendita) [mm] 360
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 710
kaal
(ilma pakendita) [kg] 12
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Sisustus
Õhukvaliteedi andur (VOC) *
Õhukvaliteedi ekraan
Sisse / välja lüliti
Digitaalne ekraan
Puutetundlik ekraan
Tolmuandur
Valguse tuvastamise funktsioon
PM2.5 tuvastamine
Lastekaitse / lukustusnupp
Ioniseerimine
Turbo režiim
Automaatrežiim
Öine režiim
Hämarduv ekraan
Madal ventilaatori töö
Filtri lähtestamine
Plasma generaator
Filtri vahetamise kuva
Peamine filter
Eelfilter
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA süsinikfilter
Filtri efektiivsus 99,97%
liikuvus
Plastist transpordirullid
Kandmis- / transpordikäepide

Seotud tooted: AirgoClean 250 E filter

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
õhupuhastaja
Trotec AirgoClean® 250 E õhupuhasti

599.00 km-ta 499.17.

599.00 km-ta 499.17.