Disain soojuskiirgur IR 1550 SC

Disain soojuskiirgur IR 1550 SC

242.00 km-ta 201.67.

Disain soojuskiirgur IR 1550 SC

Kiire ja mõnus soojus 

Uuenduslik laeküttekeha IR 1550 SC muudab põhimõtteliselt  soojuskiirguri olemus. Kvaliteetne mattmust viimistlus ja selle silmatorkav, elegantne kuju muudavad kaasaegse kaugjuhtimispuldiga infrapuna soojuskiirguri ahvatlevaks pilgupüüdjaks.

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Disain soojuskiirgur IR 1550 SC

Kiire ja mõnus soojus 

Uuenduslik laeküttekeha IR 1550 SC muudab põhimõtteliselt  soojuskiirguri olemus. Kvaliteetne mattmust viimistlus ja selle silmatorkav, elegantne kuju muudavad kaasaegse kaugjuhtimispuldiga infrapuna soojuskiirguri ahvatlevaks pilgupüüdjaks. Elegantne kiirsoojendi varustab katusega terrassid ja rõdud mõne sekundiga sooja suve päikesepaistega. Soovi korral võimaldab tööaeg, mille saab eelseadistada 1-tunniste sammudega (1 kuni 24 tundi), automaatse väljalülitamise, et kuumutada kasutuskohta ajaliselt kontrollitud viisil. Mugav viis energiakulude kokkuhoiuks.

Garanteeritud suurem müük toitlustuses ja kaubanduses

Meie pritsmekindlat (IP24) laekütteseadet IR 1550 SC, mis on valmistatud äärmiselt ilmastikukindlast alumiiniumist, soovitatakse püsivalt kasutada välitoitlustuses. Kaasaegne disain koos tugeva konstruktsiooniga muudavad kiirgussoojendi ideaalseks kütteallikaks kaetud istumis- ja seisualadele restoranides, kohvikutes, baarides ja üritustel. Välihooaeg algab varem ja tagab müügi märgatava kasvu pikemaks ajaks.

Küte ja funktsionaalne valgustus samal ajal

Kaks võimsat kolme soojendustasemega halogeenlampi (600 W / 900 W / 1500 W) pakuvad alati nii palju kasulikku ja vahetut soojust, kui asukoht ja otstarve seda nõuavad. Vajadusel saab sisse lülitada neli võimsat LED -prožektorit (saab kasutada ka ilma aktiveeritud kütteta), mis muudab laesoojendi funktsionaalseks töövalguseks või stiilseks lisavarustuseks. Kütteastmeid ja töörežiime saab mugavalt ja hõlpsalt valida käepärase infrapuna kaugjuhtimispuldi abil.

Igakülgne veenev küttevõimsus

45-sentimeetrise helkuri varjust allapoole kiirgav 360 ° soojus on tunda 10 m² suurusel alal. Vastupidiselt tavapärastele konvektoritele soojendab IR 1550 SC vahetult nahka, mitte esmalt ümbritsevat õhku. Eriti meeldiv infrapunasoojus imendub ja talletatakse otse naha kaudu. Tänu sellele tööpõhimõttele soojeneb IR 1550 SC märgatavalt intensiivsemalt ja energiasäästlikumalt kui teised küttetehnoloogiad – ning ilma ebameeldivate lõhnade ja mürata. Ligikaudu 3,5 kg kiirgussoojendi kinnitatakse lae külge nelja terasest kinnitusköiega (pingutustraat), mis kuuluvad komplekti. Tihe võrk kaitseb kuumutusvardaid laste uudishimulike sõrmede ja juhusliku kokkupuute eest.

Komplekt hõlpsaks kokkupanekuks:
suvised temperatuurid 365 päeva aastas

Infrapuna laesoojendi on varustatud kõigi vajalike kinnitusdetailidega kiireks ja ohutuks lakke kinnitamiseks. Toiteühendus toimub ilma monteerimiseta 1,70 m pikkuse toitekaabli abil, millel on Schuko pistik (CEE 7/7) Euroopa pistikupesade jaoks.

Sisaldab:

 • 1 x kinnituskonks
 • 4 kinnitusköit (50 cm)
 • 1 x kaugjuhtimispult

Otsene soojus päikese põhimõttel

IR 1550 SC halogeenkütte torud tekitavad soojust, mis põhineb päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muundatakse otseseks soojuseks. Kuumutatakse mitte välisõhku, vaid pigem infrapunakütteseadme vahetus läheduses olevad esemeid, mis neelavad kiirgussoojuse, talletavad seda ja lasevad ka teisese kiirgusena keskkonda tagasi. Soojust jaotab seade müratult ja ilma tolmu tõstmata, mis tähendab, et astmahaiged ja allergikud saavad kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Suvised temperatuurid, alati ja igal pool

Lae prožektori IR 1550 SC abil saate loota 365 päeva mugavale temperatuurile – isegi jahedatel päevadel ebastabiilsel kevadel ja kui välistemperatuur on sügisel või talvel jäine. Kas kütte- või valgustuslahendusena kodus rõdule või terrassile, et kasutada aastaringselt õues mõnusal temperatuuril aega. 1500 W disaineriga laelamp IR 1550 SC avaldab muljet ühelt poolt oma ainulaadse disainiga ning pakub samal ajal suhteliselt odavat 360 ° sooja ja meeldivat valgust. Infrapunaküte ilmneb kohe pärast seadme sisselülitamist, kasutades sisse / välja lülitit koos juhtnupuga. Mugav õhkkond kiire soojuse ja LED -valgusega õues. IR 1550 SC teeb selle võimalikuks!

Praktika eelised:

 • Infrapuna soojus ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetne halogeen -infrapuna toru
 • Ühtlane soojus kuni 10 m²
 • 3 kuumutusastet: 600 W / 900 W / 1500 W
 • LED valgustus
 • Infrapuna kaugjuhtimispult ja sisse / välja lüliti koos juhtlambiga
 • Taimeri funktsioon
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP24) kaetud välistingimustes
 • Kaitserest kuumutustoru puudutamise eest
 • Elegantne mattmust korpus on valmistatud anodeeritud alumiiniumist
 • Lihtsalt katkestage kõne Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja ilma mürata
 • Puhas, kondensivaba, lõhnatu ja ilma mürata
 • Tolmu ei keerle, seega sobib see allergikutele
 • Energia säästlik

 

Küttevõimsus
[W] 1500
1. etapp [kW] 0.6
2. etapp [kW] 0.9
Tase 3 [kW] 1.5
IP kaitseklass IP24
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240 V / 50-60 Hz
Nominaalne voolutarve [A] 6.5
Elektriühendus
Pistik KIE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.7
Korpuse disain
Alumiinium
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 450
Laius (ilma pakendita) [mm] 450
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 140
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 2.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult -HA
Juhtimisvalgusti-HA
Taimeri funktsioon
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
soojuskiirgur
Disain soojuskiirgur IR 1550 SC

242.00 km-ta 201.67.

242.00 km-ta 201.67.