Infrapuna kütteseade IR 2010 S

Infrapuna kütteseade IR 2010 S

220.00 km-ta 183.33.

Infrapuna kütteseade IR 2010 S

Kolmeastmeline infrapunaküte (max 2000 W) õues seinale või statiivile kinnitamiseks – sisaldab kaugjuhtimispulti, LED-ekraani ja taimerit.

Kirjeldus

Infrapuna kütteseade IR 2010 S

Infrapuna kütteseade IR 2010 S

Moodne välimus ja soojus kaetud õuealadele

Mis võiks olla toredam, kui veeta hubaseid sooje hetki päikeseküllasel terrassil või rõdul. Et sina ja su külalised saaksid nautida seda luksust õues ka jahedamatel päevadel ja isegi jäisel talvel, pakub Trotec infrapuna kütteseade IR 2010 S rahustavat soojust, mis põhineb päikese loomulikul põhimõttel.

Suvised temperatuurid igal aastaajal

Kas eraeluruumide soojusallikana, katuseterrasside, rõdude või lodžade kasutamiseks aastaringselt laiendatud elamispinnana, messidel või vabaõhuüritustel või talvehooajal suure tuluga välitoitlustuse jaoks.

Infrapuna kütteseade IR 2010 S on muljetavaldav nii oma välimuse kui ka küttevõimsuse poolest. S ühendab moodsa välimuse võimsa soojusega.

Ülimalt tasane kiirgussoojendi avaldab esmapilgul muljet oma kaasaegse ja sirgjoonelise disainiga. Mattmust värv annab infrapunasoojendile laheda elegantsi, samas kui kolmeastmeline valitav otsesoojus soojendab korralikult kuni 8-14 ruutmeetri suurused kaetud välialad. Parimad tingimused temperatuurist sõltumatuteks heaoluoaasideks õues. Ideaalne pere ühiseks einestamiseks koduterrassil.

Saab kasutada nii eraldiseisva kui seinale paigaldatava kiirgusküttekehana

Infrapunakiirgusega kütteseade on sama paindlik nii selle võimalike rakenduste kui ka kinnitusvõimaluste osas. Seinale kinnitatava kütteseadmena varustab IR 2010 S istumisnurki ja baarilaudu sihipärase soojusega. Lihtsaks paigaldamiseks kuulub tarnekomplekti 45° pööratav kronstein koos kruvide ja tüüblitega. Kiirgusküttekeha, mis on varustatud 1,80 m pikkuse toitekaabliga, saab kinnitada ka statiividele, et kasutusulatust veelgi laiendada.

Soojus ja heaolu ühe nupuvajutusega

735 mm pikkuse kiirgussoojendi kvaliteetne süsinik-infrapunatoru kiirgab nahale meeldivat tuntavat soojust kohe pärast sisselülitamist, ilma soojendusfaasita ja isegi enne küttekeha punaseks minekut. Süsiniktorude eripäraks on ka nende pikk kasutusiga, kuna need võivad töötada üle 10 000 tunni.

Soojuse intensiivsuse reguleerimiseks on seadmel IR 2010 S kolm kütteastet kuni 2000 vatti, mida saab lülitada integreeritud juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Seadistatud võimsustase (tase 1: 650 W / tase 2: 1350 W / tase 3: 2000 W) on LED-ekraanil selgelt näha.

Nautige värsket õhku – infrapuna kütteseade IR 2010 S on majanduslikult atraktiivne lahendus, et muuta kaetud välialad aastaringselt kasutatavaks.

Soojade temperatuuride muutmine planeeritavaks

Infrapunasoojendil IR 2010 S on praktiline 24-tunnine taimer etteantud tööaja energiasäästlikuks programmeerimiseks. Pärast seadistamist lülitub kiirguskütteseade teatud arvu tundide (1-24 tunni) möödudes täielikult automaatselt välja. See vähendab tarbetuid tegevuskulusid ja eelkõige lihtsustab kasutamist kommertsrakendustes. Professionaalseks kasutamiseks on veel üks plusspunkt IP34 kaitsega disainalumiiniumkorpus, mis kaitseb usaldusväärselt vastupidava infrapunasoojendi seadmetehnoloogiat pritsmevee eest.

Infrapunasoojus: meeldiv ja loomulik nagu päike

Infrapunakiirgur IR 2010 S soojendab oma otsest ümbrust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. Erinevalt küttejuhtmetega seadmetest ei soojenda IR 2010 S süsinikkütteelemendi infrapunakiired ümbritsevat õhku, vaid ainult pindu ja inimesi, millega nad kokku puutuvad.

Valgustatud esemed (nt mööbel, seinad ja laed) neelavad soojust ja salvestavad seda, et seda seejärel järk-järgult uuesti vabastada. Objektid toimivad seega täiendava energia- ja soojussalvestina – ka siis, kui seade on välja lülitatud, mis tõstab infrapunakiirguri IR 2010 S efektiivsust veelgi. Soojuskiirgus tekitab nahale mõnusa suvesooja päikesepaiste tunde.

Igaüks kogeb temperatuuri erinevalt. Meie individuaalset soojustunnet mõjutab näiteks kaugus soojusallikast. Mida väiksem on kaugus kiirgusküttekehast, seda väiksem on valgustatud ala – mida suurem on kaugus küttekehast, seda suurem on valgustatud ala.

2000-vatine infrapuna kiirgussoojendi IR 2010 S on soovitatav kaetud õuealadele suurusega umbes 8 m² kuni 14 m². Palume jälgida, et köetav ala oleks tuule eest kaitstud, vastasel juhul võib õhuvool soojusefekti neutraliseerida.

Puhas nagu loodus – ilma häirivate heitmeteta

Eelkõige tunnevad infrapunasoojendi eeliseid allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed ega taha enam sellest ilma jääda. Erinevalt elektrisoojenditest toodetakse puhast ja kondensatsioonivaba hetkesoojust ilma tolmu, häiriva müra ja ebameeldiva lõhnata.

Praktilised eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetne ja vastupidav süsinik-infrapunatoru (10 000 valgustustundi)
 • Ühtlane ja sihipärane soojusjaotus
 • Puhas, mitte kondenseeruv, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Ei tekita tolmu, seega sobib allergikutele
 • 3 võimsusastet kuni 2000 vatti küttevõimsusega
 • 24-tunnine taimer täisautomaatseks väljalülitamiseks
 • Infrapuna kaugjuhtimispult
 • Kvaliteetne elegantne disain
 • Ilmastikukindel alumiinium
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34), sobib kaetud välialadele
 • Reguleeritav 45° kaldenurk – suure tegevusväljaga
 • LED-ekraan
 • Toite indikaatortuli
 • Kaasas pööratav kinnitusklamber
 • Sobib seinale ja statiivile kinnitamiseks
 • Energiasäästlik

 

Pange tähele, et toote piltidel olev teleskoopstatiiv ei kuulu tarnekomplekti!

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Eseme number 1410003102
Küttevõimsus
Max [W] 2000
Tase 1 [kW] 0.65
Tase 2 [kW] 1.35
Tase 3. [kW] 2.0
Võimsustasemeid kokku 3
Elektrilised näitajad
Toiteühendus 220-240V/50-60Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
Elektriühendus
Ühenduspistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Korpuse disain
Alumiinium
Ohutusfunktsioon
IP kaitseklass IP34
Kontrollpaneel
Digitaalne ekraan
Juhtnupud
LED-ekraan
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 85
Laius (ilma pakendita) [mm] 735
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 155
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 3
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Funktsioonid ja omadused
ON/OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Kaldenurk [°] 45
Toite indikaatortuli
Taimeri funktsioon
Seinakinnitus
Laekinnitus
Paigaldamine varjualusele
Statiiv valikuline

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna kütteseade IR 2010 S
Infrapuna kütteseade IR 2010 S

220.00 km-ta 183.33.

220.00 km-ta 183.33.