Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

330.00 km-ta 275.00.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

Sedme stiilne, 110 cm kõrgune alumiiniumist disainkorpus sobib ideaalselt kaasaegsetesse õuealadesse. 1500-vatine vähese pimestusega infrapunatoru kiirgab ilma eelsoojenduseta kõikides suundades ühtlast soojust, mis on otse efektiivne kogu Infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 1500 E kütteelemendi pikkuses.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

Infrapuna soojuskiirguriga Trotec IRS 1500 E saate pikendada välihooaega oma terrassil või rõdul. Nautige värsket õhku väljas isegi jahedatel päevadel või õhtutel – infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 1500 E pakub hubast soojust ja tagasihoidlikku ümbritsevat valgustust.

Selle stiilne 110 cm kõrgune alumiiniumkorpus sulandub harmooniliselt kaasaegsetesse õuealadesse. Ilma eelsoojenduseta kiirgab 1500 vatise vähese peegeldusega infrapunatoru otsest soojust ühtlaselt kõikides suundades kogu kütteelemendi pikkuses.

Kui asetate kiirgussoojendi spetsiaalselt istumisala kõrvale või selle keskele, levib soojus ka laua alla, hoides ära jalgade külmetuse.

100% soojusväljund 80% vähema valgusega

Võrreldes tavaliste infrapunakiirgusega küttekehadega, vähendab uuenduslik vähese pimestusega lühilaine infrapunatoru valguse emissiooni kuni 80% , kuid endiselt 100% soojusvõimsusega. Vähendatud valguskiirgusega luuakse läheduses mittepimestav ja mugav küünlavalguse atmosfäär.

Keskmise elueaga ca. 6000 töötundi tagab vähese pimestusega infrapunatoru pideva ja vähese hooldusega töö. Välistingimustes kasutamiseks on infrapuna kiirgussoojendi Trotec IRS 1500 E varustatud IP55 tüüpi kaitsega, mis muudab selle tolmu-, pritsme- ja veejoakindlaks.

Iga meeleolu jaoks sobiv valguse värv

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 1500 E LED-valgustusega saate soovi korral kaugjuhtimispuldiga seadistada omale sobiliku valgustuse. Olgu see lõõgastav, hubane või omanäoline – olenevalt tujust pange keskkond nii enda kui ka külaliste jaoks sobivasse valgusesse. Saate valida 16 värvi ja 4 valgusefekti vahel.

Olenevalt efektist muutuvad valgusvärvid järsult (flash-režiim), pulseerivalt (strobe-režiim), pehmelt tuhmuvalt (fade-režiim) või voolavad õrnalt üksteisesse (smooth-režiim).

Hämardamise funktsiooniga saab valitud valguse värvi veelgi intensiivistada või vähendada mitmesuguste seadistuste jaoks. Eriti mugav: nii kütte- kui ka valgustusfunktsiooni saab kasutada eraldi.

IRS 1500 E Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

Terrassil täiusliku hubasuse ja atmosfääri tagamine: lisaks soojuse emissioonile saate kohandada ka ümbritsevat valgustust oma vajadustele vastavaks.

Kõiki seadistusi saab mugavalt teha kaugjuhtimispuldi kaudu. Valida saab 16 erineva värvi ja 4 erinevat valgusefekti vahel.

Otsene soojus päikese põhimõttel

Infrapuna soojuskiirguri Trotec IRS 1500 E kvaliteetne madala pimestusega valgusega lühilaine infrapunatoru toodab soojust päikesekiirguse loomulikul põhimõttel. Ja see on eriti energiasäästlik, kuna suur osa kasutatavast energiast muudetakse otseseks soojuseks. Infrapunakiirgusega terrassisoojendaja ei soojenda välisõhku, vaid lähiümbruses olevad esemed ning inimesed neelavad ja salvestavad soojust, enne kui nad selle taas sekundaarse kiirguse kujul keskkonda suunavad.

Soojust jaotab ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldades nii allergikutel ja astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Integreeritud kaldekaitse lüliti tagab turvalisuse

Mõnikord võivad meeleolukad ja ülevoolavad külalised, loomad või hullavad lapsed veidi segadust tekitada. Aga kui eraldiseisev kiirgusküttekeha peaks vaatamata oma stabiilsele alusele mingil hetkel ümberkukkumise äärel olema, katkestab integreeritud kaldekaitse lüliti kütteelemendi toiteallika koheselt. Lisaks takistab kaitsevõre küttetoru otsest kokkupuudet liikuvate esemete, laste käte või lemmikloomade käppadega. Nii et teil on alati hea tunne, et kõik on ohutu.

Elektriline soojuskiirgur Trotec IRS 1500 E tarnitakse täielikult kokkupanduna. Pakkige lihtsalt kiirgusküttekeha lahti, ühendage selle 1,80-meetrine kaabel ja nautige meeldivat soojust ning sobivat valgustust.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Ühtlane soojusjaotus
 • Soojusvõimsus 1500 W
 • 360 ° soojusjaotus
 • Soojeneb pimestamata tänu kõrgekvaliteedilisele madala peegeldusvõimega lühilaine infrapunatorule – umbes 6000 tundi valgust 80% valguse vähendamisega
 • LED element 16 värvi ja 4 valgusefektiga
 • 10 sammuga hämardatav LED-element
 • LED-valgustit ja infrapunatoru saab kasutada üksteisest sõltumatult
 • Alumiiniumist disainkorpus
 • Pritsme- ja joakindel, kaitseklass IP55
 • Ruumisäästlik samba disain ümara alusega
 • IR kaugjuhtimispult LED-valgustuse jaoks
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja täiesti müravaba
 • Tolmuvaba, seega sobib allergikutele
 • Seadmesse integreeritud kallutusvastane lüliti
 • Energiasäästlik

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1.5
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 6.5
Kaitse [A] 10
Energiatarve [kW] 1.5
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
LED element
Värvide arv 16
Programmide arv 4
Stroboskoop
Reguleeritav kaugjuhtimispuldiga
Korpuse materjal
Alumiinium
Ohutusfunktsioon
IP kaitseklass IP55
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 280
Laius (ilma pakendita) [mm] 280
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 1100
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 5.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Kaldekaitse
Sisse-/väljalülitusnupp
LED-nupp
LED element
Töö kontrolltuli
Infrapuna kaugjuhtimispult
Külmamonitori funktsioon
Automaatne väljalülitamine kui sihtväärtus on saavutatud
Kvaliteetne kvarts-infrapunaküte kuni 800 vatti
Lihtne käsitleda
Vähepeegeldavate kütteelementide arv 1
Kohene soojendamine läbi otsese infrapunasoojuse
Termostaadiga juhitav automaatne töö
Automaatne temperatuuri reguleerimine
Tolmuvaba (sobib allergikutele)
Lõhnatu ja müravaba töö
Hetkelise ruumitemperatuuri näidik
Liikuvus
Jalad

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/kute-kodutooted/

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E
Infrapuna soojuskiirgur IRS 1500 E

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.