Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020

297.00 km-ta 247.50.

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2020 on elegantne ja õhuke küttelahendus lõõgastavateks õhtuteks välitoitlustuses, kaetud terrassidel või rõdudel. IRS 2020 kiirgussoojendi on kaitstud pritsmevee ja võõrkehade sissetungimise eest vastavalt kaitseklassile IP34. Võimsal infrapunasoojendil on 2 eraldi lülitatavat halogeen-infrapunatoru, millest igaüks on 1000 vatti. Infrapunakiirgus on pimestusvaba ja mitte liiga hele isegi 2. tasemel.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020

Pikendage suve stiilselt

Ka kõige pikem suvi saab ühel hetkel läbi. Et saaksite oma rõdu või katusega terrassi kasutada ka üleminekuperioodidel või isegi aastaringselt, sobib esteetilise disainiga kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist ja roostevabast terasest jalaga infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2020 suurepäraselt paindlikult rakendatavaks soojusallikaks. Nii lõõgastavateks grillõhtuteks või aiapidudeks on õhuke infrapuna soojuskiirgur praktiline ja visuaalselt eriti atraktiivne küttelahendus. Samas suurendab jõuline ja pritsmekindel halogeensoojendi märgatavalt rohkem kliente, kes naudivad toitlustusasutuste välialadel istumist. Isegi siis, kui päike ei paista ja eriti ajal, mil paljud külalised eelistavad väliala istekohti.

Kvaliteetse kiirgusküttekeha stiilne disain sulandub suurepäraselt iga õhkkonnaga. Seenekujuline kütteseade on valmistatud matist sädelevast alumiiniumist ning reguleeritava kõrgusega teleskoopvarras roostevabast terasest.

Kahetasandiline igakülgne soojus ühe nupuvajutusega

Infrapunakiirgusega küttekeha on gaasil töötavate kiirguskütteseadmetega võrreldes meeldivalt kerge ja energiasäästlik, pakkudes teile kahte võimsat kütteastet (1000 W / 2000 W). Kaks integreeritud halogeen-infrapunatoru, mille võimsus on 1000 vatti, pakuvad igas suunas ühtlast soojust ilma eelsoojendusajata. Otseselt nahal tajutav, välisõhku esmalt soojendamata ja täiesti ilma häirivate lõhnade ja mürata. Ideaalsed tingimused öise tähistaeva nautimiseks, õues aja veetmiseks aastaringselt meeldivate ja mugavate temperatuuride juures ning suvise tunde pikendamiseks.

Astmevabalt reguleeritav kõrgus hetkega

Rääkides pikendamisest: astmeteta reguleeritava kõrgusega teleskoopvarras praktilise keeratava otsaga võimaldab reguleerida vastavalt vajadusele kiirguse kõrgust vahemikus 1,94 m kuni 2,09 m. Nii saab seadet individuaalselt kohandada sihipäraseks kasutamiseks kõrgetel laudadel, istumisaladel või lamamistoolidel.

Pikendage oma aega õues õhtuti mõnusalt istudes

Infrapuna soojuskiirgur Trotec IRS 2020 kaks kvaliteetset halogeen-infrapunatoru toodavad soojust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. See on eriti energiasäästlik kuna suur osa sisendenergiast muudetakse otse soojuseks. Infrapunakiirgusega küttekeha ei soojenda välisõhku, vaid lähiümbruses olevad esemed ning inimesed neelavad ja salvestavad soojust, enne kui nad selle taas sekundaarse kiirguse kujul keskkonda välja lasevad.

Soojust jaotab ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldades nii allergikutel ja astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata — pikkadeks, õdusateks ja muretuteks õhtuteks õues.

Ohutus ennekõike: kaldekaitselüliti ja kaitsevõrega

Mõnikord võivad meeleolukad ja ülevoolavad külalised, loomad või hullavad lapsed veidi segadust tekitada. Kui jalal seisev kiirgussoojendi on vaatamata oma stabiilsele alumiiniumalusele mingil hetkel ümber kukkumas, katkestab integreeritud kaldekaitselüliti koheselt kütteelemendi toiteallika.

Mugav kaldekaitselüliti tagab täiendava ohutuse, kui kütteseade Trotec IRS 2020 peaks mingil hetkel kogemata ümber kukkuma.

Kiirgusküttekeha on kaitstud pritsiva vee ja võõrkehade sissepääsu eest kaitsetüübiga IP34. Täiendava ohutuse tagamiseks on küttetoru varustatud kaitsevõrega, mis takistab juhuslikku kokkupuudet. Seega võite alati kindel olla, et kõik on täiesti ohutu.

Infrapuna kiirgussoojendi Trotec IRS 2020 tarnitakse osaliselt monteeritud olekus. Lihtsalt pakkige see lahti, paigaldage see vaid mõne sammuga, ühendage 1,75-meetrine toitekaabel põrutuskindla pistikuga (CEE 7/7) ja õhuke terrassisoojendi annab kiiresti soojust imelisteks tundideks vabas õhus.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud
 • Ühtlane igakülgne soojus
 • 2 kütteastet: 1000 W / 2000 W
 • Pritsmekindel (kaitseklass IP34) kaetud välialadele
 • Kaitsevõre küttetoru puudutamise eest
 • Elegantne disain: peegeldi ja alus alumiiniumist, teleskooptoru roostevabast terasest
 • Reguleeritav kõrgus 194-209 cm
 • Seadmesse integreeritud lüliti
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja müravaba
 • Tolmuvaba, seega sobib allergikutele
 • Energiasäästlik

Sarnased tooted: Infrapuna soojuskiirgur IRS 2520

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
Tase 1 [kW] 1
Tase 2 [kW] 2
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 8.7
Kaitse [A] 10
Energiatarve [kW] 2
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.75
Korpuse materjal
Roostevaba teras (teleskoopvarras)
Turvafunktsioon
IP kaitseklass IP34
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 590
Laius (ilma pakendita) [mm] 590
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 2090
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 11.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Sisse/välja lüliti
Kaldekaitse
Kütteastmete arv 2
Lihtne käsitleda
Kohene soojendamine läbi otsese infrapunasoojuse
Halogeenkütteelementide arv 2
Tolmuvaba (sobib allergikutele)
Lõhnatu ja müravaba töö
Liikuvus
Jalg
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020
Infrapuna soojuskiirgur IRS 2020

297.00 km-ta 247.50.

297.00 km-ta 247.50.