Konditsioneer PAC 3500 S

Konditsioneer PAC 3500 S

693.00 km-ta 577.50.

Konditsioneer PAC 3500 S

Kolm ühes kliimaseade Trotec PAC 3500 S jahutusvõimsusega 3,5 kW – kiire jahutus, värskendav ventilatsioon, võimas niiskuse eemaldamine. Ööpäevane niiskuse eemaldamise jõudlus on 31,2 l. Sobib ruumidele kuni 46 m² või 115 m 3

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3500 S

Kuumust ei pea taluma!

Kas olete higistamisest väsinud? Järgmise kuumalaine ajal võite loota mobiilse konditsioneeri Trotec PAC 3500 S kiirjahutusvõimsusele. Kas eluruumides, kauplustes, kontoris, hotelli- või treeningruumides – jahutusvõimsusega 3,5 kW 12 000 Btu/ h, sobib kompaktne konditsioneer  Trotec PAC 3500 S ideaalselt ruumidesse kuni 46 m 2  või 115 m 3. Veenev mugavus: kaugjuhtimispult, 24-tunnine taimer ja elegantse valget värvi konditsioneeri öörežiim tagavad maksimaalse mugavuse.

Sihtväärtuse eelvalimine ja soovitud temperatuuri automaatne hoidmine ruumis

Integreeritud termostaat näitab LED-ekraanil alati hetkelist ruumitemperatuuri. Jahutusprotsessi alustamiseks seadke lihtsalt soovitud temperatuur vahemikus 16°C kuni 31°C ja seade hakkab vastavalt teie soovile ruumiõhku jahutama. Sihttemperatuuri püsiva säilitamise tagab õhukonditsioneer automaatselt ning eelseadistatud sihttemperatuuri saavutamisel lülitub jahutuskompressor välja. Seade jätkab jahutamist alles siis, kui temperatuuri väärtus on ületatud. Automaatne töö on põhjus, miks A-energiatõhususe kategooria konditsioneer töötab eriti energiasäästlikult ja ökonoomselt.

Võite kasutada ka ventilaatorina – jahutusfunktsiooniga või ilma

Lisaks on kompaktsel universaalsel seadmel integreeritud 3 astmeline ventilaator. Kuni 340 m³/h vooluhulgaga ventilaator tagab ruumis õhuringluse ja värske tuule – isegi siis, kui jahutuskompressor on aktiveerimata. Soovi korral saab sisse lülitada võnkefunktsiooni õhuvoolu ühtlaseks jaotamiseks ruumis. Et hingavast õhust välja filtreerida ka ebemed, tolm ja loomakarvad, on seadme tagaküljele integreeritud kergesti puhastatav õhufilter.

Õhukuivatusfunktsioon on abinõu niiske ruumiõhu jaoks

Kuum ja niiske? Pole vaja seda taluda! Kolm-ühes kliimaseadet saab kasutada ka kõrge õhuniiskuse vastu võitlemiseks. Niiskuse eemaldamise jõudlus 1,3 l tunnis võimaldab seadmel aktiivselt niiskust eraldada rõhuvast ja niiskest õhust. Tulemuseks on märgatavalt meeldivam kliimakeskkond. Lisaks  takistab niiskuse eemaldamine ebatervisliku hallituse teket. Sisemise kondensaadi ringlussevõtu tõttu tuleb kogumismahutit tühjendada harva. Kondenseeritud vett kasutatakse intelligentse taaskasutussüsteemi abil kondensaatori jahutamiseks, mistõttu suurem osa veest lihtsalt aurustub.

Hea enesetunne ja kliima aastaringselt

3 töörežiimi: jahutus, ventilatsioon ja niiskuse eemaldamine on kasutatavad üksteisest sõltumatult, mis võimaldab praktilist kliimaseadet Trotec PAC 3500 S kasutada mitte ainult suvel, vaid 365 päeva aastaringselt.

Jahutage ruumiõhku ilma puurimise ja tüübliteta

Kas elutoas, magamistoas või tööruumis – kui eelistate mobiilset kliimaseadet Trotec PAC 3500 S pidevalt samas ruumis mitte üles seada, saab seda tänu sujuvalt liikuvatele ratastele mugavalt ühest kohast teise teisaldada. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest, saab mobiilset kliimaseadet kasutada kõikjal, kus parasjagu jahutust vajatakse – pole vaja puurimist, kruvimist ja tüüblite kasutamist. Kõik, mida peate tegema, on kinnitama väljatõmbeõhu vooliku (kuulub tarnekomplekti) aknaavasse või ukseavasse ja saategi kohe ruumi jahutamist alustada! Tagamaks, et akende või uste kaudu ei satuks jahutatud ruumi sooja õhku, pakume AirLock akna- ja uksetihendeid valikulise lisaseadmena. See võimaldab teil veelgi tõhusamalt jahutada.

Juhtimine kaugjuhtimispuldi kaudu

Kõiki kodu onditsioneeri Trotec PAC 3500 S funktsioone ja seadistusi ei saa teha mitte ainult LED-juhtpaneeli kaudu, vaid ka oma istmelt kaugjuhtimispuldi abil.

24-tunnine taimer

Praktiline taimeri funktsioon võimaldab seadet eraldi sisse või välja lülitada pärast eelprogrammeeritud aega. See tagab, et seade lülitub õhtul kontoris automaatselt välja või võimaldab hommikul ärgata meeldiva jahutusega.

Öörežiim värskendavaks uneks

Tagamaks, et ka väga kuumadel suveöödel saaksite end hästi välja puhata, on konditsioneer Trotec PAC 3500 S varustatud öörežiimiga, mis võimaldab temperatuuri järk-järgult tõsta. Ühe tunni pärast tõuseb eelseadistatud temperatuur automaatselt 1°C võrra, järgmise tunni pärast jälle 1°C võrra. Seda temperatuuri taset hoitakse kogu öö. Nii jääte mõnusalt jahedas toaõhus magama ja naudite kosutavat und ilma alajahtumiseta. Vihje: vajadusel saab taimeriga lisaks seadme öösel automaatselt välja lülitada.

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 kasvuhoonegaase. Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Seadme praktilised eelised:

 • Sobib ruumidele kuni 46 m² / 115 m³
 • Energiatõhususe kategooria A
 • Jahutusvõimsus 3,5 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilaatori etappi
 • Võnkefunktsioon
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16 °C kuni 31 °C
 • Energiasäästlik toimimine automaatse sisse-/väljalülitamise teel pärast sihtväärtuse eelvaliku saavutamist/ületamist
 • 24-tunnine taimer
 • Öörežiim
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Ruumi temperatuuri näit
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kiu ja tolmu vastu
 • Vaikne töö < 54 dB(A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Sarnased tooted: Konditsioneer PAC 3500 SH

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.5
Max [Btu / h] 12 000
Soovitatav ruumi suurus
115
45
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 340
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Aksiaalne
Radiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 1.3
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 16
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.4
Nimivoolutarve [A] 5.9
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 10
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 226
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00068
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 54
Väljatõmbeõhk
Kogupikkus [m] 1.5
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 335
Laius (ilma pakendita) [mm] 410
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 715
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 30
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Kondensaadi alusega
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Tunni täpsus
Ruumi termostaat
Saadaval
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne rikete diagnostika
Puhkerežiim
Mälu funktsioon
Võnkefunktsioon
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
LED-ekraan
Membraanklaviatuur
Liikuvus
Plastikust transpordirattad

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Konditsioneer PAC 3500 S
Konditsioneer PAC 3500 S

693.00 km-ta 577.50.

693.00 km-ta 577.50.