Konditsioneer PAC 3500 SH

Konditsioneer PAC 3500 SH

770.00 km-ta 641.67.

Konditsioneer PAC 3500 SH

Stiilse valge korpusega kompaktne 4-ühes konditsioneer Trotec PAC 3500 SH: jahutus, küte, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine, sulandub ideaalselt iga elu- või töökeskkonnaga. Jahutusvõimsusega 3,5 kW ja küttevõimsusega 2,9 kW tagab see aastaringselt meeldiva hea sisekliima kuni 46 m² või 115 m³ suurustes ruumides.

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3500 SH

Suvel värskendavaks jaheduseks ja talvel hubaseks soojuseks

Kohati on väljas liiga palav, siis jälle ebameeldivalt külm – aasta jooksul tuleb sageli toatemperatuuri reguleerida ventilaatori, kliimaseadme, soojapuhuri või õliga täidetud radiaatori abil. Kas poleks tore omada ainult ühte seadet, mis suudaks juhtida mõlemat: jahutust ja kütmist? Konditsioneer Trotec PAC 3500 SH sobib aastaringseks kasutamiseks, lisaks tõhusale jahutusele on sellel ka töökindel küttefunktsioon.

Olgu vihm või päikesepaiste – saate lõõgastuda püsivalt meeldivatel temperatuuridel individuaalselt reguleeritavas vahemikus 17–30 °C. Tänu oma kõrgetasemelisele disainile sulandub stiilne valge konditsioneer igasse keskkonda – olgu see siis kodus, kontoris, restoranis, müügisaalis, hotellis või teie puhkemajas.

Sobib aastaringseks kasutamiseks – energiasäästliku automaatrežiimiga

Kuumadel suvekuudel jahutab kodu konditsioneer Trotec PAC 3500 SH jahutusvõimsusega 3,5 kW/12 000 Btu/h (energiatõhususe kategooria A) magamistuba, elu- ja kontoriruume suurusega kuni 46 m²/115 m³ individuaalselt etteantud sihttemperatuurini. Jahutuskompressor lülitub sihtväärtuse saavutamisel energia säästmiseks automaatselt välja ja uuesti sisse, kui on vaja uut jahutustsüklit.

Aasta külmematel päevadel annab kliimaseade Trotec PAC 3500 SH küttevõimsusega 2,9 kW (energiatõhususe kategooria A) kiiresti meeldivat soojust. Mugavale automaatrežiimile seatud seade reguleerib iseseisvalt ventilatsiooni, jahutus- ja küttetööd, olenevalt ümbritsevast temperatuurist ja seatud sihttemperatuurist.

See on energiasäästlik lahendus, sest seade toodab ainult soovitud temperatuuri saavutamiseks ja säilitamiseks vajalikku väljundit. Täiendavalt aktiveeritud võnkefunktsiooniga avaneb ja sulgub õhu väljalaskeava pidevalt, jaotades nii väljapuhutud külma või sooja õhu ruumis ühtlaselt.

Koos õhukuivatamisega – ideaalse ruumikliima tagamiseks 

Tunnis eemaldab niiskuse eemaldamise funktsioon ruumiõhust kuni 3,25 liitrit liigniiskust. See on kiire vahend rõhuva niiskuse leevendamiseks ja pikemas perspektiivis võib vältida ebatervisliku hallituse teket ruumis. Kergesti puhastatav õhufilter puhastab ruumiõhu lisaks tolmust, kiust ja loomakarvadest.

Kui teil on soov värskendavaks tuuleks, tagab 3-astmeline ventilatsioonirežiim energiasäästliku kohese jahutuse nahale isegi ilma jahutuskompressorit sisse lülitamata. Selle funktsioonide mitmekesisusega on universaalne kliimaseade Trotec PAC 3500 SH soovitatav aastaringseks lahenduseks optimaalse eluruumi kliima loomiseks. Lisaks: uusimate kliimakaitsenõuete täitmiseks kasutatakse seadmes keskkonnasõbralikku R290 jahutusvedelikku.

Mugavus on peamine prioriteet

Konditsioneeri Trotec PAC 3500 SH mugavusvarustus avaldab muljet. Kõiki funktsioone ja parameetreid saab seadistada kas otse intuitiivselt juhtpaneelilt membraanklahvide abil või mugavalt oma praegusest asendist kaugjuhtimispuldi abil.

Follow-Me funktsioon – intelligentne temperatuuri juhtimine kaugjuhtimispuldiga

Integreeritud termostaat mõõdab hetkelise toatemperatuuri kliimaseadme asukohas ja näitab seda LED-ekraanil. Samas on ka võimalus, et pult mõõdab temperatuuri täpselt seal, kus see parasjagu asub. Kui funktsioon “Follow-Me” on aktiivne, saab kliimaseade automaatselt iga 3 minuti järel kaugjuhtimispuldi hetketemperatuuri väärtuse ja reguleerib end vastavalt valitud jahutus- või küttefunktsioonist tulenevalt. Näiteks kui kasutate kaugjuhtimispulti, et liikuda varjus olevast kohast päikeselise akna lähedale, suurendab kliimaseade vastavalt jahutusvõimsust, et kompenseerida soojemaid temperatuure.

Eelseadistatud sobiv temperatuur – 24-tunnise taimeriga

Programmeerige omale sobilik kliima igal ajal päeval või öösel. 24-tunnise taimeriga saate kohandada Trotec PAC 3500 SH õhukonditsioneeri vastavalt oma igapäevasele rutiinile. Näiteks alustage päeva pingevabalt eelnevalt seatud sihttemperatuuriga, konditsioneer Trotec PAC 3500 SH juhib ruumi jahutamist või kütmist iseseisvalt, kasutades automaatrežiimi. Ajage päeva jooksul kogunenud kuumus oma elu- või magamistoast välja ajal, mil te töö lõpetate ja koju naasete.

On ütlematagi selge, et seadme väljalülitamist saab samuti ette planeerida – et töölt lahkudes ei unustataks kontoris olevat seadet välja lülitada. Kompaktne õhukonditsioneer on varustatud sujuvalt liikuvate rataste ja süvistatud käepidemetega paindlikuks kasutamiseks erinevates ruumides.

Öörežiim – magamistoas meeldivate temperatuuride jaoks

Konditsioneeril Trotec PAC 3500 SH on mugav öörežiim. Mõnusa unefaasi tagamiseks vähendatakse või tõstetakse eelseadistatud sihttemperatuuri järk-järgult 1,5 tunni jooksul 2 °C võrra, hoitakse seejärel 7 tundi konstantsena ja pärast selle aja möödumist lülitub seade tagasi algsele sihtväärtusele. Nii ärkate hästi puhanuna meeldiva temperatuuriga ruumis.

Õnneks max 54,5 dB(A) ühe meetri kaugusel – olenevalt seadistusest – võib seadme müra tekitamist nimetada meeldivalt vaikseks ning seega ei sega see head öist puhkust. Lisaks saab ekraanil olevaid LED-tulesid välja lülitada.

Olgu liiga kuum või liiga külm, 4-ühes kliimaseade Trotec PAC 3500 SH võimaldab paindlikku kasutamist aastaringselt!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 kasvuhoonegaase. Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Seadme eelised:

 • 4-ühes konditsioneer: jahutus, küte, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Sobib ruumidele kuni 46 m²/115 m³
 • Jahutusvõimsus kuni 3,5 kW (energiatõhususe klass A)
 • Küttevõimsus kuni 2,9 kW (energiatõhususe klass A+)
 • 3 ventilatsiooni taset
 • 24h taimeri funktsioon
 • Praktiline LED ekraan
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Kergesti hooldatav membraanklaviatuur
 • Võnkefunktsioon
 • IR kaugjuhtimispult integreeritud temperatuuri mõõtmisega
 • Automaatrežiim
 • Eemaldatav õhufilter
 • Õhupuhastusfunktsioon (loomakarvad, kiud, tolm)
 • Öörežiim
 • Vaikne töö ≤ 54,5 dB (A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Märkus: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole igal tootefotol näha.

Sarnased tooted: Konditsioneer PAC 3500 E

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.5
Max [Btu / h] 12 000
Soovitatav ruumi suurus
115
46
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 420
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Radiaalne
Aksiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 3.25
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 17
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 17
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.6
Nimivoolutarve [A] 8
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 11
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 230
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00069
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 64 dB (A)
Tase max – kaugus 1 m [dB (A)] 54.5
Väljapuhe
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 395
Laius (ilma pakendita) [mm] 460
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 786
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 34
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljapuhe
Koos kondensaadi äravooluga
Kondensaadi alus
Saadaval
Koos veepaagiga
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Ruumi õhufilter
Kergesti ligipääsetav
Puhastatav
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Küttefunktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Funktsioon “Follow Me”
Automaatne rikete diagnostika
Võnkefunktsioon
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
Infrapuna kaugjuhtimispult
Elektrooniline juhtpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
LED-ekraan
Membraanklaviatuur
Liikuvus
Kande-/transpordikäepidemed
Plastikust transpordirattad
Kummist rehvidega metallrattad
Mittemäärivad täiskummist rehvid
Seisupiduritega rattad
Reguleeritav käepide
Kraana

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Konditsioneer PAC 3500 SH
Konditsioneer PAC 3500 SH

770.00 km-ta 641.67.

770.00 km-ta 641.67.