Konditsioneer PAC 3800 S

Konditsioneer PAC 3800 S

770.00 km-ta 641.67.

Konditsioneer PAC 3800 S

Kompaktsed mõõtmed ja jahutusvõimsus 3,8 kW/13 000 Btu/h tagavad hea värskuse kuni 50 m² või 125 m³ suurustes ruumides. Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine.

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3800 S

Kui korterisse või kontorisse on kogunenud palju soojust, tunneme end kiiresti kurnatuna ja ebamugavalt. Seetõttu peaksite järgmise kuumalaine ajal kasutama mobiilse konditsioneeri Trotec PAC 3800 S usaldusväärset jahutusvõimsust. Kas elu- või tööruumides, hotellis, spordisaalides või butiikides – jahutusvõimsusega 3,8 kW/13 000 Btu/h, sobib kompaktne konditsioneer ideaalselt ruumidesse suurusega 50 m 2  või 125 m 3. Võimas jahutusseade veenab ka oma funktsioonidega: IR-kaugjuhtimispuldi, taimeri funktsiooni ja öörežiimiga, pakub elegantne valget värvi konditsioneer maksimaalset mugavust.

Sihtväärtuse eelvalik püsiva soovitud temperatuuri jaoks ruumis

Integreeritud termostaat kuvab LED-ekraanil ühe hetkega hetkelise ruumitemperatuuri. Meeldiva jahutuse tagamiseks seadke soovitud temperatuuri väärtus vahemikus 16°C kuni 31°C ja seade hakkab ruumiõhku vastavalt teie soovile jahutama. Konditsioneer säilitab nüüd teie valitud sihttemperatuuri. Kui soovitud ruumitemperatuur on saavutatud, lülitub jahutuskompressor automaatselt välja. Alles siis, kui temperatuur hakkab uuesti tõusma, käivitab seade uuesti jahutusprotsessi. Automaatne termostaadi juhtimine on põhjus, miks A energiatõhususe kategooriaga kliimaseade töötab eriti energiasäästlikult ja ökonoomselt.

Integreeritud ventilaatoriga

Kompaktsel universaalsel seadmel on 3-astmeline ventilaatori funktsioon. Vooluhulgaga kuni 450 m³/h tagate ruumis õhuringluse ja värske tuule – isegi siis, kui jahutuskompressor pole aktiveeritud. Soovi korral saate aktiveerida võnkefunktsiooni õhuvoolu ühtlaseks jaotamiseks ruumis. Et hingatavast õhust ka kiud, tolm ja loomakarvad välja filtreerida, asub seadme tagaküljel kergesti puhastatav õhufilter.

Liiga niiske õhk pole enam probleem!

Sageli pole õhk mitte ainult liiga soe, vaid ka ebameeldivalt niiske. Kolm ühes kliimaseadme Trotec PAC 3800 S niiskuse eemaldamise funktsioon pakub abi: oma 1,5 l tunnis niiskuse eemaldamise jõudlusega eemaldab seade aktiivselt niiskust rõhuvast ja niiskest õhust. Tulemuseks on märgatavalt meeldivam toakliima. Lisaks  takistab niiskuse eemaldamine ebatervisliku hallituse teket. Sisemise kondensaadi ringlussevõtu tõttu tuleb kogumismahutit harva tühjendada. Kondenseeritud vett kasutatakse intelligentse taaskasutussüsteemi abil kondensaatori jahutamiseks, mistõttu suurem osa veest aurustub.

Seadet saab kasutada aastaringselt, mitte ainult suvel!

Kõiki 3 töörežiimi: jahutus, ventilatsioon ja õhuniisutamine, saab kasutada üksteisest eraldi. Seetõttu saab multifunktsionaalset kliimaseadet Trotec PAC 3800 S kasutada 365 päeva aastas – tõelise hea enesetunde saavutamiseks!

Liikudes paindlikult ühest ruumist teise

Kas elutoas, magamistoas või tööruumis – kui soovite mobiilset konditsioneeri Trotec PAC 3800 S mõneks ajaks teise tuppa üles seada, saab seda tänu sujuvalt liikuvatele ratastele mugavalt teisaldada. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest saab mobiilset kliimaseadet kasutada kõikjal, kus parasjagu jahutust vajatakse – pole vaja puurimist ega kruvimist. Kõik, mida peate tegema, on kinnitama väljatõmbeõhu vooliku (kuulub tarnekomplekti) aknaavasse või ukseavasse ja saate kohe asuda ruumi jahutama! Tagamaks, et akende või uste kaudu ei satuks jahutatud ruumi sooja õhku, pakub Trotec lisatarvikuna AirLock akna- ja uksetihendeid. See võimaldab teil veelgi tõhusamalt jahutada.

Kaugjuhtimispult

Kliimaseadme Trotec PAC 3800 S kõiki funktsioone ja seadistusi ei saa teha mitte ainult LED-juhtpaneelil, vaid ka puldi abil – nt mugavalt oma diivanilt või kontoritoolist.

Automaatne sisse- ja väljalülitamine taimeriga

Praktiline 24-tunnise taimeri funktsioon võimaldab teil seadet peale eelseadistatud tundide arvu individuaalselt sisse ja välja lülitada. Selle tulemusena lülitub konditsioneer automaatselt välja, nt õhtul kontoris. Kui teile meeldib hommikul ärgata värskendava jaheduse peale, siis lihtsalt sättige taimer eelnevalt vastavale algusajale. Ideaalne värskendavaks päeva alguseks!

Öörežiimi funktsioon halva une vastu kuumalainete ajal

Me magame sageli halvasti, kui on liiga palav. Et saaksite isegi liiga soojadel suveöödel magada ja rahulikult puhata, on kodu konditsioneer Trotec PAC 3800 S varustatud öörežiimiga, mis võimaldab temperatuuri järk-järgult tõsta. Ühe tunni pärast tõuseb eelseadistatud temperatuur automaatselt 1°C võrra, järgmise tunni pärast jälle 1°C võrra. Antud temperatuuri taset hoitakse kogu öö. Näpunäide: vajadusel saab taimeri funktsiooni täiendavalt kasutada seadme automaatseks ööseks väljalülitamiseks.

Võnkefunktsioon õhu ühtlaseks jaotamiseks

Valikuline võnkefunktsioon tagab ühtlase jahutuse kogu ruumis. Õhu väljalaskeava liigub pidevalt alt üles, tagades külma õhu parema jaotumise.

Keskenduge jõudlusele, kvaliteedile ja mugavusele: kolm-ühes kliimaseadmega Trotec PAC 3800 S saate nautida kõikehõlmavat meeldivat ruumikliimat ka väljaspool suve!

Seadme eelised:

 • Sobib ruumidele kuni 50 m²/125 m³
 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,8 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • Võnkefunktsioon
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16 ° C kuni 31 ° C
 • Energiasäästlik töö automaatse välja-/sisselülitamise kaudu, kui sihtväärtus on saavutatud/ületatud
 • 24-tunni taimer
 • Öörežiim
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kiu, tolmu vastu
 • Vaikne töö <55 dB (A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Sarnased tooted: Konditsioneer PAC 3810 S

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.8
Max [Btu / h] 13 000
Soovitatav ruumi suurus
125
50
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 450
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Aksiaalne
Radiaalne
Niiskuse eemaldamine
Max [l / h] 1.5
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 16
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Võimsus [kW] 1.5
Nimivoolutarve [A] 6.5
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [ruutmeetrit] 10
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 226
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00068
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
1. tase – kaugus 1 m [dB (A)] 55
Väljapuhe
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 335
Laius (ilma pakendita) [mm] 410
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 715
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 30
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljatõmbeõhk
Koos kondensaadi äravooluga
Kondensaadi alusega
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Energiasäästurežiim
Automaatne rikete diagnostika
Võnkefunktsioon
Mälu funktsioon
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
LED-ekraan
Puutetundlik juhtpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
Ekraanisäästja
Liikuvus
Plastikust rattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Konditsioneer PAC 3800 S
Konditsioneer PAC 3800 S

770.00 km-ta 641.67.

770.00 km-ta 641.67.