Konditsioneer PAC 3810 S

Konditsioneer PAC 3810 S

770.00 km-ta 641.67.

Konditsioneer PAC 3810 S

Kas õhukonditsioneeri, ventilaatori või õhukuivatina: kvaliteetset, elegantset ja võimsat kliimaseadet Trotec PAC 3810 S saab kasutada teie korteris igal päeval aastas. Kompaktsed mõõtmed ja jahutusvõimsus 3,8 kW/13 000 Btu/h tagavad hea värskuse kuni 50 m² või 125 m³ suurustes ruumides.

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3810 S

Hõbedane stiil, kõrgklassi jahutus

Kvaliteetne välimus, mugavad jahutusomadused – kliimaseadme puhul ei taha te nautida mitte ainult kiiret värskendust, vaid ka seadet, mis sobib ideaalselt teie sisekujundusega.

Kas kodus, kontoriruumides, hotellitubades või joogakeskuses – oma hõbedast värvi korpuse ja 3,8 kW/ 13 000 Btu/h jahutusvõimsusega sobib eksklusiivne konditsioneer Trotec PAC 3810 S eriti hästi suurtesse ruumidesse kuni 50 m 2 või 125 m 3. Veenev mugavus: kaugjuhtimispult, 24-tunnine taimer ja öörežiim tagavad stiilse kliimaseadme maksimaalse mugavuse.

Automaatne jahutamine soovitud toatemperatuurini

Jälgige hetkelist ruumitemperatuuri, mis määratakse integreeritud termostaadi abil ja kuvatakse ekraanil. Kiireks jahutamiseks seadke soovitud temperatuur vahemikus 16 °C kuni 31 °C ja konditsioneer Trotec PAC 3810 S jahutab ruumiõhku vastavalt teie soovile. Mobiilne kliimaseade Trotec PAC 3810 S  tagab automaatselt eelseadistatud sihttemperatuuri väärtuse säilimise ning eelseadistatud sihttemperatuuri saavutamisel lülitub jahutuskompressor välja. Seade jätkab jahutamist alles siis, kui soovitud temperatuuriväärtus on ületatud. Positiivne kõrvalmõju: A energiatõhususklassi kodu konditsioneer on eriti energiasäästlik ja ökonoomne!

Värske tuul – jahutusfunktsiooniga ja ilma

Lisaks on elegantsel universaalsel seadmel kaasas reguleeritav kolmeastmeline ventilaator, mille voolukiirus on kuni 450 m³/h. Isegi kui jahutuskompressor on aktiveerimata, tagab seade ruumis värske tuule ja tõhusa õhuringluse. Täiendavalt aktiveeritud valikulise võnkefunktsiooniga jaotub külm õhk ruumis ühtlaselt. Et hingatavast õhust ka ebemed, tolm ja loomakarvad välja filtreerida, on seadme tagaküljele integreeritud kergesti puhastatav õhufilter.

Niiskuse eemaldamine ruumiõhust

Niiskuse eemaldamise jõudlus 1,5 l tunnis võimaldab seadmel aktiivselt rõhuvast ja niiskest õhust niiskust eraldada. Tulemuseks on märgatavalt meeldivam toakliima. Veelgi enam, niiskuse eemaldamine hoiab ära ebatervisliku hallituse tekke. Sisemise kondensaadi ringlussevõtu tõttu tuleb kogumismahutit tühjendada harva: kondenseeritud vett kasutatakse intelligentse taaskasutussüsteemi abil kondensaatori jahutamiseks, mistõttu suurem osa veest aurustub.

Jahutuse, ventilatsiooni ja õhuniiskuse eemaldamise kolme funktsiooni saab kasutada üksteisest sõltumatult, mis võimaldab teil stiilset seadet kasutada nii suvel kui ka aastaringselt.

Stiilselt ja mugavalt jahe ruumiõhk
Juhtige hõbedast konditsioneeri Trotec PAC 3810 S mugavalt oma istmelt. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab teha mitte ainult seadme LED-ekraanil, vaid ka puldiga ilma püsti tõusmata.

Taimeri funktsioon
Praktiline 24-tunnine taimer võimaldab individuaalset sisse- ja väljalülitamist pärast eelseadistatud aega. Näiteks saate töökohal tagada, et konditsioneer lülitub pärast tööd automaatselt välja. Ja vastupidi, võite hommikul ärgata mõnusa jahutusega, et alustada päeva värskena.

Öörežiim
Õhukonditsioneeril Trotec PAC 3810 S on öörežiim koos temperatuuri järkjärgulise tõstmisega, et saaksite isegi soojadel suveöödel magama jääda ja öö läbi magada. Ühe tunni pärast tõuseb eelseadistatud temperatuur automaatselt 1 °C võrra, järgmise tunni pärast 1 °C võrra. Seejärel hoitakse seda temperatuuri kogu öö. Saate magama jääda mõnusalt jahedas toaõhus ja nautida kosutavat und ilma öö jooksul maha jahtumata. Nõuanne: vajadusel saab taimerit kasutada ka seadme öösel automaatseks väljalülitamiseks.

Võnkefunktsioon
Valikuline võnkefunktsioon tagab kogu ruumi ühtlase jahutuse. Õhu väljalaskeava pöördub automaatselt alt üles, et külm õhk jaotuks optimaalselt.

Õhufilter loomakarvade, kiu ja tolmu jaoks
Seadme tagaküljele integreeritud õhufilter eemaldab toaõhust usaldusväärselt üles keerdunud loomakarvad, kiu ja tolmu. See võimaldab allergikutel ja eriti tundlike hingamisteedega inimestel vabamalt hingata. Eemaldatavat filtrit saab kergesti puhastada pühkides või loputades. Kui soovite mobiilset kliimaseadet paigutada teise ruumi, saab seadet selle sujuvalt liikuvate transpordirataste abil hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada.

Hõbedane stiil
Iga ruumi kujundus on erinev. Elegantse kliimaseadme õrnalt sädelev hõbehall disainkorpus harmoneerub eriti hästi moodsa sisustusega. Kas ventilaatorina, õhukuivatina või ruumi võimsaks jahutuseks – Trotec PAC 3810 S õhukonditsioneeriga saate nautida meeldivat ja mõnusat kliimat aastaringselt – stiilselt!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 kasvuhoonegaase. Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Seadme eelised:

 • Atraktiivne hõbedase disainiga ümbris
 • Sobib ruumidele kuni 50 m² / 125 m³
 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,8 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • Võnkefunktsioon
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 16 ° C kuni 31 ° C
 • Energiasäästlik töö automaatse välja-/sisselülitamise kaudu, kui sihtväärtus on saavutatud/ületatud
 • 24 tunni taimer
 • Öörežiim
 • Kaugjuhtimispult + intuitiivne LED-ekraan
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kiu, tolmu jaoks
 • Vaikne töö <55 dB (A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Märkus: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole igal tootefotol näha.

Sarnased tooted: Konditsioneer PAC 3800 S

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.8
Max [Btu / h] 13 000
Soovitatav ruumi suurus
125
50
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 450
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Aksiaalne
Radiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 1.5
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 16
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.5
Nimivoolutarve [A] 6.5
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 10
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 226
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00068
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 55
Väljapuhe
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 335
Laius (ilma pakendita) [mm] 410
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 715
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 30
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Kondensaadi alusega
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Tunni täpsus
Ruumi termostaat
Saadaval
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Energiasäästurežiim
Automaatne rikete diagnostika
Võnkefunktsioon
Mälu funktsioon
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
LED-ekraan
Puutetundlik juhtpaneel
Ekraanisäästja
Liikuvus
Plastikust transpordirattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Konditsioneer PAC 3810 S
Konditsioneer PAC 3810 S

770.00 km-ta 641.67.

770.00 km-ta 641.67.