Õhujahuti PAE 11

Õhujahuti PAE 11

143.00 km-ta 119.17.

Õhujahuti PAE 11

Nautige loomulikku jahutust ja värsket õhku!
Olgu see siis kodus või kontoris – kui kevadel ja suvel läheb taas kuumaks, saate kasutada õhujahutit Trotec PAE 11, et luua värskendavalt jahe tuul loomulikul viisil ja ilma kemikaalideta. Veelgi enam: kompaktne 3-in-1 kombineeritud seade töötab vastavalt vajadusele ventilaatori, õhujahuti ja õhuniisutajana.

Tootekood: 1210003011 Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 11

Õhujahuti PAE 11

Nautige loomulikku jahutust ja värsket õhku! Olgu see siis kodus või kontoris – kui kevadel ja suvel läheb taas kuumaks, saate kasutada õhujahutit Trotec PAE 11, et luua värskendavalt jahe tuul loomulikul viisil ja ilma kemikaalideta. Veelgi enam: kompaktne 3-in-1 kombineeritud seade töötab vastavalt vajadusele ventilaatori, õhujahuti ja õhuniisutajana.

Optimaalne kliima läbi aurustuva õhujahutuse, ventilatsiooni ja õhuniisutamise
Suvise soojuse välja ajamiseks, jahutava värskusega toakliima sügavalt sisse hingamiseks – seda kõike väga lihtsalt ja usaldusväärselt läbi loodusliku aurustusjahutuse vastavalt kärgfiltri põhimõttele (kärjetehnoloogia). Seadmel olev tasemeindikaator teavitab teid alati veepaagi hetkesisaldusest. Soovi korral saab jahutavat efekti tugevdada ka tarnekomplektis olevate jahutuspakkide või jääkuubikutega.

Isegi ilma õhkjahutusfunktsiooni sisse lülitamata, saab õhujahutit Trotec PAE 11 kasutada ventilaatorina. Puhuri tugevust saab reguleerida 3-astmeliselt ja selle vertikaalset väljavoolu suunda saab ventilatsiooniklappide kaudu paindlikult reguleerida. Jahutusõhuvoolu ühtlaseks jaotumiseks kogu ruumis saate sisse lülitada vertikaalsete õhujuhilabade automaatse pöördliigutuse (pöörlemisrežiim). Integreeritud loomuliku tuule režiim suurendab ja vähendab õrnalt õhuvoolu, luues mulje meeldivast meretuulest. Kergesti eemaldatav õhufilter püüab ruumiõhust kinni ebemed, loomakarvad ja tolmuhelbed.

Õhu niisutamiseks on samuti soovitatav kasutada õhuniisutajat Trotec PAE 11. Külmal aastaajal aitab see kuiva kuuma õhu vastu ning kaitseb seeläbi teie hingamisteid ja limaskesti kuivamise ning viiruste ja haigustekitajate vastuvõtlikkuse eest.

Seadme saab lülitada sosin-vaiksele öörežiimile, et saaksite rahulikult öö läbi magada. Loomulikult saab kõiki funktsioone seadistada nii seadme juhtpaneelil kui ka mugavalt infrapuna puldi abil. Lisaks on õhujahuti varustatud taimeri funktsiooniga, mis võimaldab planeeritud väljalülitamist. Õhujahuti Trotec PAE 11 sobib ideaalselt kasutamiseks kuni 15 m² või 37 m³ suurustes ruumides ning pakub atraktiivset ja kaasaegset välimust. Tugeva käepideme ja sujuvalt liikuvate transpordirataste abil saab seda mugavalt ja paindlikult paigutada igasse ruumi.

Õhujahuti Trotec PAE 11: mugavus on väga oluline
Vaatamata kompaktsetele mõõtmetele ühendab kolm-ühes õhujahuti Trotec PAE 11 elegantne korpus arvukalt mugavusfunktsioone:

Võnkefunktsioon
Automaatne võnkefunktsioon tagab ruumi täitva õhuringluse. Vertikaalsed õhusuunajad pöörlevad (võnguvad) automaatselt vasakult paremale, nii et puhutav õhk jaotub ruumis optimaalselt. Õhuvoolu horisontaalset väljalaskekõrgust saab reguleerida ka käsitsi.

Pehme loomuliku tuule režiim
Loodusliku tuule režiimis jahutab õhujahutaja Trotec PAE 11 ventilatsiooni intensiivsuse suurenemise ja vähenemisega, mis on võrreldav värskendava meretuulega rannas. Õrnad tuuleiilid mõjuvad nahale eriti meeldivalt ja on heaks vahelduseks pidevale õhuvoolule.

Taimeri funktsioon
Praktiline 8-tunnine taimer võimaldab seadme individuaalselt välja lülitada pärast eelseadistatud aega. Näiteks nii saate kontoris tagada, et õhujahuti lülitub tööpäeva lõpus automaatselt välja.

Öörežiim
Et saaksite mõnusa jahutusega magama jääda ja öö läbi magada, on õhujahutil öörežiim ventilatsioonitugevuse järkjärgulise vähenemisega. Nii jääte mõnusa õhkjahutusega magama ja keha taastub optimaalselt päevastest pingutustest ka kuumadel suveöödel. Näpunäide: vajadusel saab taimerit kasutada ka seadme ööseks automaatseks välja lülitamiseks.

Kaugjuhtimispult

Juhtige õhujahutit Trotec PAE 11 mugavalt oma istmelt. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab teha kaugjuhtimispuldiga ilma püsti tõusmata.

Õhufilter loomakarvade, tolmu ja toaõhus leiduvate osakeste vastu
Tagaküljele integreeritud õhufilter püüab ruumiõhust kinni loomakarvad, ebemed ja tolmuhelbed. See võimaldab allergikutel ja tundlike hingamisteedega inimestel kergemini ja vabamalt hingata. Kergesti eemaldatavat filtrit saab kiiresti puhastada pühkides või loputades.

Looduslikult tõhus jahutuspõhimõte
Erinevalt kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmutusaineid. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul teel, lisaks pole vaja väljatõmbeõhu voolikut ega keerulisi paigaldusi.

Mobiilne õhujahuti töötab loomuliku aurustusjahutuse põhimõttel. Teate seda kindlasti omast kogemusest: kui puhute niiskele nahale, tunnete kohest jahtutust, kuna aurustumisprotsess kasutab soojust. Õhkjahutitega on sama lugu: õhkjahuti sees on veega leotatud filtrimatt. Seadme tagant juhitakse soe õhk läbi märja filtrimati ja jahutatakse aurustumisega. Seejärel puhutakse jahedam õhk ventilaatori abil tuppa.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja
Õhujahutajaga Trotec PAE 11 saate nautida mobiilset head sisekliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti laoruumi ära paigutada, on soovitatav seda aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 3 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet kasutada tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 50% õhuniiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse taseme ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

Seadme eelised:

 • 3-in-1 aurustuv õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuniisutus
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumiskiirus 0,46 liitrit tunnis
 • 3-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhulabade automaatne võnkumine õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Loomuliku tuule režiim: õrnalt tugevnev ja vähenev tuul
 • Öörežiim vähendatud ventilaatori kiirusega
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 3 ventilaatori kiirust
 • 8-tunnise taimeri funktsioon automaatseks välja lülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu tugevale käepidemele ja transpordiratastele
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks, suvel õhujahutina ja talvel õhuniisutajana

 

Niiskuse tõstmine 50%-ni vähendab viiruse leviku riski

Spetsialistid on hinnanud uuringutulemusi viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19), gripp) resistentsuse ja õhuniiskuse kohta. On selgunud, et õhuniiskusel on tõsine mõju piiskade nakkavusele. Kuiv ruumiõhk, mille suhteline õhuniiskus on alla 40%, võimaldab pisikestel gripi- või külmetusviirustega saastunud piiskadel kuivada. See säilitab patogeenid ja jääb nakkavaks väga pikaks ajaks. Optimaalses suhtelise õhuniiskuse vahemikus 40–60%  tõmbuvad aerosoolid kokku vaid sedavõrd, et soola kontsentratsioon aerosooli südamikus suureneb, mistõttu selles sisalduvad pisikud ja mikroorganismid hukkuvad. Gripi- ja külmetusviirustesse nakatumise oht on siin minimaalne.

Spetsialistid rõhutavad, et hoonete õhuniiskuse suurendamisega saame nakatumisohtu vähendada. Õhuniiskuse tõstmine niisutamise kaudu ligikaudu 50%-ni vähendab nakkusohtu. Lisaks parandab niisutatud õhk organismi kaitsevõimet, puhastades tõhusamalt hingamisteid ja tugevdades immuunsüsteemi. Tänapäevastes hoonetes, kus on keskkütte- ja ventilatsioonisüsteemid, ei ole igapäevaelus ilma aktiivse õhuniisutamiseta antud piirväärtusi võimalik sageli saavutada. Siin saab abiks olla niisutusfunktsiooniga seade.

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 90
Õhu väljalaske kiirus [m/s] 5
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 3
Aurustumisvõime
Max [l / h] 0,46
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 40
Veepaak
Paagi suurus [l] 3
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 45
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 55
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 220
Laius (ilma pakendita) [mm] 220
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 590
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 3.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada koos külmapakkidega
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Filtri kuivatusfunktsioon
Reguleeritav väljalaske suund
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
Öörežiim
Madal ventilaatori kiirus
Infrapuna kaugjuhtimispult
Kaugjuhtimispuldi vastuvõtja
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Transpordirattad
Kande-/transpordikäepide
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhujahuti PAE 11
Õhujahuti PAE 11

143.00 km-ta 119.17.

143.00 km-ta 119.17.