Õhujahuti PAE 40

Õhujahuti PAE 40

275.00 km-ta 229.17.

Õhujahuti PAE 40

Mugava kaugjuhtimispuldiga šikk õhujahuti Trotec PAE 40 on tõeline universaal. Elegantne valge mugavusseade jahutab kuumadel suvepäevadel hetkega maha üles köetud ruumid, annab nahale rahustava värskuse või jaheduse ning niisutab ka ruumiõhku. Lisaks puhastatakse õhku integreeritud õhufiltris ja vajadusel sisse lülitatava ionisatsiooniga, et eemaldada ruumiõhust ebameeldivad lõhnad ja saasteained nagu bakterid.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 40

Õhujahuti PAE 40

Mugava kaugjuhtimispuldiga šikk õhujahuti Trotec PAE 40 on tõeline universaal. Elegantne valge mugavusseade jahutab kuumadel suvepäevadel hetkega maha üles köetud ruumid, annab nahale rahustava värskuse või jaheduse ning niisutab ka ruumiõhku. Lisaks puhastatakse õhku integreeritud õhufiltris ja vajadusel sisse lülitatava ionisatsiooniga, et eemaldada ruumiõhust ebameeldivad lõhnad ja saasteained nagu bakterid.

Looduslik aurustav jahutus – ilma kemikaalide ja väljatõmbeõhu voolikuteta

Erinevalt tavalistest kliimaseadmetest jahutab õhujahuti Trotec PAE 40 ilma keemiliste külmutusagensiteta. Samuti ei vaja seade elutoas näotut väljatõmbeõhu voolikut, mis mobiilsetes konditsioneerides sooja õhu välja juhib. Selle asemel kasutab kompaktne õhujahutaja jää- või külmavee loomulikku aurustumist, et jahutada soojendatud toaõhku ja puhuda see ventilaatori kaudu värske külma õhuna tuppa.

Õhujahuti tuppa või kontorisse

Võimsa õhuvoolu kiirusega 370 m³/h ja mahuka 10-liitrise veepaagiga õhujahutit soovitatav kasutada kuni 36 m² või 90 m³ suurustes ruumides.

Jahutus ja niisutamine täiendavaks tervisekaitseks

Kohe märgatava jahutusega pole kaasaegse õhujahuti võimalikud kasutusvõimalused kaugeltki ammendatud. Õhujahutajaga Trotec PAE 40 võite loota ka püsivale tervisekaitsele õhus levivate viiruste eest. Koroonaviiruse SARS-CoV-2 ja teiste viiruste (näiteks gripiviiruse) levikut mõjutab tugevalt õhuniiskus. On tõestatud, et optimaalselt niisutatud ruumiõhk vähendab kinnistes ruumides nakatumisohtu ning hoiab ka immuunsüsteemile olulised nina limaskestad niiskena.

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud niisutajana avaldab õhuniisuti Trotec PAE 40 muljet niisutusvõimsusega 1,1 l / h, mis on piisav, et hoida ruumi õhuniiskust erinevates elu- ja tööruumides optimaalses vahemikus 40 – 60%.

Kui õhkjahutus- või niisutusfunktsioon ei ole aktiveeritud, saab õhujahutit Trotec PAE 40 kasutada täisväärtusliku ventilaatorina. Selleks, et jahe õhk jaotada ruumis suurele alale või koondada see teatud punkti, saab seadme neljaastmelise reguleeritava ventilaatori väljapuhumissuunda seadistada käsitsi või automaatse võnkefunktsiooni esimeste ventilatsiooniklappide kaudu ja valikuliselt sisse lülitatava võnkefunktsiooniga sisemiste vertikaalse ribide võnkumisega.

Õhujahuti Trotec PAE 40 kõrget funktsionaalsust täiendab und soodustav öörežiim koos vähendatud helitasemega ventilatsiooniga ja lihtsasti programmeeritav 15-tunnine taimer seadme automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks.

Õhujahutiga Trotec PAE 40 hoiate suvel jahedust, talvel tagate optimaalselt niisutatud ruumid ja loote oma nelja seina vahel tervisliku ruumikliima aastaringselt.

Märgatavalt rohkem mugavust, mis on muljetavaldav

Kuumade temperatuuride kiireks tõrjumiseks, tõhusaks õhupuhastajaks puhta õhu jaoks, ventilaatoriks meeldivaks kosutamiseks või õhuvärskendajaks loomuliku tuuleiili tekitamiseks – õhujahuti Trotec PAE 40 avaldab muljet igas töörežiimis tugeva jõudlusega ja selle seadmeklassi ületamatute mugavusomadustega.

Kahekordne õhupuhastus integreeritud õhufiltri ja ionisatsiooni kaudu

Oluline panus tervishoidu: sisse lülitatav ionisatsioonifunktsioon vabastab ruumiõhku tervisele täiesti kahjutuid ioone. Vabanevaid ioone kasutatakse viiruste, bakterite, õietolmu, tolmu ja lõhnade vähendamiseks õhus. Õhusaasteained ja hõljuvad osakesed kinnituvad elektriliselt laetud ioonide külge ja seotakse. Lisaks eemaldab integreeritud õhufilter ruumiõhust tolmu, ebemed ja loomakarvad. Peenest nailonvõrgust filtrit saab pesta.

Automaatne horisontaalne ja vertikaalne võnkefunktsioon

Optimaalse õhuringluse tagamiseks ruumis saab neljaastmelise reguleeritava ventilaatori väljapuhumissuunda seada automaatse võnkefunktsiooni kaudu esikülje ventilatsiooniklappide kaudu ja juhtida valikuliselt sisse lülitatava võnkefunktsiooniga sisemiste vertikaalsete ribide kaudu.

Taimeri funktsioon energiasäästlikuks automaatseks väljalülitamiseks

Ärge muretsege tarbetute elektrikulude pärast – õhujahuti Trotec PAE 40 mõtleb teie eest. Lihtsasti programmeeritav taimer võimaldab seadmel pärast individuaalselt eelseadistatud aega automaatselt välja lülituda. Tööaega kuni automaatse väljalülitamiseni saab eelvalida 1-tunniste sammudega vahemikus 1 kuni 15 tundi. Taimeri funktsioon on eriti praktiline magamistoas kasutades, sest pärast teie jaheda tuule käes uinumist, lülitub seade täielikult automaatselt välja.

Öörežiim kosutava une ja meeldiva õhuvärskenduse jaoks

Kui te ei soovi une ajal õhujahuti Trotec PAE 40 jahutavast tuuleefektist loobuda, soovitame kasutada öörežiimi koos ventilatsioonikiiruse järkjärgulise vähendamisega. Kõigepealt jahutab õhujahutaja eelseadistatud ventilatsioonitasemega, et uinutada teid värske tuulega magama. Seejärel lülitub seade automaatselt unevajadustele kohandatud õhutugevusega ööprogrammile.

Magamistoas tasub õhuniisutajat Trotec PAE 40 kasutada ka külmadel talvekuudel, sest tänu niisutusfunktsioonile, mis mõjub unele soodsalt, pole kuival kütteõhul mingit võimalust. Õhuvärskendamise funktsioon, nagu loomulik tuulerežiim, tagab meeldiva õhuvoolu läbi ventilatsiooni intensiivsuse suurenemise ja vähenemise, mis on võrreldav meretuulega.

Loomulikult tõhus jahutuspõhimõte

Erinevalt kliimaseadmetest ei kasutata õhujahutites keemilisi külmutusaineid. Jahutusprotsess toimub täiesti loomulikul teel, lisaks pole vaja väljatõmbeõhu voolikut ega ka keerulisi paigaldusi.

Mobiilne õhujahuti töötab loomuliku aurustusjahutuse põhimõttel. Teate seda kindlasti omast kogemusest: kui puhute niiskele nahale, tunnete kohest jahtumist, kuna aurustumisprotsess juhib soojuse eemale. Õhkjahutitega on sama lugu: õhujahuti sees on veega leotatud filtrimatt. Seadme tagant juhitakse soe õhk läbi märja filtrimati ja jahutatakse aurustamisega. Seejärel puhutakse jahe õhk ventilaatori abil tuppa.

Värskendusnõuanne: mida külmem on vesi, seda suurem on jahutusvõimsus. Kui panete veepaaki kaks tarnekomplekti kuuluvat jahutuskassetti, saate jahutusvõimsust veelgi suurendada. Seda täiendavat värskust saab saavutada ka jääkuubikutega. Selgelt nähtava tasemenäidiku abil näete ühe hetkega, kas suures 10-liitrises paagis on ikka piisavalt vett.

Kui veepaak on tühi, lülitub veepump automaatselt välja, ventilaator jätkab õhuvärskenduseks töötamist ning õhkjahutusfunktsiooni LED annab sellest vilkuva tulega märku. Teine suur plusspunkt on kiiresti ja lihtsalt puhastatav veepaak.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

Õhujahutiga Trotec PAE 40 saate nautida mobiilset ja mõnusat kliimat aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti hoiuruumi viia, on soovitatav seda aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate oma 4 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet ka tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 50% õhuniiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse taseme ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

4-in-1 õhujahuti Trotec PAE 40 abil saate kasu meeldivast õhujahutusest, värskendavast ventilatsioonist, soodsast õhuniisutamisest ja topeltpuhastusest. Optimaalse kliima jaoks aastaringselt.

Seadme eelised:

 • 4-in-1 õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhu puhastamine
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumisvõimsus 1,1 liitrit tunnis
 • 10-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhulabade automaatne võnkumise / pöörd funktsioon õhu ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Öörežiim vähendatud ventilaatori kiirusega
 • Õhu puhastamine ionisaatoriga
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 4 ventilaatori astet
 • 15-tunnise taimeri funktsioon automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatud käepidemele ja transpordiratastele – mobiilne õhujahuti
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks. Suvel õhujahuti ja talvel õhuniisutaja

 

Alternatiivsed tooted: https://airtecbaltic.ee/tootekategooria/kodutooted/jahutus/

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhuvoolu maht
Max tase [M³ / h] 370
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 8
Ventilaator
Radiaalne
Aksiaalne
Ventilaatori astmed 4
Aurustumisvõime
Max [l / h] 1.1
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 40
Veepaak
Paagi suurus [l] 10
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 68
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.2
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 64
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 380
Laius (ilma pakendita) [mm] 310
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 760
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 10
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada koos külmapakkidega
Aurustuv jahutus kärgstruktuuriga tehnoloogiaga
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Ionisatsioon
Automaatne väljalülitusfunktsioon
Võnkefunktsioon
Veetaseme indikaator
Hoiatustuli, kui veepaak on tühi
Öörežiim
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Plastikust transpordirattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhujahuti PAE 40
Õhujahuti PAE 40

275.00 km-ta 229.17.

275.00 km-ta 229.17.