Õhujahuti PAE 45

Õhujahuti PAE 45

308.00 km-ta 256.67.

Õhujahuti PAE 45

Kaasaegne infrapuna kaugjuhtimispuldiga õhujahuti Trotec PAE 45 neutraliseerib kuuma suvetemperatuuri värskendavalt jäise õhuvooluga, mis pärineb kahest suure jõudlusega turbo-spin tehnoloogiaga ventilaatorist, mille tööulatus on 15 meetrit. Köetud kontorid, elutoad või kauplused saab ülikiirelt jahutada mõnusa toatemperatuurini mitte ainult visuaalselt silmapaistva õhujahutiga.

Kirjeldus

Õhujahuti PAE 45

Õhujahuti PAE 45

Kaasaegne infrapuna kaugjuhtimispuldiga õhujahuti Trotec PAE 45 neutraliseerib kuuma suvetemperatuuri värskendavalt jäise õhuvooluga, mis pärineb kahest suure jõudlusega turbo-spin tehnoloogiaga ventilaatorist, mille tööulatus on 15 meetrit. Köetud kontorid, elutoad või kauplused saab ülikiirelt jahutada mõnusa toatemperatuurini mitte ainult visuaalselt silmapaistva õhujahutiga.

Õhujahuti Trotec PAE 45 jahutab õhuvoolu 2 – 3 C°-ni ja tagab seega optimaalse temperatuuride erinevuse välis- ja sisetemperatuuri vahel, et keha ei oleks asjatult pinges.

Lisaks loomulikule aurustuvale jahutusele niisutab ja puhastab elegantselt õhuke 4-in-1 õhujahuti (õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja niisutamine) ruumiõhku, et värskendada end hügieeniliselt puhta ja optimaalselt niisutatud külma õhuga ka suve maksimaalsetel temperatuuridel.

 

Topeltventilaatori õhuvõimsust saab reguleerida viies etapis. Mobiilne õhujahuti – nähtamatud sujuvalt liikuvad rattad võimaldavad valgel disainseadmel põranda kohal hõljuda.

Õhujahutit PAE 45 saate vaadata igast küljest Trotec tootevideost. Video vaatamiseks klõpsake siin.

Looduslik, energiasäästlik jahutus – ilma kemikaalide ja voolikuteta

Oma uuendusliku kärgstruktuuriga jahutustehnoloogiaga pakub õhujahuti Trotec  PAE 45 võrreldamatult energiasäästlikku, kosutavat värskust ja jahutust. See jahutab ruumiõhku, kasutades loomulikku vee aurustumise põhimõtet, mida tuntakse ka adiabaatilise jahutusena. Kõik teavad seda jahutavat efekti, näiteks higi aurustumise või koskede, jõgede ja järvede läheduses oleva jaheda õhu tõttu.

Äärmiselt tugeva tuulevoolu tõttu on see isegi rohkem märgatav kui teiste õhujahutite puhul. Ilma energiakuluka kompressortehnoloogiata on õhujahutaja Trotec PAE 45 energiakulud tunduvalt madalamad kui mobiilse kliimaseadme oma. Samuti ei nõua seade näotut väljatõmbeõhu voolikut ega isegi fassaadil olevat välisseadet, mille kaudu soe õhk tavalistes kliimaseadmetes välja juhitakse.

Seade eraldab soojust toaõhust külma või jäävee loomuliku aurustumisega. Seadme kolmelt küljelt sissevoolav soe õhk jahutatakse kärgfiltrite abil, puhastatakse integreeritud õhufiltris ja puhutakse jäise värske tuulena tuppa nagu keeristorm, läbi kahe suure jõudlusega ventilaatori, millel on aerodünaamilise kujuga õhu väljalaskelamellid.

Võimsa Turbospin õhuvõimsusega 1700 m³/h ning avara ja kergesti puhastatava 10-liitrise veepaagiga on õhujahutit soovitatav kasutada kuni 136 m² või 340 m³ suurustes ruumides. Õhujahutil Trotec PAE 45 on ka automaatne kuivatusfunktsioon, mis kaitseb kolme kärgfiltrit ladustamise ajal hallituse tekke eest – vajutage lihtsalt 3 sekundit nuppu “Speed”.

Jaheda värskuse mõju täiendava tervisekaitsega

Tänu silmapaistvale õhujahutuse, õhuniisutamise ja ventilatsiooni kolmekordsele kombinatsioonile saate PAE 45 kasutamisel kasu toakliimast, mida on mitu korda parendatud – ja võite loota ka püsivale tervisekaitsele õhus levivate viiruste vastu. Koronaviiruse SARS-CoV-2 ja teiste viiruste (näiteks gripiviiruse) levikut mõjutab tugevalt õhuniiskus.

On tõestatud, et optimaalselt niisutatud ruumiõhk vähendab kinnistes ruumides nakatumisohtu ja hoiab immuunsüsteemile olulised nina limaskestad niiskena. Aastaringseks kasutamiseks mõeldud niisutajana avaldab PAE 45 muljet niisutusvõimsusega 1,2 l/h, et hoida ruumis õhuniiskust püsivalt optimaalses vahemikus 40-60%.

Lisaks saab õhujahutit Trotec PAE 45 kasutada ka aastaringselt täisväärtusliku topeltventilaatorina kahe värskendava 360° õhuvooluga ilma õhujahutus- ja niisutusfunktsioonita. Jahutusõhu suunamiseks kindlasse punkti või jaotamiseks kogu ruumis on seadmel lülitatav 80° pöörderežiim suurele alale külma õhu jaotamiseks.

Turbo-tugev varustus ja jõudlus

Sõltumata sellest, kas kasutate õhujahutit Trotec PAE 45 kiireks jahutamiseks kuumadel suvepäevadel või talvel liiga kuiva kütteõhu niisutamiseks parema elutoa kliima saavutamiseks – õhujahuti Trotec PAE 45 näitab oma turbospin tehnoloogia eeliseid kõikides töörežiimides ja avaldab muljet ühe silmapaistva varustusega.

Vooluhulgale optimeeritud turbospin külma õhu jaotus

Teate probleemi: nurga taga olevates ruumides ja kõrgete lagedega korterites ei jõua värskendav külm õhk alati ruumi kõikidesse piirkondadesse. Niipea, kui tõusete laua tagant või diivanilt ja kõnnite üle ruumi, lülitute jahedalt temperatuuritsoonilt soojale. Selle põhjuseks on külma õhu ebapiisav jaotus ruumis.

Õhujahuti PAE 45 jahutab piiranguteta!

Õhkjahuti turbospin tehnoloogia loob ühtlase külma õhu ringluse kogu ruumis. Kolmest küljest seadmesse voolav soe õhk jahutatakse ja tabab seejärel suure jõudlusega ventilaatorite ülikiirelt pöörlevate tiivikute aerodünaamilise kujuga rootori labasid. Kumerad ventilaatori labad tagavad tänu turbospin tehnoloogiale eriti võimsa turbulentsi ja õhuvoolu tohutu kiirenduse. Õhuvõimsusega 1700 m³/h on õhujahuti Trotec PAE 45 kuni 3 korda võimsam kui võrreldavad õhujahutid.

Tugevad suruõhuvoolud, mis keerlevad nagu kokkusurutud tornaado, paiskuvad seadmest välja kahe pöörleva külma õhusambana ja tungivad kuni 15 meetri kaugusele ruumi. Kui väljuvad õhuvoolud tabavad seina või lage, peegelduvad need igalt poolt. Õhk voolab pidevas tsirkulatsioonis üle seinte ja lae tagasi õhujahuti taha.

Seal imetakse see uuesti sisse ja tsükkel algab otsast peale. Tänu tõhusale turbospin põhimõttele segatakse ja tsirkuleeritakse teie toaõhk maksimaalselt. Õhuvoolude jahutav mõju on tunda kogu ruumis!

Võrdluseks: Tavaline õhujahuti puhub võrreldava õhuväljundiga külma õhu välja ca 6 meetrit. Õhuvoolu jahtumine vahemaa suurenedes väheneb. Õhujahuti Trotec PAE 45 turbospin tehnoloogia suurendab õhu väljatõmbekaugust kuni 15 meetrini. Tugevalt kiirendatud külm õhk peegeldub seintelt ja jaotub ruumi kõikidesse nurkadesse.

Sosin-vaikne öörežiim kosutava une ja rahustava õhuvärskenduse funktsiooni jaoks

Õhujahutil Trotec PAE 45 on midagi magamistoas unerööviva kuumuse vastu. Sosin-vaikne öörežiim koos ventilatsioonikiiruse järkjärgulise vähendamisega laseb teil mõnusalt jaheda tuulega kosutavasse unne vajuda. Pärast eelseadistatud aja möödumist muutub valitud ventilatsioonitase madalaima intensiivsusega unevajadustele optimeeritud ventilatsiooniks.

Õhujahutit Trotec PAE 45 on soovitatav kasutada köetava magamistoa õhuniisutajana. Liiga kuiva õhu soojendamine võib und negatiivselt mõjutada, nagu ka liiga külm või liiga soe temperatuur. Õhuniisuti Trotec PAE 45 õhuniisutamise funktsiooniga püsib õhuniiskus tervislikus mugavuspiirkonnas konstantsena ka siis, kui küte on sees.

Õhuvärskendamise funktsioon, nagu loomulik tuulerežiim, tagab meeldiva õhuvoolu läbi ventilatsiooni intensiivsuse suurenemise ja vähenemise, mis on võrreldav meretuulega.

Programmeeritav taimer energiasäästlikuks väljalülitamiseks

Õhujahuti Trotec PAE 45 hoiab teie elektrikuludel silma peal. Õhujahuti värskendab ja jahutab ainult nii kaua, kui soovite või seadistate. Mugava taimeri funktsiooniga saab programmeerida seadme täisautomaatse väljalülitamise pärast individuaalselt eelseadistatud aega.

Tööaega kuni automaatse väljalülitumiseni saab eelvalida 1-tunniste sammudega vahemikus 1 kuni 9 tundi. Soovitame kasutada taimeri funktsiooni, kui kasutate seadet magamistoas õhujahuti väljalülitamiseks, et säästa energiat pärast jaheda õhuvooluga uinumist.

Aastaringne töö – suvel õhujahuti, talvel õhuniisutaja

Õhujahutiga Trotec PAE 45 saate nautida mobiilset ja head enesetunnet aastaringselt. Selle asemel, et pärast suvehooaega õhuke ja ruumisäästlik õhujahuti hoiuruumi ära panna, on soovitatav seda aastaringselt kasutada. Kevadel ja hilissuvel saate seadme 5 ventilatsiooniastmega pakkuda värsket õhku ja nautida külma aurustumise jahutavat mõju.

Sügisel ja talvel soovitatakse seadet kasutada tõhusa õhuniisutajana meeldivama ruumikliima loomiseks. Sest kuiv kütteõhk võib ärritada hingamisteid, kuivatada nahka ja punetada silmi. 50% õhuniiskuse juures väheneb ka viiruste paljunemine toaõhus. Niisuti kasutamisega tagate piisava õhuniiskuse taseme ja saate seeläbi suurendada enesetunnet umbsetes, ülekuumenenud ruumides ning ennetada külmetus- ja viirusnakkusi.

4-in-1 õhujahuti Trotec PAE 45 tagab mõnusa jahutuse suvel ja neljakordse toakliima paranemise aastaringselt!

Seadme eelised:

 • 4-ühes õhujahuti: õhkjahutus, ventilatsioon, õhuvärskendamine ja õhuniisutamine
 • Kahekordne suure jõudlusega ventilaator Tursposin tehnoloogiaga ja tööraadiusega 15 m
 • 3-külgne sooja õhu sisselaskeava õhu optimaalseks niisutamiseks
 • 3 eraldi aurustusfiltrit, mis tagavad eriti hea aurustumise ruumis
 • Puutetundlik juhtpaneel
 • Looduslik õhkjahutus läbi kärgstruktuuriga aurustusjahutuse
 • Õhuniisutus meeldiva ja tervisliku ruumikliima tagamiseks
 • Jahutusvõimsuse suurendamiseks on võimalik kasutada 2 kaasasolevat jääpakki või jääkuubikuid
 • Kõrge aurustumiskiirus 1,2 liitrit tunnis
 • 10-liitrine veepaak tasemeindikaatoriga
 • Õhklamellide automaatne võnkefunktsioon ühtlaseks jaotumiseks ruumis
 • Õhufilter (loomakarvade, ebemete ja tolmu vastu)
 • Öörežiim vähendatud ventilaatori kiirusega
 • Kergesti puhastatav veepaak
 • Mugav juhtimine kaugjuhtimispuldiga
 • 5 ventilaatori kiirust
 • 9-tunnise taimeri funktsioon automaatseks väljalülitamiseks
 • Lihtne transportida tänu praktilisele süvistatud käepidemele ja transpordiratastele
 • Kuivatusfunktsioon hügieeniliselt täiuslikuks ladustamiseks
 • Sobib aastaringseks kasutamiseks! Suvel õhujahuti ja talvel õhuniisutaja

Niiskuse suurendamine 50% -ni vähendab viiruse leviku ohtu

Spetsialistid on hinnanud uuringutulemusi viiruste (nt SARS-CoV, MERS-CoV või SARS-CoV-2 (Covid-19), gripp) ja niiskuse resistentsuse kohta. Selgus, et õhuniiskusel on tõsine mõju piisknakkusele. Kuiv toaõhk, mille suhteline õhuniiskus on alla 40%, võimaldab pisikestel gripi- või külmetusviirustega saastunud piiskadel kuivada. Nii säilivad patogeenid ja püsivad nakkavatena väga kaua. Optimaalses vahemikus 40 kuni 60% suhtelise õhuniiskuse vahel tõmbuvad aerosoolid ainult nii palju, et soola kontsentratsioon aerosooli südamikus suureneb, mistõttu selles sisalduvad pisikud ja mikroorganismid hukkuvad. Grippi ja külmetushaigustesse nakatumise oht on siin minimaalne.

Spetsialistid rõhutavad, et hoonete õhuniiskuse suurendamisega saame nakatumisohtu vähendada. Niiskuse tõstmine umbes 50% -ni vähendab ülekande ohtu. Lisaks parandab niisutatud õhk organismi kaitsevõimet, puhastades tõhusamalt hingamisteid ja tugevdades immuunsüsteemi. Keskkütte- ja ventilatsioonisüsteemidega tihe asustusega kaasaegsetes hoonetes, ei saa neid piirväärtusi igapäevaelus sageli tagada ilma aktiivse õhuniisutamiseta. Siin saab abiks olla õhuniisutamisfunktsiooniga seade.

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Õhuvoolu kiirus
Max tase [M³ / h] 1700
Õhu väljalaskekiirus [m/s] 4.8
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 5
Aurustumisvõime
Max [l / h] 1.2
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 43
Veepaak
Paagi suurus [l] 10
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 90
Elektriühendus
Pistik CEE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.8
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 60
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 290
Laius (ilma pakendita) [mm] 368
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 940
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 7.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
Võimalus kasutada koos külmapakkidega
Ventilatsiooni funktsioon
Õhuvärskendamise funktsioon
Õhkjahutuse funktsioon
Automaatne väljalülitus
Keskkonnakaitse funktsioon
Mälu funktsioon
Filtri kuivatusfunktsioon
Turbospin tehnoloogia
360° õhuringlus
Võnkefunktsioon
Öörežiim
Veetaseme indikaator
Hoiatussignaal, kui veepaak on tühi
Väljalülitamine, kui veepaak on tühi
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Liikuvus
Plastikust transpordirattad
Süvistatud käepidemed
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Õhujahuti PAE 45
Õhujahuti PAE 45

308.00 km-ta 256.67.

308.00 km-ta 256.67.