Õhukuivati TTK 70 HEPA

Õhukuivati TTK 70 HEPA

330.00 km-ta 275.00.

Õhukuivati TTK 70 HEPA

Kaks korda aktiivsem tervisliku sisekliima jaoks: 24 l kuivatusjõudlusega õhukuivati ​​ja 95% efektiivsusega HEPA õhupuhasti kaitsevad hallituse, bakterite, viiruste, tolmu, õietolmu ja allergeenide eest.

Kirjeldus

Õhukuivati TTK 70 HEPA

Kaks korda tõhusam: õhukuivatus 95% HEPA õhupuhastusega

Õhukuivati TTK 70 HEPA

Elage tervemana, hingake vabalt ja nautige mugavat elu- või töökeskkonda aastaringselt – optiliselt ja tehniliselt silmapaistev õhukuivati Trotec TTK 70 HEPA teeb selle võimalikuks kuni 50 m² või 125 m³ ruumides.

Kahe siseõhu kvaliteedi parandamise tehnoloogia kombineeritud efektiivsusega reguleerib 2-in-1 õhukuivati ​​õhuniiskust täisautomaatselt tervislikule tasemele või vabalt valitavale sihtväärtusele vahemikus 30% kuni 80% suhtelist õhuniiskust.

Lisaks puhastatakse siseõhk kahekordses eel- ja HEPA-filtritest koosnevas filtrisüsteemis ning eemaldatakse 95 protsenti patogeensetest viirustest, bakteritest, hallitusseente eostest, õietolmust, maja/peentolmust, allergeenidest ja muudest õhus levivatest saasteainetest.

Elementaarne komponent pere või töötajate tervisekaitses – tuntav leevendus eelkõige allergikutele ja kodutolmuallergikutele.

Stiilselt kombineeritud funktsionaalsus ja mugavus

Oma ulatusliku mugavusvarustusega seab elegantne õhukuivati Trotec TTK 70 HEPA kasutuslihtsuse ja kasutajasõbralikkuse osas uued standardid. Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine soovitud õhuniiskuse (30% kuni 80%) eelvalikuga, digitaalsed õhukvaliteedi andurid ruumiõhu jälgimiseks, neli töörežiimi, sealhulgas pesukuivatusfunktsioon ja automaatrežiim, kaheastmeline reguleeritav ventilaator ning integreeritud HEPA õhupuhastus, tagavad usaldusväärse niiskuse eemaldamise ja siseõhu puhastamise.

Automaatrežiimis reguleerib õhukuivati Trotec TTK 70 HEPA niiskust iseseisvalt optimaalses niiskusvahemikus. Järelevalveta pidevaks kasutamiseks on 6,5-liitrise veepaagiga varustatud õhukuivatil turvaline ülevoolukaitsesüsteem, mis lülitab seadme automaatselt välja niipea kui veepaagi maksimaalne täituvus on saavutatud.

Tagaküljel olev voolikuühendus pakub veelgi suuremat niiskuse eemaldamise mugavust, niiet kondensaadi saab hõlpsalt ära juhtida tarnekomplekti kuuluva vooliku kaudu.

Esipaneelil olev praktiline värviline LED-ekraan näitab siseõhu kvaliteedi olekut kolmes värvitoonis (sinine, roheline, punane). LED-ekraanil olev valgustatud segmendinäidik annab täpset teavet hetkelise õhuniiskuse, eelseadistatud sihtniiskuse, temperatuuri ning järelejäänud töötundide kohta kui 24-tunnine taimer on aktiveeritud ajapõhiseks väljalülitamiseks.

Vaadake ruumiõhku erinevate silmadega: õhukvaliteedi andurid

Ruumi õhust ei saa aru kas see on liiga niiske või haigustekitajatega saastunud. Kuna hallitusseente eosed või viirused on õhus nähtamatud, märkate seda alles siis, kui on juba liiga hilja.

Õhukuivataja Trotec TTK 70 HEPA näeb seda, mis on inimsilmale nähtamatu. Selle digitaalsed niiskusandurid mõõdavad pidevalt ruumi õhuniiskust, et reguleerida seda automaatselt automaatrežiimis kohandatud õhuväljundiga soovitud sihtpiirkonnas. Esiküljel olev värviline LED-ekraan ruumi hetkeniiskuse kohta on praktiline, sest:

 • “Sinine:” näitab, et õhuniiskus on liiga kuiv, alla 50%
 • “Roheline:” näitab optimaalset niiskust vahemikus 50–70%
 • “Punane:” näitab, et õhuniiskus on liiga kõrge, üle 70%

Puhastatud ja kuivatatud ruumiõhul on vahe sees

Inimene hingab päevas 10 000–20 000 liitrit õhku. Kui õhk on liiga niiske ja saasteosakeste või haigustekitajatega saastunud, koormab see meie immuunsüsteemi ja halvemal juhul põhjustab see hingamisteede haigusi. Püsivalt liiga kõrge õhuniiskus (> 60 protsenti) võib kahjustada ka mööblit, sisustust ja ehituskangast.

Kombineeritud kaitse niiskuse ja patogeenide eest

Usaldage oma tervise, rajatiste ja siseõhu kvaliteedi jälgimine lihtsalt ja mugavalt ülitõhusa HEPA õhupuhastustehnoloogiaga õhukuivatile Trotec TTK 70 HEPA. Oma kombineeritud õhu puhastamise ja niiskuse eemaldamise tehnoloogiaga hoiab universaalne seade usaldusväärselt ära ebatervislike niiskuskollete tekke ja sellega kaasnevad niiskusprobleemid nagu hallitus, hallituse plekid ja niiskus.

Ruumiõhk puhastatakse viirustega koormatud aerosoolidest, viirustest (nt SARS-CoV-2 ja gripiviirused), bakteritest, hallitusseente spooridest, peentolmust, majatolmust, loomakarvadest ja muudest õhus levivatest patogeenidest topeltfiltrisüsteemis, mis koosneb eelfiltrist ja ülitõhusast HEPA-filtrist. Samuti väheneb tolmulestade ja allergeenide kasv.

Automaatse taaskäivitamise funktsioon

Automaatse taaskäivitamise funktsiooni (või mälufunktsiooni) korral taaskäivitub seade pärast ootamatut väljalülitamist toitekatkestuse tõttu eelvalitud sättega niipea kui toide on taas saadaval. See tähendab, et õhukuivati ​​sobib kasutamiseks ka taimeriga.

Täielik varustus mugavusteadlikele asjatundjatele

Kõigile TTK seeria õhukuivatitele on omased laialdased mugavusomadused, kõrge töömugavus ja meeldivalt madal müratase, mistõttu on seadmed eriti soovitatavad kasutamiseks müratundlikes keskkondades.

Automaatrežiim: õhukuivatis Trotec TTK 70 HEPA mõõdavad uuenduslikud õhukvaliteedi andurid pidevalt ruumi õhuniiskust, et niiskusväärtus oleks alati optimaalses vahemikus. Niiskuse eemaldamise jõudlust reguleeritakse täielikult automaatselt.

Pesu kuivatamise funktsioon: pesu kuivatusrežiim on soovitatav pesu õrnaks õhukuivatamiseks. Pesu kuivatusfunktsioon (või ka tekstiilikuivatusrežiim või SuperDry funktsioon) on võrreldav traditsioonilise õues kuivatamisega. Õhukuivatite nagu Trotec TTK 70 HEPA eelis on see, et pesu kuivatatakse sama õrnalt kui looduses.

Vanemlik kontroll: seadme seadistuste kaitsmiseks uudishimulike laste käte eest saab juhtpaneeli lukustada praktilise lastekaitseseadega.

24-tunnine taimer: õhukuivati Trotec TTK 70 HEPA väljalülitamiseks pärast teatud tundide arvu on head põhjused. Kombineeritud õhukuivatus ja -puhastus on kosutava une jaoks soovitatav magamistubades ja lastetubades – seevastu kodust eemal olles ei pea seade päeval töötama. Niisama kuivatamine ja õhu puhastamine kontoris või töökohal on samuti vajalik vaid tööajal. Nende ja muude rakendusstsenaariumide jaoks on õhukuivatil Trotec TTK 70 HEPA programmeeritav 24-tunnine taimer, millega saab eelseadistada tööaega 1-tunniste sammudega kuni automaatse väljalülitamiseni.

Elegantne õhukuivati/õhupuhasti Trotec TTK 70 HEPA ​​reguleerib ruumi õhuniiskuse tervislikule tasemele ning kaitseb tänu ülitõhusale HEPA õhupuhastusele viiruste, bakterite, hallitusseente eoste ja muude õhus levivate saasteainete eest.

Seadme eelised:

 • Kombineeritud õhukuivati ​​koos HEPA õhupuhastiga (95% efektiivne bakterite, viiruste, õietolmu, peentolmu, tolmulestade, hallitusseente eoste ja muude allergeenide ja saasteainete HEPA filtreerimine)
 • Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine sihtväärtuse eelvalikuga vahemikus 30 kuni 80% suhtelist õhuniiskust 5% sammuga
 • Niipea kui soovitud niiskustase on saavutatud, lülitub kompressor ise välja. Ventilaator töötab edasi. Limiidi ületamisel aktiveeritakse seade automaatselt
 • Sobib ruumidele kuni 50 m² / 125 m³
 • Niiskuse eemaldamise jõudlus max 24 liitrit / 24 tundi
 • Õhukvaliteedi näidik värvilise LED-iga
 • Suhtelise õhuniiskuse kuvamine
 • Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
 • Automaatrežiim
 • Taimeri funktsioon (1-24 tundi)
 • Automaatse taaskäivitamise funktsioon (mälufunktsioon)
 • Vanemlik kontroll
 • Ülevoolukaitse – seade lülitub välja kui veepaagi maksimaalne maht on saavutatud
 • Hoiatussignaal kui veepaak on täis
 • Veepaak u 6,5 liitrit
 • Kaheastmeline ventilaator
 • Tühjendusvooliku ühendusvõimalus pidevaks tööks
 • Pesu kuivatamise funktsioon

Sarnased tooted: Õhukuivati TTK 27 HEPA , Õhukuivati TTK 64 HEPA

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Niiskuse eemaldamise jõudlus
30 °C / 80% RH [l / 24h] 20
Max [l / 24h] 24
Õhuvoolu maht
Max tase [M³ / h] 140
Soovitatav ruumi suurus kuivana hoidmiseks
125
50
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 5
Max temperatuur [° C] 32
Min niiskus [% RH] 30
Max niiskus [% RH] 80
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Nimivoolutarve [A] 1.91
Energiatarve [kW] 0,42
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Kolbkompressor
Pöördkolbkompressor
Ruumi min suurus [m²] 4
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 60
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00018
Sissepuhke rõhk [MPa] 1.2
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.5
Veepaak
Paagi suurus [l] 6.5
Helitase
Kaugus 1 m [dB (A)] 48
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 225
Laius (ilma pakendita) [mm] 340
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 565
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 14.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Automaatne sulatus
Õhuringlus / elektrooniline
Kuum gaas
Elektrooniline
Automaatne niiskuse eemaldamine
Programmiga juhitav
Hügrostaadiga juhitav
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 2
Kondensaadipaagi jälgimine
Paak saadaval
Ületäitumiskaitse automaatse väljalülitusega
Taseme hoiatustuli kui veepaak on täis
Ruumiõhu filter
Kergesti ligipääsetav
Valitav ionisaator
Eelfilter Sünteetiline kiud
HEPA filtrid HEPA filter
Filtri efektiivsus 95%
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Tunniloendur
Omadused ja varustus
Automaatrežiim
Pesu kuivatamise funktsioon
Värviline LED-ekraan niiskustaseme jaoks
LED-ekraan
Suhtelise õhuniiskuse kuvamine
Ruumi hetkelise niiskuse kuvamine
Töö kontrolltuli
Õhukvaliteedi näidik
Ruumi temperatuuri kuvamine
Saavutatud niiskuse näit
Automaatne rikete diagnostika süsteem
Mälu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Vanemlik kontroll
Töötundide loendur
Töötundide loendur
Elektriarvesti
Liikuvus
Rattad
Süvistatud käepidemed
Kondensaadi äravool
Voolik komplektis
Vooliku ühendamise võimalus
Kondensaadi pump
Soovitatav vooliku suurus [mm] 10
Kontrollpaneel
Membraanklaviatuur
LED-ekraan
Hoiustamine
Virnastatav
Reguleeritav väljalaske suund
Käsitsi
Võnkefunktsioon
Korpuse materjal
Plastik
Metall
Roostevaba teras
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Õhukuivati TTK 70 HEPA
Õhukuivati TTK 70 HEPA

330.00 km-ta 275.00.

330.00 km-ta 275.00.