Õhukuivati

Õhukuivati

407.00 km-ta 339.17.

Õhukuivati TTK 99 HEPA

Oma klassi võimsaim: 31 l õhukuivati ​​+ 95% efektiivsusega HEPA õhupuhasti kaitseks hallituse, bakterite, viiruste, tolmu, õietolmu ja allergeenide eest.

Kirjeldus

Õhukuivati TTK 99 HEPA

Õhukuivati TTK 99 HEPA

Maksimaalne niiskuse eemaldamine ja kuivatamine 95% HEPA õhupuhastusega

Kui niiskus muutub teie eluruumides, garaažis või töökohas terviseprobleemiks, tagab õhukuivati Trotec ​​TTK 99 HEPA usaldusväärselt ja püsivalt tervisliku ruumikliima. Tänu suurele niiskuse eemaldamise jõudlusele 31 liitrit päevas, mis on oma seadmeklassis vaieldamatu, sobib mobiilne õhukuivati ​​suurepäraselt ruumidesse, mille suurus on kuni 90 m² või 230 m³. Isegi niiske müüritise kuivatamine, näiteks pärast tugevat vihmasadu või üleujutusi, on hõlpsasti lahendatav kompaktse seadme abil, mille tugev õhujõudlus on 170 m³/h, mistõttu ei jää seade alla tavalistele ehituskuivatitele. Visuaalselt avaldab õhukuivati Trotec TTK 99 HEPA muljet oma kaasaegse disaini, musta juhtpaneeli ja korpusesse integreeritud kandesangadega, mis võimaldavad kiirelt asukohta muuta.

 

Silmapaistev disain, muljetavaldav niiskuse eemaldamise jõudlus

Õhupuhasti Trotec TTK 99 HEPA sisemised väärtused, mis ühendavad ruumiõhu parandamiseks kaks tehnoloogiat ühes, on sama ainulaadsed kui selle tootekujundus. Niiskuse eemaldamise režiimis reguleerib 2-in-1 õhukuivati ​​õhuniiskust soovitud tasemele, pakkudes kasutaja määratletud sihtväärtust vahemikus 30% kuni 80%. Lisaks puhastatakse õhku topeltfiltrisüsteemis, mis koosneb eelfiltrist ja HEPA filtrist, kus eemaldatakse 95 % patogeenidest nagu viirused, bakterid ja hallitusseente eosed, aga ka õietolm, majatolm/tahked osakesed, allergeenid ja muud õhus levivad ained.

Olulise tähtsusega panus tervemasse ellu ja töösse – märgatav kergendus eelkõige allergikutele ja kodutolmuallergiaga inimestele.

Võimas liitlane kui niiskus muutub probleemiks. Õhukuivati Trotec TTK 99 HEPA kuivatab:

 • Eluruumid
 • Kauplused
 • Niisked garaažid
 • Kontorikeskkonnad
 • Talveaiad
 • Arhiivid
 • Laoruumid
 • Spordiruumid
 • Laborid
 • Puhkemajad
 • Märjad keldrid
 • Riietusruumid

Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamise funktsioon koos niiskustaseme eelvalikuga (30% kuni 80%), digitaalsed õhukvaliteedi andurid, neli töörežiimi, sealhulgas pesukuivatusfunktsioon ja püsirežiim, vaikne öörežiim ja kaks ventilaatori taset, garanteerivad usaldusväärse niiskuse eemaldamise ja ruumiõhu puhastamise. Ülevoolukaitse tagab, et seade lülitub välja, kui max 4-liitrise veepaagi täitumise tase on saavutatud. Voolikuühendus pakub veelgi suuremat mugavust kondensaadi mugavaks tühjendamiseks vooliku kaudu, mis on juba tarnekomplektis. Praktiline funktsioon on kaasaegne värviline LED-ekraan, mis näitab ruumi õhukvaliteedi olekut kolmes värvitoonis (sinine, roheline, punane).

Liider jõudluse ja varustuse poolest

Kõik TTK seeria õhukuivatid veenavad nii suurepärase mugavusvarustuse, kõrge töömugavuse kui ka märkimisväärselt madala müratasemega, mistõttu on mobiilsed õhukuivatajad ideaalsed kasutamiseks ka müratundlikes keskkondades (magamistoad, lastetoad, kontor).

Pidev töö: kondensatsioon akendel ja seintel, soojasildadel või ebapiisav ventilatsioonisüsteem, on sagedased niiskusprobleemide põhjused, aga ka siis, kui põhjavesi/vihmavesi tungib üleujutuse või tugevate vihmasadude korral keldrisse. Selliste keskkondade kiire niiskuse eemaldamise tagamiseks on õhukuivati Trotec TTK 99 HEPA varustatud võimsa püsirežiimiga, mille maksimaalne niiskuse eemaldamise jõudlus 31 liitrit päevas. Püsirežiimis kuivatatakse ruumiõhk püsivalt maksimaalse võimsusega.

Pesukuivatusfunktsioon: pesu õrnaks õhukuivatamiseks soovitame pesukuivatusrežiimi. Pesukuivatusfunktsioon (mida nimetatakse ka riiete kuivatusrežiimiks või SuperDry funktsiooniks) on võrreldav traditsioonilise õues kuivatamisega. Kuivatid nagu Trotec TTK 99 HEPA, pakuvad pesu kuivatamist nii õrnalt nagu väljas looduses.

Öörežiim: umbne õhk võib sõna otseses mõttes röövida une. Lisaks hingamisest eralduvale niiskusele tõstab ka higistamine õhuniiskuse ebatervislikule tasemele. Hämardatud juhtpaneeliga öörežiimis reguleerib õhukuivataja Trotec TTK 99 HEPA niiskustaset õrna õhuvoolu ja madala müratasemega.

Lapselukk: seadme seadistuste kaitsmiseks uudishimulike laste käte eest saab juhtpaneeli lukustada praktilise lapseluku funktsiooniga.

24-tunnine taimer: õhukuivati Trotec TTK 99 HEPA taimeriga sisse- või väljalülitamiseks on head põhjused. Magamistoas ja lastetoas soovitame kosutava une tagamiseks kombineerida niiskuse eemaldamist ja puhastamist. Päevasel ajal on õhukuivatus harva vajalik, kui pere on kodust väljas. Samamoodi on niiskuse eemaldamine ja õhu puhastamine töökohal vajalik ainult tööajal. Niiskuse eemaldamise aja kohandamiseks teie individuaalse elurütmiga, on õhukuivati Trotec TTK 99 HEPA varustatud integreeritud programmeeritava 24-tunnise taimeriga, mis võimaldab teil eelseadistada tööaega automaatse sisse- või väljalülitamiseni 1-tunnise sammuga.

Õhukuivati ​​Trotec TTK 99 HEPA inspireerib disainihuvilisi. Seade reguleerib ruumi õhuniiskuse tervislikule tasemele ning kaitseb tänu integreeritud HEPA õhupuhastusfunktsioonile viiruste, bakterite, hallitusseente eoste ja muude õhus levivate saasteainete eest.

Sarnased tooted: Õhukuivati TTK 70 HEPA

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Niiskuse eemaldamise jõudlus
30 °C / 80 % RH [l/24h] 30
Max [l/24h] 31
Õhu maht
Max tase [m³/h] 170
Soovitatav ruumi suurus kuivana hoidmiseks
230
90
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [°C] 5
Max temperatuur [°C] 32
Min niiskus [% RH] 30
Max niiskus [% RH] 80
Elektrilised näitajad
Toiteühendus 220-240V/50Hz
Nimivoolutarve [A] 3.38
Energiatarve [kW] 0,72
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Kolbkompressor
Pöördkolbkompressor
Ruumi min suurus [m²] 4
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 90
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,00027
Sissepuhke rõhk [MPa] 1.2
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.5
Veepaak
Paagi suurus [l] 4
Helitase
Kaugus 1 m [dB(A)] 51
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 250
Laius (ilma pakendita) [mm] 370
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 585
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 17
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Automaatne sulatamine
Konvektsioon / elektrooniline
Kuum gaas
Elektrooniline
Automaatne niiskuse eemaldamine
Hügrostaadiga juhitav
Programmiga juhitav
Ventilaator
Aksiaalne
Radiaalne
Ventilaatori astmed 2
Kondensaadipaagi jälgimine
Paak saadaval
Taseme hoiatustuli kui veepaak on täis
Ületäitumiskaitse automaatse väljalülitusega
Ruumiõhu filter
Kergesti ligipääsetav
Valitav ionisaator
Eelfilter sünteetiline kiud
HEPA filter HEPA filter
Filtri efektiivsus 95%
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Eelvalitav sisselülitusaeg
Tunnitäpsus
Funktsioonid ja seadmed
Pidev töö
Pesu kuivatamise funktsioon
Toite indikaatortuli
Õhukvaliteedi näidik
Suhtelise niiskuse näit
Ruumi hetkelise niiskuse kuvamine
LED-ekraan
Automaatne veadiagnostika süsteem
Mälu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Lapselukk
Öörežiim
Kaablihoidik
Tunniloendur
Tunniloendur
Elektriarvesti
Liikuvus
Plastikust transpordirattad
Süvistatud käepidemed
Kondensaadi äravool
Voolik kaasas
Vooliku ühendamise võimalus
Kondensaadi pump
Soovitatav vooliku suurus [mm] 10
Kontrollpaneel
Puutetundlik juhtpaneel
LED-ekraan
Reguleeritav väljalaske suund
Käsitsi
Võnkefunktsioon
Korpuse materjal
Plastik
Metall
Roostevaba teras
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Õhukuivati TTK 99 HEPA
Õhukuivati

407.00 km-ta 339.17.

407.00 km-ta 339.17.