Õhuniisutaja ja õhupuhastaja AW20 S

Õhuniisutaja ja õhupuhastaja AW20 S

550.00 km-ta 458.33.

Õhuniisutaja ja õhupuhastaja AW20 S

Kirjeldus

Õhuniisutaja ja õhupuhastaja AW20 S

Täiendav tervisekaitse siseõhu kvaliteedi parandamise kaudu

Niisutatud ja puhastatud õhk on puhas eluenergia ja täiendav kaitsekilp õhus levivate haiguste eest! Ühes kuupsentimeetrises õhus hõljub kuni 50 000 osakest, nagu peen tolm ja õietolm, aga ka gripi (gripp) ja SARS-CoV-2 viirustega (Covid-19) saastunud aerosooliosakesed. Ja kuna me hingame iga päev sisse umbes 8000 liitrit õhku – umbes 80% sellest siseruumides, siis pakub õhupuhastaja ja niisutaja AW 20 S paremat kaitset nende patogeenide eest.

Kaitseb viiruste eest, suurendab heaolu ja hoiab ära allergia sümptomid

Trotec AW 20 S optimeerib õhukvaliteeti õhuvooluga kuni 228 m³ / h, mida saab reguleerida 3 ventilatsioonitasemega. Siseruumides kuni 55 m² või 138 m³. Vastupidiselt tavapärastele õhupuhastitele, mis võimaldavad niigi kuival kütteõhul aasta külmematel kuudel kuivada, puhastab ja niisutab AW 20 S samaaegselt õhku hügieeniliselt täiuslikult. Õhus olevad osakesed seotakse veekilega ja pestakse 9 -liitrises veepaagis, kasutades pöörlevat kettasüsteemi. Kolmeastmeline ja suure jõudlusega filtritehnoloogia, koos kahe kõrgekvaliteedilise EPA-filtriga (eraldusaste 97,97%) vabastab õhu ka pisikestest hõljuvatest osakestest, viirustest, bakteritest, õietolmust, lesta väljaheidetest, seente eostest ja kuni osakeste suurusest tolmust 0,3 µm.

Hingake vabalt ja sügavalt – ilma saasteainete, viiruste ja allergeenideta õhus

Kombineeritud õhu pesemine koos kahekordse HEPA filtreerimisega eemaldab peaaegu kõik ärritajad toaõhust, mis võivad allergilistel, hingamisteede tursetel, silmade põletamisel või nohu põhjustada allergikutel, tundlike hingamisteedega lastel ja loomadega majapidamistes. Õhu pesemisega seotud õhu niisutamine vähendab ka viiruste edasikandumise ohtu õhus, keha loomulik kaitsevõime tugevneb ja heaolu suureneb.

Märkus – seadmel ei ole HEPA13/14 filtrit. Ei ole mõeldud otseselt viiruste eemaldamiseks õhust. 

Parim siseõhu kvaliteet

Õhupesuriga AW 20 S olete hoitud õhusaaste ja õhukuivuse eest. Intelligentne kombineeritud andur mõõdab ruumi kõige olulisemaid õhuparameetreid täielikult automaatselt ja juhib sõltumatult vajalikku õhu puhastamise ja niisutamise intensiivsust automaatrežiimis. Kergesti puhastatav veepaak mahutab 9 liitrit ja sellest piisab niisutamiseks kuni 24 tundi. Niisutuskettaid saab kergesti ja mugavalt nõudepesumasinas puhastada.

Kõik, mis muudab õhu tervislikumaks eluks paremaks

Siseõhu kvaliteet sõltvad erinevad teguritest. Seetõttu saab õhu niisutusfunktsiooni, eriti tõhusat HEPA õhupuhastust ja õhupesuri AW 20 S lõhna eemaldamise funktsiooni vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada. Nii nagu keskkond ja aastaaeg seda nõuavad.

Kolmeastmeline õhu puhastamine ja lõhna kõrvaldamine.

Mitmeastmeline blokeeruv õhupuhastussüsteem eemaldab toaõhust osaliselt viirused, bakterid, õietolmu, lesta väljaheited, seente eosed, samuti tolmu ja muu hõljuva aine.

 • Puhastustase 1: eelfilter eemaldab ruumiõhust jämedad osakesed.
 • Puhastustase 2: HEPA -filter (eraldusaste 97,97%) ja vesivannil olev õhupesu eraldavad õhust kuni 0,3 µm suurused osakesed.
 • Puhastustase 3: plasmaionisaator kõrvaldab õhus levivad saasteained ja ebameeldiva lõhna.

Õhu niisutamine koos HEPA õhupuhastusega

Õhu niisutamise töörežiimi võimsusega 750 ml / h saab valida HEPA õhupuhastusega või ilma. Lisaks saab õhupuhastusfunktsiooni eraldi seadistada ilma niisutuseta. Ruumiõhk niisutatakse loomuliku külma aurustamise põhimõttel. Vastupidiselt ultraheli- või auruniisutajatele ei saa aurustamisprotsess põhjustada ruumis valgeid laike (katlakivi ladestusi) ega märgkohti. Samuti on välistatud õhu üleniisutamine. Mugavuse tagamiseks ekraan juhtpaneelil näitab ruumi praegust niiskust vahemikus 20 kuni 60%. Mugavustsooni saavutamisel (suhteline õhuniiskus 50%) lülitab seade niisutamise automaatselt välja.

Lõõgastav öörežiim

Rahulik ööuni on tagatud: öörežiimis teeb AW 20 S oma tööd eriti vaikselt, eemaldades usaldusväärselt saasteained toaõhust ja hoides samal ajal ideaalse niiskustaseme tänu isereguleeruva külma loomulikule põhimõttele aurustumisele. Nii et nahk, nina sisemus ja silmad on niisked ja kaitstud, et saaksite nautida oma rahulikku und.

Puhas õhk on terve keha kütus. Õhupesur AW 20 S tagab hügieeniliselt puhta ruumiõhu nii era- kui ka professionaalses keskkonnas.

Õhu pesemise kolmekordne toimepõhimõte: puhastamine, niisutamine, lõhna neutraliseerimine.

Kolme õhupuhastusprotsessi kombinatsioon ning mitmeastmeline filtreerimine läbi eelfiltri ja HEPA-filtri muudavad õhupesuri AW 20 S oma seadme klassi vaieldamatuks liidriks.

1. Puhastusprotsess: õhu pesemine vastavalt looduse põhimõttele

Saastunud ruumiõhk pestakse esimesel puhastustsüklil loomulikult puhtaks – ilma keemiliste lisanditeta. Selleks imeb seade osakeste ja saasteainetega saastunud ruumiõhku ning suunab selle läbi eelfiltri pöörlevale niisutajakettale, kus saastatud õhku niisutatakse veekihiga. Sellised lisandid nagu õietolm või tolm kleepuvad niiskele klaasile ja pestakse veevannis loodusliku kraanivee puhastusjõuga. Selle loomuliku õhu pesemise positiivne kõrvalmõju on ruumiõhu automaatne niisutamine. Õhu pesemise ja õhu niisutamise koostoime parandab märgatavalt ruumi kliimat ja heaolu.

2. Puhastusprotsess: topelt HEPA filtreerimine

Kasutades otse kahte HEPA -filtrit, eemaldatakse õhu kaudu levivad viirused, bakterid, seened, hallitusseente eosed, õietolm, tolm ja muud kuni 0,3 µm saasteained toaõhust eraldusastmega 97,97%.

3. Puhastusprotsess: plasma ionisatsioon

Plasma ionisatsiooniga, mida saab vajadusel aktiveerida, algab edasine puhastusprotsess vastavalt looduse loomulikule põhimõttele. Sarnaselt “puhastavale äikesetormile” tekivad nii positiivsed ioonid (vesinik) kui ka negatiivsed ioonid (hapnik) ja puhutakse ruumi koos õhuga. Mille on puhastanud ja niisutanud HEPA filter. Ioonide bioaktiivne kontsentratsioon otse toaõhus, moodustades niinimetatud klastrite ioone, põhjustab vee eemaldamist, kui nad puutuvad kokku õhu saasteainetega. See kõrvaldab ruumiõhus sisalduvad saasteained ja lõhnad.

Optimaalselt niisutatud ruumiõhk kaitseb viiruste ja patogeensete mikroobide eest

Teaduslikud uuringud tõestavad optimaalselt reguleeritud siseõhu kvaliteedi kahekordselt kõrget kaitsvat toimet nakkuste ennetamisel. Haigusi põhjustavad viirused, nagu gripp või SARS-CoV-2 viirus, vabanevad hingamisel ja rääkides nn aerosoolide kaudu ning ebapiisava ventilatsiooni korral võivad nad ruumis hõljuda kuni mitu tundi. Nähtamatu, kuid siiski väga nakkav.

Õhus levivad viirused inaktiveeritakse mõne sekundi jooksul, kui õhuniiskus on vahemikus 40–60%

Viirusega täidetud aerosoolide nakkavus sõltub olulisel määral valitsevast niiskusest. Aerosoolid kahanevad liigselt kuivas toaõhus, hõljuvad oma väikese kaalu tõttu toaõhus kauem – ja hingatakse märkamatult sisse. Optimaalselt niisutatud õhk seevastu muudab aerosooliosakeste soola kontsentratsiooni, nii et selles sisalduvad haigustekitajad muutuvad kohe pärast õhuga kokkupuutumist kahjutuks.

Optimaalselt niisutatud limaskestad on parim ja loomulikum kaitse nakkuse eest õhus olevate patogeensete mikroobide vastu

Eelised:

 • 3-ühes kombineeritud seade: niisutaja, HEPA õhupuhasti ja lõhnaeemaldaja (plasma ionisatsioon)
 • Hoiab toaõhu optimaalselt niisutatuna ning puhastab selle usaldusväärselt viirustest, bakteritest, kodutolmust, õietolmust, hallitusseente eostest, lestade jääkidest, loomakarvadest ja lõhnadest
 • 97,97% eraldusastmega HEPA -filtri saab aktiveerida
 • Saab kasutada aastaringselt õhu puhastamiseks tänu eraldi sisse- ja väljalülitatavale õhu niisutamise funktsioonile
 • Külma aurustamise loomulik põhimõte ilma filtrimatideta – katlakivi ja niiskete laikude puudumine nagu ultraheli- ja auru niisutajatel
 • Anduriga juhitav automaatne töö – intelligentne andur mõõdab õhukvaliteeti ja niiskust automaatseks juhtimiseks
 • 3-astmeline värvisignaal ekraanil näitab siseõhu praegust kvaliteeti
 • Suhtelise niiskuse kuvamine juhtpaneelil
 • 9 töörežiimi – õhu niisutamine, õhu puhastamine ja lõhna eemaldamine, samuti kombineeritud või eraldi lülitatav
 • 3 ventilaatori kiirust – kuni 228 m³ / h õhuvoolu
 • Aurustumiskiirus kuni 750 ml / h
 • Suur 9-liitrine veemahuti pikaks ja hooldusvabaks kasutamiseks
 • Vaikne öörežiim
 • Veetaseme näidik, hoiatussignaal ja automaatne väljalülitus, kui veepaak on tühi
 • Võib kasutada koos kraaniveega
 • Lihtne puhastada, nt nõudepesumasinas
 • Kuvatakse, kui veepaagis olev lisavarustusse kuuluv SecoSan -pulk tuleb välja vahetada
Niisutusvõime
max [ml / h] 750 ml / h
Õhu maht
Tase max [M³ / h] 228
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 230 V / 50 Hz
Energiatarve [W] 24
Elektriühendus
Pistik KIE 7/16
Kaabli pikkus [m] 1.7
Soovitatav ruumi suurus
55
138
Veepaak
Sisu [l] 9
Hügrostaat
sisemiselt
Heli väärtused
Min. Tase – kaugus 1 m [dB (A)] 25
Maksimaalne tase – kaugus 1 m [dB (A)] 47
fänn
aksiaalne
Ventilatsiooni tasemed 3
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 410
Laius (ilma pakendita) [mm] 325
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 420
kaal
(ilma pakendita) [kg] 10
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Korpuse disain
plastikust
Funktsioonid ja omadused
Õhu niisutamise funktsiooni saab eraldi sisse ja välja lülitada
Eelfilter (vahetatav) filtri efektiivsuse suurendamiseks
97,97% tõhus HEPA filtreerimine õietolmu, tolmulestade jääkide, hallitusseente eoste ja muude allergeenide jaoks
HEPA funktsiooni saab vastavalt vajadusele sisse ja välja lülitada
Tõhus tööpõhimõte ilma katlakivide ja märgade laikudeta
Kombineeritud andur õhukvaliteedi ja niiskuse automaatseks juhtimiseks
Öine režiim (vaikne sosin)
Veetaseme indikaator
Automaatne väljalülitus, kui veepaak on tühi
Töörežiimid 9
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Available Filters
Phone Cart
Õhuniisutaja AW 20
Õhuniisutaja ja õhupuhastaja AW20 S

550.00 km-ta 458.33.

550.00 km-ta 458.33.