Airozon® 28 ECO osoonigeneraator

Airozon® 28 ECO osoonigeneraator

648.00 km-ta 540.00.

Airozon® 28 ECO osoonigeneraator

Airozon® 28 ECO loob mikroobivaba värske õhu lõhnaga interjööri

Olgu hotellide ja tubade üürimine, kinnisvara haldamine, transpordiettevõtted, bussi- ja taksofirmad, automüügiettevõtted, autode rentijad või paadilaenutused – osoonigeneraator nagu Troteci Airozon® 28 ECO peaks olema ettevõtte enda puhastusmasinate pargi lahutamatu osa.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Airozon® 28 ECO osoonigeneraator

Airozon® 28 ECO loob mikroobivaba värske õhu lõhnaga interjööri

Olgu hotellide ja tubade üürimine, kinnisvara haldamine, transpordiettevõtted, bussi- ja taksofirmad, automüügiettevõtted, autode rentijad või paadilaenutused – osoonigeneraator nagu Troteci Airozon® 28 ECO peaks olema ettevõtte enda puhastusmasinate pargi lahutamatu osa.

Airozon® 28 ECO oma neljaastmelise reguleeritava osooniväljundi ja taimeri funktsiooniga, mis võimaldab eelvalikut vahemikus 0 kuni 135 minutit, neutraliseerib tõhusalt näiteks ruumis või sõidukis tekkinud lõhnad ning desinfitseerib siseõhu ja pinnad. Kindlasti hindavad seda kliendid. Seadme kaugjuhtimispult võimaldab osonaatorit seadistada ja käivitada isegi raskesti ligipääsetavates kohtades või aktiveerida väljaspool puhastatavat ruumi.

Lisaks ebameeldivate lõhnade tõhusale eemaldamisele tekstiilist, polsterdusest, katetest, kardinatest või tapeedist (näiteks jäätmelõhnad, kehalõhnad, suitsulõhn, lemmikloomade ja põllumajandusloomade lõhnad või uriin) on osoonitöötlus Airozon® 28 ECO -ga võimalik eemaldada mikroorganisme, nagu bakterid, hallitusseente eosed või viirused, seda nii pindadelt kui ka ruumi õhust.

Airozon® 28 ECO seadet on väga lihtne kasutada. Osonaator pakub palju eeliseid, eriti võrreldes tavapäraste puhastusmeetoditega:

 • Töötlemise automatiseeritud kasutuselevõtt ilma töötajateta
 • Aega säästev protsess
 • Sobib ka planeerimata töödeks
 • Töötab isegi raskesti ligipääsetavates kohtades, kuhu mehaaniliste meetoditega sageli ei jõuta
 • Saab kasutada praktiliselt igas soovitud kohas – piisab pistikupesast
 • Jääkivaba desinfitseerimine ja lõhnade kõrvaldamine – kemikaalivaba puhastus

Airozon® osoonigeneraatori tööpõhimõte

1. Airozon® seeria generaatorid kasutavad osoonimiseks molekulaarse ühendina välisõhus sisalduvat hapnikku.

2. Ümbritsev õhk imetakse osoonigeneraatori poolt sisse ja rakendatakse seadmes elektrilahendusprotsessile, misjärel kahekohaline hapniku molekul jagatakse kasutatud energia abil kaheks eraldi hapniku aatomiks vabade radikaalidena.

3. Aatomi hapnik rekombineerub (A) hapniku molekuliga, moodustades osooni.

4. Osoon on väga tugev oksüdeerija, millel on kõrge reaktsioonipotentsiaal ja seega tõhus eemaldatavate ainete lagundamiseks välisõhus. Osoonimolekuli seotud radikaalid lahustuvad molekulaarühendist ja reageerivad välisõhus olevate ainetega, isegi kui neid leidub vaid väga madalas kontsentratsioonis. See õhus levivate ja statsionaarsete saasteainete (nt põrandas, seinas, laes) oksüdatiivne lagunemine põhjustab lõhna neutraliseerimist ja desinfitseerimist, tappes viirused, bakterid, hallitusseened ning kantserogeensed ja allergeensed mikroorganismid.

5. Hapniku aatomite oksüdeerumise tulemusena muundatakse osoonimolekulid hapniku molekulideks.

6. Osoonimolekulid, mis ei ole oksüdeerunud, lagunevad oma metastabiilse ühenduse tõttu ka teatud aja möödudes uuesti hapnikuks, jätmata sinna kahjulikke jääke. Siseruumides on osooni poolväärtusaeg tüüpilistes tingimustes tavaliselt vahemikus 30 kuni 60 minutit, mis tähendab, et osooni kontsentratsioon toaõhus poole võrra väheneb loomulikult iga tunni tagant.

7. Tehniline hapniku regenereerimine: integreeritud hapniku regenereerimistsükliga osoonigeneraatorid, näiteks Airozon Supercracker, võivad oluliselt vähendada osooni loomuliku lagunemise kestust hapnikuks (6), kiirendades protsessi märkimisväärselt osooni aktiivse hapniku muundamise kaudu.

Miks on Airozon osoonimine nii tõhus?

Osoon on üks võimsamaid looduslikult esinevaid steriliseerijaid maailmas ning tänu oma bakteritsiidsetele, virutsidaalsetele ja sporitsiidsetele desinfitseerimisomadustele on see tõhus vahend selliste mikroorganismide nagu bakterid, eosed või viirused kõrvaldamiseks.

Looduses tekib osoon kõrgemates õhukihtides päikese ultraviolettkiirguse mõjul ja maapinna lähedal pikselöökide või koskede tagajärjel. See looduslikult esinev osoon puhastab pidevalt õhku ja vett. Suurimad looduslikud osoonikontsentratsioonid on mererannal või alpi- ja metsaaladel – kohtades, kus tunnete end automaatselt värskena. Inimese haistmismeel on võimeline tajuma osooni väga madalates kontsentratsioonides 0,1–0,2 osakest miljonis (miljondikosa – ppm).

Tugev oksüdeerija, mis kõrvaldab mikroobid ja lõhnad

Tänu suurele oksüdeerimisvõimele on osoon reaktiivne lõhna tekitavate molekulidega ja muudab nende keemilist struktuuri, luues lõhnatuid molekule ja puhastades õhku. Seetõttu on osooniga õhupuhastus kiire ja tõhus meetod isegi kõige kangekaelsemate lõhnade jätkusuutlikuks eemaldamiseks. Airozon® poolt toodetud osoon hävitab ka nakkusohtlikud viirused, bakterid ja mikroobid pindadel, näiteks toaõhus, hajudes läbi valgukesta nukleiinhappe südamikku ja hävitades seal viiruse RNA.

Seepärast eelistatakse suurtes tööstusettevõtetes tehniliselt toodetud osooni joogivee puhastamiseks, basseinivee desinfitseerimiseks ja puhastamiseks, toidu- ja joogitööstuse vee töötlemiseks või jahutus- ja protsessivee puhastamiseks. Kuid osooni kasutatakse ka pleegitamiseks, näiteks paberit või tekstiili.

See, mis on tööstusele suurel määral kasulik, võib tuua teie ettevõttele palju kasu ka väiksemas mahus:

Kuna seda toodab tehniliselt Airozon® osoonigeneraator, saab osooni kasutada väga paindlikult mis tahes soovitud kohas oksüdatiivseks desinfitseerimiseks ja lõhna eemaldamiseks – täpselt Troteci Airozon® osoonigeneraatorite kasutusvaldkond, mille jaoks need on loodud.

Viirusi ja baktereid saab tõhusalt kõrvaldada ka Airozon® osoneerimisega

Hotellitubade, üürikorterite, rendiautode, paatide või taksode desinfitseerimine osooniga Airozon® ei maksa palju raha ega aega, kuid jätab steriliseeritud keskkonna ilma mikroobide saastumiseta ja nakkusohu ning seega rahustava heaolutunde. külalistele, üürnikele, klientidele, elanikele või külastajatele. Võrreldes töömahukate ja personalimahukate pihustus- ja pühkimis desinfitseerimisega, saab osooni desinfitseerida täiesti automaatselt ja ilma lisakemikaale kasutamata.

Koroona ajal saate oma klientidele sel viisil olulist hügieenilisust pakkuda, steriliseerides hügieeniliselt hotelli- ja konverentsiruumid, korterid või majutusruumid, näiteks sõidukite interjööri, mikroobivabalt pindadel ja toaõhus. Ja teie kliendid hindavad ka Airozon® osoniseerimist “pärast Corona”, sest töödeldud sisustus jääb nii meeldivalt lõhnatu!

Eelised:

 • Käepärane kompaktne seade desinfitseerimiseks ja lõhna neutraliseerimiseks koos muutuva reguleeritava osooniväljundiga
 • Selge LED -juhtpaneel funktsioonide ja olekute näidikutega
 • Praktiline kaugjuhtimispult kasutuselevõtmiseks isegi raskesti ligipääsetavates kohtades või väljaspool töödeldavat ruumi
 • Neljaastmeline reguleeritav osooni väljund 7000 kuni 28 000 mg / h
 • Taimerifunktsioon ravi eelvalimiseks 0 kuni 135 minutit
 • Koroonalahendus, kasutades neljakordset keraamikapõhist dielektrikut
 • Integreeritud roostevabast terasest eelfilter hoiab ära sisemiste komponentide saastumise
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Airozon® 28 ECO
Airozon® 28 ECO osoonigeneraator

648.00 km-ta 540.00.

648.00 km-ta 540.00.

Saadaval järeltellimisel