Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

176.00 km-ta 146.67.

Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

Kaasaegne 1500 W lakke riputatav karmiinpunase reflektori, kolme kütteastme ja puldiga infrapuna soojuskiirgur terrassile, rõdule või välitoitlustusse.

Kirjeldus

Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

Mõnus soojus ja värv külmadeks päevadeks ja õuealadele

Meeldiv soojus on hädavajalik meeleoluka õhkkonna loomiseks kodus terrassil, rõdul, telgis või aiapaviljonis. Lõpetage väljas olemise aja sõltumine välistemperatuurist. Moodne infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 1510 SC tagab suvise temperatuuri õues aastaringselt – ka jaheda kevad- või sügisilmaga. Oma silmapaistva idamaise punase helkurpeegeldiga lihtne lakke kinnitatav infrapuna soojuskiirgur on tõeline pilgupüüdja, mis tõmbab kõigi pilke, täites nii ka samal ajal dekoratiivset funktsiooni kaasaegses keskkonnas.

Märkimisväärne soojus ja lisakäive toitlustuses ning kaubanduses

Tänu IP34 kaitsetüübile vastavale pritsmekindlale disainile on ilmastikukindlast alumiiniumist infrapunasoojendit soovitatav kasutada ka kohvikute, baaride, toiduautode või restoranide välitoitlustuse katusega istumis- ja puhkealadel. Nii algab tulus välihooaeg veelgi varem, mis toob kaasa märgatava klientide ja käibe kasvu.

3-astmeline mõnus soojus – mugavalt kaugjuhtimispuldi abil

Kolme valitava küttetasemega (500 W / 1000 W / 1500 W) pakub infrapuna soojuskiirguri Trotec IR 1510 SC suhteliselt vähese helkivusega halogeenkütteelement just nii palju hubast ja mõnusat soojust, kui ilm ja individuaalsed küttevajadused nõuavad. Küttevõimsust saab mugavalt ja lihtsalt juhtida käepärase infrapuna kaugjuhtimispuldi abil.

Mõnus ja soe ümberringi

Kaasaegse laesoojendi suur reflektor (42,5 cm) varustab kuni 10 m² pinda ühtlaselt 360° ümberringi kiirgava soojusega, mis on koheselt tunda nahal ja pindadel. Kuna infrapunasoojendid, erinevalt gaasil töötavatest leegiga küttekehadest, ei soojenda esmalt välisõhku, leiab hubane infrapunasoojus ka tugeva tuulega oma sihtpunkti – ilma ebameeldiva lõhna ja mürata. Selle funktsionaalpõhimõttega on infrapunakiirgusega kütteseade 100% madala heitgaasiga ja tunduvalt energiasäästlikum kui muud küttetehnoloogiad.

Vaid 2,5 kg kaaluva infrapuna kiirgussoojendi saab 50 cm roostevabast terasest keti abil vaid mõne sammuga lakke, terrassi katusele või telgiraamidele paigaldada ilma tehniku ​​abita ja ruumi nõudmata. Tihe kaitsevõre kaitseb küttevardaid uudishimulike laste sõrmede ja juhusliku puudutamise eest. Parimad eeldused nautida veelgi rohkem aega ja pikki õhtuid lageda taeva all koos oma lähedaste või sõpradega – mõnusate suviste temperatuuride juures.

Kokkupanemiseks valmis komplekt: nautige hubast soojust hetkega

Infrapuna kiirgusega laesoojendiga on kaasas kõik kinnitusdetailid, mis on vajalikud kiireks ja ohutuks lakke paigaldamiseks. Seade ühendatakse ilma paigaldustöödeta 1,85-meetrise toitekaabli kaudu, millel on löögikindel pistik (CEE 7/7) Euroopa pistikupesadele.

Tarnekomplekt sisaldab:

 • 2 x karabiini konksu
 • 1 x kinnitusketti (50 cm)
 • 3 x kaablisidet

Otsene soojus päikese loomulikku põhimõtet järgides

Infrapuna soojuskiirguri Trotec IR 1510 SC halogeen-infrapunatoru toodab soojust vastavalt päikese loomulikule põhimõttele. See on eriti energiasäästlik, kuna suur osa sisendenergiast muudetakse otse soojuseks. Infrapunakiirgusega küttekeha ei soojenda välisõhku, vaid lähiümbruses olevad esemed ja inimesed neelavad ja salvestavad soojust, enne kui nad selle taas sekundaarse kiirguse kujul keskkonda välja lasevad. Soojust jaotab ventilaator, mis töötab müratult ja tolmu tekitamata, võimaldades nii allergikutel ja astmaatikutel kiirgusküttekeha vahetus läheduses vabalt hingata.

Lihtne kohene soojus mitmesuguseks kasutuseks välitingimustes

Olgu siis soojaallikana kodu rõdule, katusega terrassile, avatud peotelki, aiapaviljoni või klienditeeninduse jaoks välitoitlustuses: kvaliteetse disainiga infrapuna soojuskiirgur Trotec IR 1510 SC pakub visuaalset aktsenti ning meeldivat ja isegi 360° igakülgset soojust jaheda välistemperatuuri korral. Infrapunasoojus tekib koheselt pärast seadme sisse lülitamist. Need, kes on kunagi nautinud mõnusat ja hubast infrapunasoojust karmiinpunase laesoojendi all, ei taha sellest mugavast tundest enam ilma jääda.

Seadme eelised:

 • Infrapunaküte ilma eelsoojenduseta
 • Kvaliteetsed halogeen-infrapunatorud
 • Ühtlane soojus igast küljest kuni 10 m²
 • 3 kütteastet: 500 W / 1000 W / 1500 W
 • IR kaugjuhtimispult ja sisse/välja lüliti koos töö juhtlambiga
 • Pritsmekindel (kaitsetüüp IP34), sobib katusega välialadele
 • Kaitsevõre, mis takistab küttetoru kokkupuudet
 • Stiilne idamaine punane anodeeritud alumiiniumist korpus
 • Lihtsalt kinnitage, ühendage ja nautige soojust
 • Puhas, kondensaadivaba, lõhnatu ja vaikne
 • Puudub tolmuringlus, seega sobib allergikutele
 • Energiasäästlik

 

Täpselt sobiv infrapuna kiirgusega laesoojendi igaks vajaduseks:

Toote nimi Küttevõimsus Värv
IR 1500 SC 1500 W Must
IR 1510 SC 1500 W Karmiinpunane
IR 1550 SC 1500 W Must
IR 2000 SC 2000 W Hõbedane

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Küttevõimsus
 [W] 1500
Tase 1 [kW] 0.5
Tase 2 [kW] 1
Tase 3 [kW] 1.5
Max tase [KW] 1.5
IP kaitseklass IP34
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 – 60 Hz
Nimivoolutarve [A] 6.5
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.85
Korpuse materjal
Alumiinium
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 425
Laius (ilma pakendita) [mm] 425
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 300
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 2.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Omadused ja varustus
ON / OFF lüliti
Infrapuna kaugjuhtimispult
Töö juhttuli
Taimeri funktsioon
Seinakinnitus
Lakke paigaldamine
Statiiv
Paigaldamine vihmavarju alusele

 

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC
Infrapuna soojuskiirgur IR 1510 SC

176.00 km-ta 146.67.

176.00 km-ta 146.67.