Konditsioneer PAC 3000 X A+

Konditsioneer PAC 3000 X A+

638.00 km-ta 531.67.

Konditsioneer PAC 3000 X A+

Võimas jõudlus, suurepärane mugavus ja kõrge energiatõhusus. Kompaktne kliimaseade pakub kuni 40 m²/100 m³ ruumide jahutusvõimsust 2,9 kW või 10 000 Btu/h. Eriti ökonoomne kliimaseade energiatõhususe klassiga A+.

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3000 X A+

Konditsioneer PAC 3000 X A+

Võimas jõudlus, suurepärane mugavus ja kõrge energiatõhusus – nii töötab kliimaseade tänapäeval! Tänu uusima tehnoloogia koosmõjule ja meeldivalt madalale energiatarbimisele vastab keskkonnasõbralik konditsioneer Trotec PAC 3000 XA + kõrgetele energiatõhususklassi A+ nõuetele. Teie jaoks tähendab see energiasäästu u 20% võrreldes võrreldavate A-energiaklassi kliimaseadmetega – koos suurema jahutusvõimsusega!

Kas kodus, hotellitubades, butiikides, raviruumides või kontoris – kompaktne konditsioneer pakub kuni 40 m²/100 m³ suuruste ruumide jahutusvõimsust 2,9 kW või 10 000 Btu/h. Kaugjuhtimispuldi, jälgimisfunktsiooni, automaatrežiimi, 24-tunnise taimeri, võnkefunktsiooni ja öörežiimiga, on mobiilne kliimaseade ka ülimugav.

 

Hoiab automaatselt soovitud toatemperatuuri

Ruumi jahutamiseks mugava temperatuurini seadke soovitud õhutemperatuuri väärtus vahemikus 17 °C kuni 30 °C. Eelseadistatud temperatuuri püsivaks hoidmiseks lülitub jahutuskompressor automaatselt välja niipea, kui eelseadistatud sihttemperatuur on saavutatud. Seade hakkab uuesti jahutama alles siis, kui soovitud temperatuur on ületatud. Automaatrežiimis ei pea te millegi pärast muretsema ja saate kasu sellest, et tõhus A + kliimaseade on ka eriti ökonoomne.

Tundke värsket tuult – isegi ilma jahutuskompressorit aktiveerimata

Lisaks on konditsioneeril Trotec PAC 3000 XA + 3-astmeline ventilaator ning õhuhulgaga kuni 420 m³/h tagab see õhuringluse ruumis. Valikulise võnkefunktsiooniga jaotatakse jahutusõhuvool ruumis ühtlaselt õhu väljalaskeava automaatse üles-alla liikumisega. Et ebemed, tolm ja loomakarvad ka hingamisõhust välja filtreeritaks, on seadme tagaküljele integreeritud kergesti puhastatav õhufilter – hea enesetunne ja mitte ainult allergikutele!

Lämbe õhk? Lihtsalt käivitage integreeritud õhukuivati

Ka liigniiskus võib organismile stressi tekitada – mitte ainult suvel. Niiskuse eemaldamise võimsusega 3 liitrit tunnis eemaldatakse rõhuv ja niiske õhk ning luuakse märgatavalt meeldivam sisekliima. Lisaks takistab integreeritud niiskuse eemaldamise funktsioon ka ebatervisliku hallituse teket, seega on seadet soovitatav kasutada õhukuivatina aastaringselt. Kondensvee sisemise taaskasutamise tõttu tuleb kogumismahutit tühjendada väga harva, kuna kondenseerunud vett kasutatakse kondensaatori jahutamiseks, mis suures osas aurustub.

Seadme 3 töörežiimi: jahutus, ventilatsioon ja niiskuse eemaldamine on kõik eraldi kasutatavad, mistõttu on ökonoomne universaalne kliimaseade Trotec PAC 3000 XA + soovitatav aastaringseks kasutamiseks.

Täna siin, homme seal

Kui soovite mobiilse kodu konditsioneeriga Trotec PAC 3000 XA + mõnda muud ruumi jahutada, saab selle sujuvalt liikuvate transpordiratastega hõlpsalt ühest kohast teise teisaldada. Erinevalt püsivalt paigaldatud kliimaseadmetest saate mobiilset kliimaseadet alati kasutada täpselt seal, kus on vaja jahutada – ilma puurimise, kruvimise või tüübliteta. Tarnekomplekti kuuluv väljatõmbe voolik tuleb kinnitada vaid akna- või ukseavasse ja saategi asuda ruumi jahutama! Tagamaks, et soe välisõhk läbi veidi avatud akende või uste ei satuks jahutatavasse ruumi, pakub Trotec lisatarvikuna AirLock akna- ja uksetihendeid.

24-tunni taimer

Seadistage lihtsalt taimerifunktsiooni abil kliimaseadme tööaeg. Näiteks kontoris saate tagada, et konditsioneer lülitub päeva lõpus automaatselt välja. Ja vastupidi, võite ka hommikul ärgata meeldiva jahutusega, et alustada päeva värskena.

Öörežiim

Konditsioneeril Trotec PAC 3000 XA + on öörežiim järkjärgulise temperatuuri tõstmisega, et saaksite soojadel suveöödel lõõgastuda ja magada. Nii saate mõnusalt jahedas toaõhus magama jääda ilma öösel maha jahtumata. Nõuanne: vajadusel saab taimerit kasutada ka seadme ööseks automaatseks väljalülitamiseks.

Järeldus: Konditsioneeriga Trotec PAC 3000 XA + olete igakülgseks kuumalaineteks hästi ette valmistatud – ja tänu energiatõhususe klassile A+ olete ka energiatarbimises ökonoomsuse poolt!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 kasvuhoonegaase. Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Märkus: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole igal tootefotol näha.

Seadme eelised

 • Kolm-ühes konditsioneer: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Sobib ruumidele kuni 40 m²/100 m³
 • Energiatõhususe klass A+ (eriti ökonoomne tarbimine)
 • Jahutusvõimsus kuni 2,9 kW
 • 3 ventilatsiooni taset
 • 24h taimeri funktsioon
 • IR kaugjuhtimispult integreeritud temperatuuri mõõtmisega (Follow me)
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Sihtväärtuse eelvalik vahemikus 17 °C kuni 30 °C
 • Automaatne jahutusrežiim olenevalt ümbritsevast ja sihttemperatuurist
 • Automaatne taaskäivitusfunktsioon pärast ootamatut voolukatkestust
 • Võnkefunktsioon
 • Öörežiim
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, ebemete, tolmu vastu
 • Vaikne töö ≤ 52 dB (A)
 • Keskkonnasõbralik külmutusagens R290

Alternatiivsed tooted: Konditsioneer PAC 3500 Konditsioneer PAC 3500 E Konditsioneer PAC 3500 S

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Split
Jahutusvõimsus
Max [kW] 2.9
Max [Btu / h] 10 000
Soovitatav ruumi suurus
100
40
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 420
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Radiaalne
Aksiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 3
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 17
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.1
Nimivoolutarve [A] 6
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 11
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 200
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,0006
Sissepuhke rõhk [MPa] 1
Väljapuhke rõhk [MPa] 2.6
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 62 dB (A)
Max tase – kaugus 1 m [dB (A)] 52
Väljatõmbeõhk
Kogupikkus [m] 1,5 m
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 467
Laius (ilma pakendita) [mm] 397
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 765
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 33
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljatõmbeõhk
Koos kondensaadi äravooluga
Kondensaadi alusega
Saadaval
Taimeri funktsioon
Eelvalitav sisselülitusaeg
Eelvalitav väljalülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Ruumi õhufilter
Kergesti ligipääsetav
Puhastatav
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Külmumiskaitse funktsioon
Automaatne funktsioon
Puhkerežiim
Funktsioon Follow Me
Automaatne rikete diagnostika
Mälu funktsioon
Võnkefunktsioon
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Automaatse taaskäivitamise funktsioon
Kontrollpaneel
Infrapuna kaugjuhtimispult
LED-ekraan
Membraanklaviatuur
Elektrooniline juhtpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
Liikuvus
Kande-/transpordikäepide
Plastikust transportrattad
Kummist rehvidega metallrattad
Mittemäärivad kummist rehvid
Seisupiduritega rattad
Reguleeritav käepide
Kraana
Kahveltõstuk
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Konditsioneer PAC 3000 X A+
Konditsioneer PAC 3000 X A+

638.00 km-ta 531.67.

638.00 km-ta 531.67.