Konditsioneer PAC 3500 E

Konditsioneer PAC 3500 E

693.00 km-ta 577.50.

Konditsioneer PAC 3500 E

Kolm ühes kliimaseade Trotec PAC 3500 E jahutusvõimsusega 3,5 kW – kiire jahutus, värskendav ventilatsioon, võimas niiskuse eemaldamine. Ööpäevane niiskuse eemaldamise jõudlus on 28,8 l. Sobib ruumidele kuni 46 m².

Kirjeldus

Konditsioneer PAC 3500 E

Jahutage, ventileerige ja kuivatage ainult ühe seadmega

Kolm-ühes konditsioneer Trotec PAC 3500 E seab uued standardid disainile ja funktsionaalsusele! Kuumadel suvepäevadel ei toimu üles kuumenenud eluruumide jahtumine piisavalt kiiresti. Mobiilne konditsioneer Trotec PAC 3500 E oma võimsa kompressoriga (3,5 kW) tagab võimalikult lühikese ajaga meeldiva kliima ning jahutab kuni 46 m² ruumid märgatavalt kiiresti maha.

Tervislik ja mugav kliima ei hõlma ainult õiget toatemperatuuri, vaid ka optimaalset õhujaotust ruumis. Konditsioneeri Trotec PAC 3500 E ventilaator on varustatud võnkefunktsiooniga, mida saab sisse lülitada kolmel kiirusel. Ventilatsiooni tugevust ja õhuvoolu suunda saab mugavalt seadistada kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Kasutajasõbralikku taimeri funktsiooni saab kasutada seadme automaatseks sisse- ja väljalülitamiseks. Kasvavate energiakulude ajal säästab see raha!

Jahutage kodus, kontoris või hotellides – ökonoomselt

Paindliku kliimaseadmega Trotec PAC 3500 E abil saate majast kõrvetava kuumuse välja tõrjuda isegi rekordtemperatuuriga kuumade ilmade ajal. Tänu energiatõhususe kategooriale A hoitakse jooksvad tarbimiskulud mõistlikul tasemel. Energiavajaduse vähendamiseks tagab seade automaatselt, et külmutuskompressor lülitub välja, kui eelseadistatud sihttemperatuur on saavutatud. Seade jätkab jahutamist alles siis, kui soovitud temperatuuriväärtus on ületatud.

Värske tuul – jahutusfunktsiooniga ja ilma

Lisaks on elegantsel universaalsel seadmel kaasas reguleeritav kolmeastmeline ventilaator, mille voolukiirus on kuni 420 m³/h. Isegi kui külmutuskompressor on aktiveerimata, tagab seade ruumis värske tuule ja tõhusa õhuringluse. Täiendavalt aktiveeritud valikulise võnkefunktsiooniga jaotub külm õhk ruumis ühtlaselt. Et hingatavast õhust ka ebemed, tolm ja loomakarvad välja filtreerida, on seadme tagaküljele integreeritud kergesti puhastatav õhufilter.

Õhukuivatus niiske ja rõhuva ruumiõhu vastu

Niiskuse eemaldamise jõudlusega 1,2 liitrit tunnis eemaldatakse rõhuvast ja niiskest õhust aktiivselt niiskust ning luuakse märgatavalt meeldivam ruumikliima. Lisaks hoiab õhu kuivatamine ära ebatervisliku hallituse tekke. Kondensvee sisekasutuse tõttu tuleb kogumismahutit tühjendada vaid väga harva, kuna kondensvee jahutamine toimub intelligentne taaskasutussüsteemi kaudu ja suur osa veest lihtsalt aurustub.

Jahutuse, ventilatsiooni ja õhuniiskuse eemaldamise kolme funktsiooni saab kasutada üksteisest sõltumatult, mis tähendab, et seadet saab kasutada mitte ainult suvel, vaid aastaringselt.

Mugav ja lahe – suurepärane jõudlus avaratesse ruumidesse

Juhtige kliimaseadet Trotec PAC 3500 E mugavalt oma istmelt. Kõiki funktsioone ja seadistusi saab teha mitte ainult seadme LCD-ekraanil, vaid ka kaugjuhtimispuldiga ilma püsti tõusmata.

Taimeri funktsioon

Individuaalselt hea kliima lühidalt: programmeerige konditsioneer Trotec PAC 3500 E sisse- ja väljalülitusajad 24-tunnise taimeriga täpselt nii, nagu teie igapäevane rütm seda nõuab. Näiteks alustage oma tööpäeva hommikul meeldiva temperatuuriga. Või kasutage taimerit, et eemaldada enne magamaminekut päeva jooksul kogunenud kuumus oma magamistoast, et paremini puhata. Et saaksite värskust ja jahedust nautida ka teistes ruumides, saate seadet sujuvalt liikuvate rataste ja süvistatud käepidemete abil hõlpsasti liigutada.

Öörežiim

Öörežiimi funktsiooni abil saate jahutatud magamistoas rahulikult uinuda, aja jooksul tõstetakse temperatuuri järk-järgult 2 ° C ja seejärel hoitakse seda. Automaatne ventilatsioonitase tagab õrna õhuringluse. Konditsioneer Trotec PAC 3500 E jahutusrežiim on üsna vaikne, vaid 56 dB ja LCD-ekraani valguse saab täielikult välja lülitada.

Võnkefunktsioon

Valikuline võnkefunktsioon tagab ühtlase jahutuse kogu ruumis. Õhu väljalaskeava pöördub automaatselt alt üles, et külm õhk jaotuks optimaalselt.

Õhufilter loomakarvade, kiu ja tolmu vastu

Tagaküljele integreeritud õhufilter eemaldab toaõhust usaldusväärselt üles keerelnud loomakarvad, kiud ja tolmu. See võimaldab allergikutel ja eriti tundlike hingamisteedega inimestel vabamalt hingata. Eemaldatavat filtrit saab kergesti puhastada pühkides või loputades. Kui soovite mobiilset kliimaseadet paigutada teise ruumi, saab selle sujuvalt liikuvate transpordirataste abil hõlpsasti ühest kohast teise teisaldada.

Disain ja funktsioonide mitmekesisus

Iga ruumi kujundus on erinev. Lihtne ja kaasaegne kliimaseade harmoneerub eriti hästi peaaegu iga interjööriga. Kas ventilaatorina, õhukuivatina või ruumi võimsaks jahutamiseks – konditsioneeriga Trotec PAC 3500 E saate nautida meeldivat ja mugavat kliimat aastaringselt – stiilselt!

Propaan (R290) kui keskkonnasõbralik külmutusagens kliimaseadmetes

Igal aastal paiskavad sünteetilised külmutusagensid õhku mitu miljonit tonni keskkonnakahjulikku CO2 kasvuhoonegaase. Seetõttu on alternatiivsete külmutusagensite kasutamine üks meie olulisemaid eesmärke. Propaani (R290) kasutamine külmutusagensina kliimaseadmes annab väärtusliku panuse kliimakaitsesse.

Looduslik külmutusagens propaan (R290) on orgaaniline ühend ja üks süsivesinikest. Erinevalt sünteetilistest külmutusagensidest ei ole keskkonnasõbralikul propaanil (R290) ei osoonikihti kahandavat potentsiaali (ODP = 0) ega märkimisväärset kasvuhooneefekti (GWP = 3).

Täiendav pluss keskkonnale: oma suurepäraste termodünaamiliste omaduste tõttu on propaan (R290) eriti energiasäästlik külmutusagens ja vähendab seega ka teie energiakulusid.

Seadme eelised:

 • Energiatõhususe klass A
 • Jahutusvõimsus 3,5 kW
 • Kolm töörežiimi: jahutus, ventilatsioon, niiskuse eemaldamine
 • Kolm ventilatsiooni taset
 • Taimeri funktsioon
 • Praktiline LCD ekraan
 • Ruumi temperatuuri kuvamine
 • Kergesti hooldatav membraanklaviatuur
 • Võnkefunktsioon õhu optimaalseks jaotamiseks
 • IR kaugjuhtimispult
 • 28,8 l / 24 tundi niiskuse eemaldamise jõudlus
 • Eemaldatav õhufilter loomakarvade, kiu, tolmu vastu
 • Vaikne töö <56 dB (A)

Märkus: seade ei jahuta ilma voolikuta!

Ärge laske ennast segadusse ajada kliimaseadme fotodest, mis viitavad täiesti voolikuta kasutamisele – vähemalt üks voolik on hädavajalik. Miks?

Professionaalsed kodukliimasüsteemid üle maailma on kõik kompressioonjahutussüsteemid. Ja need tekitavad nii külma kui ka sooja – see on muutumatu füüsika. Tuppa soovitakse tekkivat külma, kuid mitte soojust. Sellepärast peab see õue minema.

Split seadmete puhul on see automaatselt väljas, sest siin hajub soojus otse väliskondensaatorisse. Kuid need seadmed nõuavad ka ringleva külmutusagensi ühendusliini, mis tagab külma transpordi.

Monoblokk konstruktsiooni puhul on soojus seadmes tsentraliseeritud ja seepärast tuleb see juhtida väljapoole, ilma et see uuesti siseõhuga seguneks.

Selleks on vaja vähemalt ühte väljatõmbeõhu voolikut, mis on iga turul saadaoleva monoblokk õhukonditsioneeri lahutamatu osa, isegi kui see ei ole igal tootefotol näha.

Sarnased tooted: Konditsioneer PAC 3500 SH

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Seadme tüüp
Monoblokk
Jahutusvõimsus
Max [kW] 3.5
Max [Btu / h] 12 000
Soovitatav ruumi suurus
115
46
Õhu maht
Max tase [M³ / h] 420
Ventilaator
Ventilaatori astmed 3
Radiaalne
Aksiaalne
Niiskuse eemaldamise jõudlus
Max [l / h] 1.2
Saavutatav toatemperatuur (min)
Olenevalt kasutustingimustest [° C] 16
Jahutuskeskkond
Jahutuskeskkond õhk
Keskkonnatingimused
Min temperatuur [° C] 7
Max temperatuur [° C] 35
Elektrilised näitajad
Võrguühendus 220 – 240 V / 50 Hz
Energiatarve [kW] 1.4
Nimivoolutarve [A] 6.1
Kaitse [A] 10
Elektriühendus
Pistik CEE 7/7
Kaabli pikkus [m] 1.8
Kompressor
Ruumi min suurus [m²] 13
Külmutusagensi tüüp R290
Külmutusagensi kogus [g] 265
GWP tegur 3
CO 2 ekvivalent 0,0008
Sissepuhke rõhk [MPa] 0.8
Väljapuhke rõhk [MPa]
Helitase
Müra emissioon [dB (A)] vastavalt standardile EN ISO 3745: 2012 65 dB (A)
Tase 1 – kaugus 1 m [dB (A)] 52
Tase 2 – kaugus 1 m [dB (A)] 54
Tase 3 – kaugus 1 m [dB (A)] 56
Väljatõmbeõhk
Kogupikkus [m] 1.5
Läbimõõt [mm] 150
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 360
Laius (ilma pakendita) [mm] 430
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 730
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 29.5
SEADME OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Kondensaadi äravool
Väljatõmbeõhk
Kondensaadi alus
Koos veepaagiga
Koos kondensaadi äravooluga
Saadaval
Taimeri funktsioon
Eelvalitav väljalülitusaeg
Eelvalitav sisselülitusaeg
Ruumi termostaat
Saadaval
Ruumi õhufilter
Kergesti ligipääsetav
Puhastatav
Lisafunktsioonid
Niiskuse eemaldamise funktsioon
Ventilatsiooni funktsioon
Automaatne funktsioon
Võnkefunktsioon
Puhkerežiim
Automaatne rikete diagnostika
Hetkelise ruumitemperatuuri kuvamine
Ventilaatori pealejooksu funktsioon
Kontrollpaneel
Infrapuna kaugjuhtimispult
Elektrooniline juhtpaneel
Mikroprotsessoriga juhitav töö
LCD juhtpaneel
Membraanklaviatuur
Liikuvus
Kande-/transpordikäepide
Plastikust transpordirattad
Kummist rehvidega metallrattad
Seisupiduritega rattad
Reguleeritav käepide
Kraana
Kahveltõstuk
Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart
Konditsioneer PAC 3500 E
Konditsioneer PAC 3500 E

693.00 km-ta 577.50.

693.00 km-ta 577.50.