UUS AirgoClean® 140 E põrandale ja seinale paigutamiseks. HEPA, AKTIIVSÜSI, UV ja IONISAATORI toime.

UUS AirgoClean® 140 E disain õhupuhastaja: paindlik seinale ja põrandale paigaldatav HEPA-filtri ja UV-funktsiooniga seade viiruste, bakterite, peentolmu vastu – lõpuks saadaval.

Väljavaated on enam kui tagasihoidlikud: oleme 4. koroonalaine keskel – ja selle tipp on suure tõenäosusega veel ees. Lisaks painavad meid rohkem kui kunagi varem gripiviirused ja hingamisteede haigused. Hea uudis saabub täpselt õigel ajal: uus disainõhupuhastaja AirgoClean® 140 E, mis on lõpuks saadaval, on tõhus viiruste ja bakterite tõkestaja ning on juba teel nende klientideni, kellel on juba paindlik seina- ja põrandakinnitus. -innovaatilise HEPA õhupuhastustehnoloogiaga seisev seade oli ette tellitud. Kui hindad ka viiruse-, bakteri- ja peentolmuvaba siseõhku, siis tasuks kohe tellida!

Uue disainiga õhupuhastaja AirgoClean® 140 E ühendab endas uusima põlvkonna kõige arenenuma HEPA õhupuhastustehnoloogia silmapaistva funktsionaalsusega, kasuta põrandapinda moa äranägemise järgi. Tippklassi õhupuhastajana eemaldab seade praktiliselt kõik, sealhulgas ebameeldivad lõhnad ja tänu uusimatele õhukvaliteedi anduritele ning puhastussüsteemile, eemaldab see automaatselt 99,97% ülipeentest kuni 0,3 µm osakestest. See tähendab, et õhk jääb vabaks saasteainetest ja patogeenidest, nagu allergeenid, bakterid, viirused, sealhulgas SARS-CoV-2 ja gripiviirused, hallitusseente eosed, tolmulestad ja peentolm. Uuendusliku elegantse valge õhupuhasti saab soovi korral kinnitada seinale – ja sealt edasi kaitseb seade teie tervist ilma, et te selle otsa komistaksite.

Kuidas see siis toimib?

AirgoClean® 140 E õhukvaliteedi andurid jälgivad pidevalt ruumi temperatuuri, niiskust ning ruumiõhu õhukvaliteeti ja mikroosakeste saastatust. Saaste astme tõusu korral, puhastab see nutikalt juhitava õhupuhastussüsteemiga. Kolmekordselt puhastatud HEPA õhu, võimsa õhuringluse (max 330 m³/h), UV ja ionisaatori ning kolmeastmelise ventilaatori kiirusega ning turborežiimiga tagab õhukvaliteedi märgatava paranemise väga lühikese aja jooksul. Kombineeritud süsinik / HEPA filter on avatava esikaane mehhanismi toimel kergesti ligipääsetav. Regulaarset filtrivahetust saate mugavalt ja kulutõhusalt ise teha.

Õhupuhastaja mõõdab reaalajas ka olulisi ruumiõhu parameetreid nagu temperatuur, niiskus, peentolmusaaste ja õhukvaliteet ning näitab väärtusi selgelt loetavalt displeilt. UV-funktsiooni kaudu saab sisse lülitada UV LED-i, et kaitsta seadme sisemust viiruste, bakterite ja ebameeldiva lõhna eest. Selles seadmeklassis silmapaistvat varustust täiendavad kolm töörežiimi (automaatrežiim, öörežiim ja ventilaator), ionisatsioonifunktsioon, laste turvaseade, praktiline IR-pult ja programmeeritav 24-tunnine taimer. Ja see kõik on ühes seadmes.

Muide, ainult üksikud konkurendid pakuvad sarnast lahendust kui AirgoClean® 140 E . Tarnekomplekt sisaldab seinakinnitust ja kaasaegset alust eraldiseisvaks kasutamiseks. Praktilise käepidemega seadet saab hetkega ümber tõsta ja muuta mugavalt asukohta.

Tugevad eelised õhupuhasti maailmas:

  • mitmeastmeline ruumiõhufiltrisüsteem DACRON® eelfiltri, HEPA söefiltri (99,97%) ja ionisatsiooniga
  • peente tolmuosakeste, hõljuvate osakeste, saasteainete, mikroobide ja lõhnade ülitõhus HEPA-filtreerimine
  • UV-LED, mis kaitseb seadme sisemust mikroobide, viiruste ja lõhnade tekke eest
  • LED-värvides kombineeritud õhukvaliteedi näidik koos peente tolmuosakeste tegeliku väärtusega (PM 2,5 väärtus)
  • Temperatur ja õhuniiskusnäidik

AirgoClean® 140 E disainõhupuhasti – kaubamärgi kvaliteet firmalt Trotec

Kasutage Troteci kaubamärgi kvaliteeti, mis tagab kõrge kvaliteedi, turvalisuse ja funktsionaalsuse. Air Tec Baltic OÜ Trotec seadmete maaletooja.

Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Phone Cart